LOG IN
  User:   Pass:
Canada's most-played Junior Golf Tour

Canada's most-played Junior Golf Tour

The Road to College Golf, run exclusively by PGA Professionals

Tee Times

May 4-5, 2019
Estevan, SK

Name City Division Round 2
Grp Tee Time H #
Jacob Armstrong Winnipeg, MB Junior Boys 20 9:00am 18
Carter Bell Saskatoon, SK Bantam Boys 7 9:00am 6
Dade Bernatchez Sucker River, SK Peewee Boys 4 9:00am 3
Gaige Calkins Swift Current , SK Junior Boys 18 9:00am 16
Jace Carlisle Estevan, SK Junior Boys 19 9:00am 17
Logan Chernoff Estevan, SK Junior Boys 19 9:00am 17
Hudson Chernoff Estevan, SK Juvenile Boys 11 9:00am 9
Ryan Chernoff Estevan, SK Bantam Boys 9 9:00am 7B
Jayden Chernoff Estevan, SK Peewee Boys 3 9:00am 2
Keaton Cote Kindersley, SK Bantam Boys 8 9:00am 7A
Luke Cote Regina, SK Bantam Boys 8 9:00am 7A
Kyler Cote Kindersley, SK Junior Boys 18 9:00am 16
Thomas Danielson Saskatoon, SK Bantam Boys 8 9:00am 7A
Jayden Dudas Estevan, SK Juvenile Boys 16 9:00am 14
Drew Fenwick Estevan, SK Juvenile Boys 14 9:00am 12
Ethan Fizell Swift Current, SK Juvenile Boys 15 9:00am 13
Nolan Flamand Saskatoon, SK Juvenile Boys 13 9:00am 11
Davis Friesen Saskatoon, SK Juvenile Boys 12 9:00am 10
Chase Gedak Estevan, SK Junior Boys 20 9:00am 18
Dane Giesbrecht Warman, SK Peewee Boys 5 9:00am 4
Winston Grayson Kipling, SK Bantam Boys 7 9:00am 6
Darien Herlick Weyburn, SK Bantam Boys 10 9:00am 8
Lucas Hughes Weyburn, SK Bantam Boys 7 9:00am 6
Cole Jenkins Prince Albert, SK Junior Boys 19 9:00am 17
Ella Kozak Yorkton, SK U15 Girls 1 9:00am 1A
Nolan Kruppi Rocanville, SK Peewee Boys 3 9:00am 2
Austin Krupski Whitewood, SK Juvenile Boys 12 9:00am 10
Hunter Kutcher Regina, SK Juvenile Boys 13 9:00am 11
Brett Leonard Corman Park, SK Bantam Boys 9 9:00am 7B
Tayler Lofgren Saskatoon, SK Juvenile Boys 12 9:00am 10
Carey McLean Deer Valley, SK 15-19 Girls 2 9:00am 1B
Spence Mott Brandon, MB Peewee Boys 4 9:00am 3
Parker Mymryk Regina Beach, SK Juvenile Boys 14 9:00am 12
Cole Nagy Saskatoon, SK Junior Boys 17 9:00am 15
Josh Nagy Saskatoon, SK Junior Boys 20 9:00am 18
Autumn Neiszner Regina, SK 15-19 Girls 1 9:00am 1A
James Ogle Assiniboia, SK Bantam Boys 6 9:00am 5
Chase Pochylko Saskatoon, SK Bantam Boys 10 9:00am 8
Max Regier Saskatoon, SK Bantam Boys 10 9:00am 8
Jacob Semchuk Regina, SK Juvenile Boys 13 9:00am 11
Aidan Shanks Regina, SK Juvenile Boys 14 9:00am 12
Drayjon Sparvier Regina Ochapowace First Nation, SK Juvenile Boys 16 9:00am 14
Connor Spencer Estevan, SK Bantam Boys 6 9:00am 5
Alex Swinnerton Saskatoon, SK Bantam Boys 9 9:00am 7B
Micah Tangjerd Saskatoon, SK Junior Boys 17 9:00am 15
Carter Timmerman LeRoy, SK Juvenile Boys 11 9:00am 9
Cort Tunall Kindersley, SK Juvenile Boys 16 9:00am 14
Theoren West Wawota, SK Juvenile Boys 15 9:00am 13
Jackson Wingert Saskatoon, SK Juvenile Boys 15 9:00am 13
Cashton Yaremko Orkney, SK Peewee Boys 5 9:00am 4