May 4-5, 2019
Estevan, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jacob Armstrong | Winnipeg, MB | Junior Boys | 20 | 9:00am | 18 |
Chase Gedak | Estevan, SK | Junior Boys | 20 | 9:00am | 18 |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Junior Boys | 20 | 9:00am | 18 |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 19 | 9:00am | 17 |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Junior Boys | 19 | 9:00am | 17 |
Cole Jenkins | Prince Albert, SK | Junior Boys | 19 | 9:00am | 17 |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Junior Boys | 18 | 9:00am | 16 |
Gaige Calkins | Swift Current , SK | Junior Boys | 18 | 9:00am | 16 |
Micah Tangjerd | Saskatoon, SK | Junior Boys | 17 | 9:00am | 15 |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Junior Boys | 17 | 9:00am | 15 |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 14 |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 14 |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 14 |
Theoren West | Wawota, SK | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 13 |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 13 |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 13 |
Parker Mymryk | Regina Beach, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 12 |
Aidan Shanks | Regina, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 12 |
Drew Fenwick | Estevan, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 12 |
Jacob Semchuk | Regina, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 11 |
Hunter Kutcher | Regina, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 11 |
Nolan Flamand | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 11 |
Austin Krupski | Whitewood, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:00am | 10 |
Tayler Lofgren | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:00am | 10 |
Davis Friesen | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:00am | 10 |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 9 |
Carter Timmerman | LeRoy, SK | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 9 |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 8 |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 8 |
Max Regier | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 8 |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 9 | 9:00am | 7B |
Alex Swinnerton | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 9 | 9:00am | 7B |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Bantam Boys | 9 | 9:00am | 7B |
Luke Cote | Regina, SK | Bantam Boys | 8 | 9:00am | 7A |
Thomas Danielson | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 8 | 9:00am | 7A |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Bantam Boys | 8 | 9:00am | 7A |
Carter Bell | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 7 | 9:00am | 6 |
Winston Grayson | Kipling, SK | Bantam Boys | 7 | 9:00am | 6 |
Lucas Hughes | Weyburn, SK | Bantam Boys | 7 | 9:00am | 6 |
James Ogle | Assiniboia, SK | Bantam Boys | 6 | 9:00am | 5 |
Connor Spencer | Estevan, SK | Bantam Boys | 6 | 9:00am | 5 |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Peewee Boys | 5 | 9:00am | 4 |
Cashton Yaremko | Orkney, SK | Peewee Boys | 5 | 9:00am | 4 |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Peewee Boys | 4 | 9:00am | 3 |
Spence Mott | Brandon, MB | Peewee Boys | 4 | 9:00am | 3 |
Jayden Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 3 | 9:00am | 2 |
Nolan Kruppi | Rocanville, SK | Peewee Boys | 3 | 9:00am | 2 |
Carey McLean | Deer Valley, SK | 15-19 Girls | 2 | 9:00am | 1B |
Autumn Neiszner | Regina, SK | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1A |
Ella Kozak | Yorkton, SK | U15 Girls | 1 | 9:00am | 1A |