September 7-8, 2019
Nisku, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Rory Wutzke | Camrose, AB | Juvenile Boys | 8 | 11:59am | 1 |
George Wollersheim | Claresholm , AB | Junior Boys | 14 | 12:50pm | 1 |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Juvenile Boys | 11 | 12:25pm | 1 |
Brendan Weiland | Calgary, AB | Junior Boys | 13 | 12:42pm | 1 |
Andrew Warnick | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 4 | 11:25am | 1 |
Ronan Steel | Canmore, AB | Juvenile Boys | 8 | 11:59am | 1 |
Juan Solarte Ortiz | Edmonton, AB | Junior Boys | 12 | 12:33pm | 1 |
Dakota Smith | Edmonton, AB | Collegiate | 16 | 1:07pm | 1 |
Ethan Slawson | Fort McMurray, AB | Bantam Boys | 5 | 11:34am | 1 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Bantam Boys | 6 | 11:42am | 1 |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Juvenile Boys | 9 | 12:08pm | 1 |
Colton Moscato | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 12:25pm | 1 |
Jace McFaul | Edmonton, AB | Peewee Boys | 4 | 11:25am | 1 |
Matthew Mayowski | Drayton Valley, AB | Bantam Boys | 5 | 11:34am | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 11 | 12:25pm | 1 |
Jacob Magee | Calgary, AB | Collegiate | 16 | 1:07pm | 1 |
Andrew Langford | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 10 | 12:16pm | 1 |
Nicolas-Guy Landry | Calgary, AB | Junior Boys | 14 | 12:50pm | 1 |
Connor Kurysh | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 13 | 12:42pm | 1 |
Jayla Kucy | Camrose, AB | U15 Girls | 2 | 11:08am | 1 |
Devin Kucy | Camrose, AB | Juvenile Boys | 9 | 12:08pm | 1 |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Bantam Boys | 4 | 11:25am | 1 |
Sahaj Klair | Edmonton, AB | Bantam Boys | 5 | 11:34am | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 11:51am | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 7 | 11:51am | 1 |
Nolan House | Foothills, AB | Peewee Boys | 3 | 11:17am | 1 |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Peewee Boys | 3 | 11:17am | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 11:51am | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 9 | 12:08pm | 1 |
Ella Gifford | Beaumont, AB | 15-19 Girls | 1 | 11:00am | 1 |
Richard Dou | Calgary, AB | Junior Boys | 14 | 12:50pm | 1 |
Mitchell Desjarlais | Sherwood Park, AB | Collegiate | 15 | 12:59pm | 1 |
Rhea Deo | Edmonton, AB | U15 Girls | 2 | 11:08am | 1 |
Evan Couch | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 6 | 11:42am | 1 |
Ethan Couch | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 12 | 12:33pm | 1 |
Cayden Clark | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 10 | 12:16pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Bantam Boys | 6 | 11:42am | 1 |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 1 | 11:00am | 1 |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 12:16pm | 1 |
Chase Bodoano | Sherwood Park , AB | Junior Boys | 13 | 12:42pm | 1 |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Peewee Boys | 3 | 11:17am | 1 |
Adam Amiri | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 8 | 11:59am | 1 |
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Collegiate | 15 | 12:59pm | 1 |