June 22-23, 2019
High River, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Logan Crawford | Red Deer, AB | Collegiate | 24 | 1:00pm | 15B |
Dakota Smith | Edmonton, AB | Collegiate | 24 | 1:00pm | 15B |
Curtis Webster | Calgary, AB | Collegiate | 24 | 1:00pm | 15B |
Brady DeBoice | Redcliff, AB | Junior Boys | 23 | 1:00pm | 15A |
Jarrett Bossert | Fort Saskatchewan, AB | Collegiate | 23 | 1:00pm | 15A |
Alex Trenholm | Calgary, AB | Collegiate | 23 | 1:00pm | 15A |
Nolan Burzminski | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 22 | 1:00pm | 14A |
Caden Park | Springbank, AB | Junior Boys | 22 | 1:00pm | 14A |
Nolan Collins | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 1:00pm | 14A |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 1:00pm | 14A |
Nick Sprovieri | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 13A |
Reid Svendsen | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 13A |
Elias Theodossopoulos | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 13A |
Connor Kurysh | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 13A |
George Wollersheim | Claresholm , AB | Junior Boys | 20 | 1:00pm | 12B |
Zachary Grant | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 1:00pm | 12B |
Matthew Betker | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 1:00pm | 12B |
Britton Robson | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 1:00pm | 12B |
Mitchell Fleming | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 1:00pm | 12A |
Ethan Meyer | Coaldale, AB | Junior Boys | 19 | 1:00pm | 12A |
Brendan Weiland | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 1:00pm | 12A |
Jackson Findlay | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 1:00pm | 12A |
Tommy McKenzie | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:00pm | 11B |
Rory Wutzke | Camrose, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:00pm | 11B |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:00pm | 11B |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Juvenile Boys | 18 | 1:00pm | 11B |
Rylie Seaman | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:00pm | 11A |
Carson Rody | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:00pm | 11A |
Carter Code | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:00pm | 11A |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:00pm | 11A |
Brennan Tailfeathers | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:00pm | 10B |
Joel Sullivan | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:00pm | 10B |
Bridger Atkinson | High River, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:00pm | 10B |
Joe Kelly | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:00pm | 10B |
Blake Reimer | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:00pm | 10A |
Reid Casavant | Westlock, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:00pm | 10A |
Liam Findlay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:00pm | 10A |
Erik Torhjelm | Calgary , AB | Juvenile Boys | 15 | 1:00pm | 10A |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:00pm | 9B |
Aiden Koch | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:00pm | 9B |
Kylin Fraser | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:00pm | 9B |
Ben Bagley | Canmore, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:00pm | 9B |
Keegan McKay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:00pm | 9A |
Rory Huycke | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:00pm | 9A |
Josh Meier | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:00pm | 9A |
Ty Merkel | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:00pm | 9A |
Ronan Steel | Canmore, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:00pm | 8B |
Alex Nekich | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:00pm | 8B |
Karson Ong-Padilla | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:00pm | 8B |
Emily Cornwall | Calgary, AB | 15-19 Girls | 11 | 1:00pm | 8A |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | 15-19 Girls | 11 | 1:00pm | 8A |
Brooke Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 11 | 1:00pm | 8A |
MacKenzie Baustad | Calgary, AB | 15-19 Girls | 11 | 1:00pm | 8A |
Brooke Cuming | Calgary, AB | 15-19 Girls | 10 | 1:00pm | 7B |
Sophie Pasitney | St. Paul , AB | 15-19 Girls | 10 | 1:00pm | 7B |
Kristine Dixon | Calgary, AB | 15-19 Girls | 10 | 1:00pm | 7B |
Belle Brezovski | St Albert, AB | U15 Girls | 9 | 1:00pm | 7A |
Brooke Frerichs | Calgary, AB | U15 Girls | 9 | 1:00pm | 7A |
Georgia Barr | Calgary, AB | U15 Girls | 9 | 1:00pm | 7A |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Bantam Boys | 8 | 1:00pm | 6A |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Bantam Boys | 8 | 1:00pm | 6A |
Jon Vinge | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 1:00pm | 6A |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Bantam Boys | 8 | 1:00pm | 6A |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Bantam Boys | 7 | 1:00pm | 5A |
Ryan Gillis | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 1:00pm | 5A |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Bantam Boys | 7 | 1:00pm | 5A |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 1:00pm | 5A |
Graysen Collins | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 1:00pm | 4A |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 1:00pm | 4A |
Christian Waldron | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 1:00pm | 4A |
Kye Krall | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 1:00pm | 3A |
Christopher McLarty | Okotoks, AB | Bantam Boys | 5 | 1:00pm | 3A |
Nathan Douglas | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 1:00pm | 3A |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Peewee Boys | 4 | 1:00pm | 2B |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 4 | 1:00pm | 2B |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Peewee Boys | 4 | 1:00pm | 2B |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Peewee Boys | 4 | 1:00pm | 2B |
Parker Riou | Strathmore, AB | Peewee Boys | 3 | 1:00pm | 2A |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Peewee Boys | 3 | 1:00pm | 2A |
Nolan House | Foothills, AB | Peewee Boys | 3 | 1:00pm | 2A |
Leyton Arthur | Calgary, AB | Peewee Boys | 2 | 1:00pm | 1B |
Brett Jones | Calgary, AB | Peewee Boys | 2 | 1:00pm | 1B |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Peewee Boys | 2 | 1:00pm | 1B |
Tate MacKenzie | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 1:00pm | 1A |
Easton McKinlay | Bentley, AB | Peewee Boys | 1 | 1:00pm | 1A |
Maguire Murphy | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 1:00pm | 1A |