August 26-27, 2019
Whistler, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Ryan Austin | Surrey, BC | Collegiate | 1 | 12:00pm | 1 |
Connor Riley | Oakville, ON | Collegiate | 1 | 12:00pm | 1 |
Riley Geiger | Langley, BC | Junior Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Zichen (Eric) Qian | Coquitlam , BC | Junior Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Lucas Rachkowski | Kelowna, BC | Junior Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Garrett Simmons | Maple Ridge, BC | Junior Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Hudson Squirell | Surrey, BC | Junior Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Ryan You | Langley, BC | Junior Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Mackenzie Bickell | Richmond , BC | Junior Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Kurtis Trowell | Langley, BC | Junior Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Daniel Taddei | Burnaby, BC | Junior Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Jackson Gilbert | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Minseo Choi | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Adriano Carnovale | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Nathan Storrs | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
James Hull | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Steven Jin | White Rock, BC | Juvenile Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Cooper Jones | Richmond, BC | Juvenile Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Jeremy Laverdiere | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Dylan Chen | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Burly Hildreth | Orcas Island, XX | Juvenile Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Danny Im | Langley, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Ethan Mellstrom | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Denby Carswell | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Andy Luo | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Leo Huang | Vancouver, BC | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Kye Nielsen | Surrey, BC | Bantam Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Nathan Szpakowicz | Vancouver, BC | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Tristan Jackman | Surrey, BC | Bantam Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Stewart Walker | Whistler, BC | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Justin Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Alfred Yeung | Burnaby, BC | Bantam Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Owen Crockett | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Nemo Rong | Vancouver , BC | Bantam Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Eric Su | Vancouver, BC | Bantam Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Aiden Snyman | West Vancouver , BC | Bantam Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Alexander Kim | Vancouver, BC | Bantam Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Luke Metcalf | Redhill, UK | Bantam Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Caleb Davies | Langley, BC | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Jack Jin | Port Moody, BC | Peewee Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Harvey Liu | Surrey, BC | Peewee Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
Sukhraj Singh Gill | Surrey, BC | Peewee Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Janav Darar | Vancouver, BC | Peewee Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
Soohan Park | Langley , BC | Peewee Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Peewee Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Emil Liddell | Vancouver, BC | Peewee Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Jason Yu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Andy Liu | Surrey, BC | Peewee Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Peewee Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Max Osten | Delta, BC | Peewee Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
William Hou | Vancouver, BC | Peewee Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Ying Jen (Ashley) Chen | Vancouver , BC | 15-19 Girls | 12 | 1:50pm | 1 |
Erin Lee | Langley, BC | 15-19 Girls | 12 | 1:50pm | 1 |
Ella Scabar | Surrey, BC | 15-19 Girls | 11 | 1:40pm | 1 |
Khushee Mangat | Surrey, BC | 15-19 Girls | 11 | 1:40pm | 1 |
Sueah Park | Langley, BC | 15-19 Girls | 12 | 1:50pm | 1 |
Minji Choi | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 12 | 1:50pm | 1 |
Sarah Wang | Surrey, BC | 15-19 Girls | 11 | 1:40pm | 1 |
Claudia Zhang | West Vancouver, BC | U15 Girls | 13 | 2:00pm | 1 |
Grace Aoting Yao | West Vancouver, BC | U15 Girls | 14 | 2:10pm | 1 |
Kayla Cerin Kim | Langley, BC | U15 Girls | 15 | 2:20pm | 1 |
Annalise Stolzenberg | Langley, BC | U15 Girls | 15 | 2:20pm | 1 |
Julie Zhou | Vancouver , BC | U15 Girls | 14 | 2:10pm | 1 |
Jingwen (Anna) Dai | Surrey, BC | U15 Girls | 15 | 2:20pm | 1 |
Jasmine Yu | Richmond , BC | U15 Girls | 14 | 2:10pm | 1 |
Ashley Longmore | Coquitlam, BC | U15 Girls | 14 | 2:10pm | 1 |
Nicole Ma | Vancouver , BC | U15 Girls | 13 | 2:00pm | 1 |
Kaitlyn Anderson | South Surrey, BC | U15 Girls | 13 | 2:00pm | 1 |
Anna Huang | Vancouver, BC | U15 Girls | 15 | 2:20pm | 1 |