July 22-23, 2019
Vernon, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Tristan Jackman | Surrey, BC | Peewee Boys | 26 | 2:15pm | 1 |
Tim Hachey | Osoyoos, BC | Peewee Boys | 26 | 2:15pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 26 | 2:15pm | 1 |
Eric Joo | Coquitlam, BC | Peewee Boys | 25 | 2:05pm | 1 |
Harvey Liu | Surrey, BC | Peewee Boys | 25 | 2:05pm | 1 |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Peewee Boys | 25 | 2:05pm | 1 |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Peewee Boys | 24 | 1:55pm | 1 |
Eshaun Grewal | Kelowna, BC | Peewee Boys | 24 | 1:55pm | 1 |
Henry Sutherland | Kelowna, BC | Peewee Boys | 24 | 1:55pm | 1 |
Natasha Kozlowski | Prince George, BC | 15-19 Girls | 23 | 1:45pm | 1 |
Kendra Jones-Munk | Vernon, BC | 15-19 Girls | 23 | 1:45pm | 1 |
Georgia Miller | Kamloops, BC | 15-19 Girls | 23 | 1:45pm | 1 |
Tessa Ion | Calgary, AB | U15 Girls | 22 | 1:35pm | 1 |
Julie Zhou | Vancouver , BC | U15 Girls | 22 | 1:35pm | 1 |
Seungwoo Noh | Surrey, BC | U15 Girls | 21 | 1:25pm | 1 |
Zoe Banack | Yellowhead County, AB | 15-19 Girls | 21 | 1:25pm | 1 |
Annalise Stolzenberg | Langley, BC | U15 Girls | 21 | 1:25pm | 1 |
Ryan Vest | Vernon, BC | Bantam Boys | 20 | 1:15pm | 1 |
Noah Karlgren | Surrey, BC | Bantam Boys | 20 | 1:15pm | 1 |
Xander Bankes | Rossland, BC | Bantam Boys | 20 | 1:15pm | 1 |
Ryan Burns | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 19 | 1:05pm | 1 |
Andrew Ferworn | Vernon, BC | Bantam Boys | 19 | 1:05pm | 1 |
Caleb Davies | Langley, BC | Bantam Boys | 19 | 1:05pm | 1 |
Braxton McDonald | Coldstream, BC | Bantam Boys | 19 | 1:05pm | 1 |
Maximilano Leggett | Colina, XX | Bantam Boys | 18 | 12:55pm | 1 |
Joshua Ince | Surrey, BC | Bantam Boys | 18 | 12:55pm | 1 |
Kye Nielsen | Surrey, BC | Bantam Boys | 18 | 12:55pm | 1 |
Jaden Snitynsky | Vernon, BC | Bantam Boys | 17 | 12:45pm | 1 |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 17 | 12:45pm | 1 |
Cameron Bibby-Fox | Kelowna, BC | Bantam Boys | 17 | 12:45pm | 1 |
Jason Yang | Coquitlam , BC | Bantam Boys | 16 | 12:35pm | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 16 | 12:35pm | 1 |
Aiden Snyman | West Vancouver , BC | Bantam Boys | 16 | 12:35pm | 1 |
Owen Crockett | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 15 | 12:25pm | 1 |
Mickey Zhao | Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 12:25pm | 1 |
Lucas Robins | Nakusp, BC | Bantam Boys | 15 | 12:25pm | 1 |
Rowan Trow | Salmon Arm, BC | Bantam Boys | 14 | 12:15pm | 1 |
Kaleb Lambert | Lorette West, MB | Bantam Boys | 14 | 12:15pm | 1 |
David Krahn | Christina Lake, BC | Bantam Boys | 14 | 12:15pm | 1 |
Tony Bin | West Vancouver , BC | Juvenile Boys | 13 | 12:05pm | 1 |
Jamal Pascal | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 13 | 12:05pm | 1 |
Jeremy Laverdiere | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 13 | 12:05pm | 1 |
Cooper Humphreys | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 12 | 11:55am | 1 |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:55am | 1 |
Denby Carswell | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 12 | 11:55am | 1 |
Joe Kelly | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:45am | 1 |
Nicholas Rimmer | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:45am | 1 |
Kyle Mayner | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 11 | 11:45am | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 10 | 11:35am | 1 |
Charlie Gingras | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 11:35am | 1 |
Ty Giesbrecht | Terrace, BC | Juvenile Boys | 10 | 11:35am | 1 |
Chase Thomson | Regina, SK | Juvenile Boys | 9 | 11:25am | 1 |
Austin Armanini | Vernon, BC | Juvenile Boys | 9 | 11:25am | 1 |
Zackary Wilensky | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 9 | 11:25am | 1 |
Dylan Chen | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 8 | 11:15am | 1 |
Kyle Krzysik | White City, SK | Juvenile Boys | 8 | 11:15am | 1 |
Adriano Carnovale | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 8 | 11:15am | 1 |
Owen Sumner | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 7 | 11:05am | 1 |
Liam Findlay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 11:05am | 1 |
Blake Reimer | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 7 | 11:05am | 1 |
Declan Riddle | Summerland, BC | Junior Boys | 6 | 10:55am | 1 |
Riley Geiger | Langley, BC | Junior Boys | 6 | 10:55am | 1 |
Micah Tangjerd | Saskatoon, SK | Junior Boys | 6 | 10:55am | 1 |
Cam Davie | Okanagan Falls, BC | Junior Boys | 6 | 10:55am | 1 |
Kristian Isa | Kelowna , BC | Junior Boys | 5 | 10:45am | 1 |
Seunghyeon Noh | Surrey, BC | Junior Boys | 5 | 10:45am | 1 |
Bradley Gagnon | Burnaby, BC | Junior Boys | 5 | 10:45am | 1 |
John Paul Kahlert | Maple Ridge, BC | Junior Boys | 5 | 10:45am | 1 |
Adam Niles | Kamloops, BC | Junior Boys | 4 | 10:35am | 1 |
Kurtis Trowell | Langley, BC | Junior Boys | 4 | 10:35am | 1 |
James Trow | Salmon Arm, BC | Junior Boys | 4 | 10:35am | 1 |
Max Kleban | Squamish, BC | Junior Boys | 4 | 10:35am | 1 |
Zachary Hill | Victoria, BC | Junior Boys | 3 | 10:25am | 1 |
Nolan Collins | Calgary, AB | Junior Boys | 3 | 10:25am | 1 |
Tayler Lofgren | Saskatoon, SK | Junior Boys | 3 | 10:25am | 1 |
Connor Maloney | Calgary, AB | Junior Boys | 3 | 10:25am | 1 |
Hayden Prive | Prince George, BC | Junior Boys | 2 | 10:15am | 1 |
Jackson Findlay | Calgary, AB | Junior Boys | 2 | 10:15am | 1 |
Lucas Rachkowski | Kelowna, BC | Junior Boys | 2 | 10:15am | 1 |
Ethan Reiber | Lake Country, BC | Junior Boys | 2 | 10:15am | 1 |
Jesse Stoesz | Lake Country , BC | Collegiate | 1 | 10:05am | 1 |
Trevor Card | Langley, BC | Collegiate | 1 | 10:05am | 1 |
Jackson Coates | Penticton, BC | Collegiate | 1 | 10:05am | 1 |