July 18-19, 2019
Kelowna, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Steven Jin | White Rock, BC | Juvenile Boys | 1 | 1:03pm | 1 |
Kyle Krzysik | White City, SK | Juvenile Boys | 3 | 1:12pm | 1 |
Aiden Snyman | West Vancouver , BC | Bantam Boys | 23 | 2:42pm | 1 |
Claudia Zhang | West Vancouver, BC | U15 Girls | 24 | 2:42pm | 10 |
Tony Bin | West Vancouver , BC | Juvenile Boys | 9 | 1:39pm | 1 |
Breanna MacPherson | West Kelowna, BC | 15-19 Girls | 18 | 2:15pm | 10 |
Andrew Ferworn | Vernon, BC | Bantam Boys | 27 | 3:00pm | 1 |
Jaden Snitynsky | Vernon, BC | Bantam Boys | 25 | 2:51pm | 1 |
Ryan Vest | Vernon, BC | Bantam Boys | 29 | 3:00pm | 10 |
Kendra Jones-Munk | Vernon, BC | 15-19 Girls | 20 | 2:24pm | 10 |
Austin Armanini | Vernon, BC | Juvenile Boys | 9 | 1:39pm | 1 |
Leo Huang | Vancouver, BC | Bantam Boys | 25 | 2:51pm | 1 |
Justin Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 21 | 2:33pm | 1 |
Emil Liddell | Vancouver, BC | Peewee Boys | 16 | 2:06pm | 10 |
Nathan Szpakowicz | Vancouver, BC | Bantam Boys | 21 | 2:33pm | 1 |
Mickey Zhao | Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 2:06pm | 1 |
Julie Zhou | Vancouver , BC | U15 Girls | 24 | 2:42pm | 10 |
Jacob Knoblauch | Vancouver, BC | Bantam Boys | 23 | 2:42pm | 1 |
Ty Giesbrecht | Terrace, BC | Juvenile Boys | 5 | 1:21pm | 1 |
Seunghyeon Noh | Surrey, BC | Junior Boys | 10 | 1:39pm | 10 |
Tristan Jackman | Surrey, BC | Peewee Boys | 16 | 2:06pm | 10 |
Stanley Zhang | Surrey, BC | Bantam Boys | 15 | 2:06pm | 1 |
Hanna Karlgren | Surrey, BC | U15 Girls | 22 | 2:33pm | 10 |
Ryan Austin | Surrey, BC | Collegiate | 2 | 1:03pm | 10 |
Noah Karlgren | Surrey, BC | Bantam Boys | 17 | 2:15pm | 1 |
Joshua Ince | Surrey, BC | Bantam Boys | 27 | 3:00pm | 1 |
Khushee Mangat | Surrey, BC | 15-19 Girls | 18 | 2:15pm | 10 |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Peewee Boys | 14 | 1:57pm | 10 |
Max Kleban | Squamish, BC | Junior Boys | 10 | 1:39pm | 10 |
Tayler Lofgren | Saskatoon, SK | Junior Boys | 6 | 1:21pm | 10 |
Micah Tangjerd | Saskatoon, SK | Junior Boys | 6 | 1:21pm | 10 |
James Trow | Salmon Arm, BC | Junior Boys | 10 | 1:39pm | 10 |
Rowan Trow | Salmon Arm, BC | Bantam Boys | 21 | 2:33pm | 1 |
Xander Bankes | Rossland, BC | Bantam Boys | 23 | 2:42pm | 1 |
Cadence Ko | Richmond, BC | U15 Girls | 26 | 2:51pm | 10 |
Brycen Ko | Richmond, BC | Juvenile Boys | 13 | 1:57pm | 1 |
Chase Thomson | Regina, SK | Juvenile Boys | 5 | 1:21pm | 1 |
Alexandrea Brunner | Osoyoos, BC | 15-19 Girls | 20 | 2:24pm | 10 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Bantam Boys | 19 | 2:24pm | 1 |
Pasley Vandermye | North Vancouver, BC | 15-19 Girls | 18 | 2:15pm | 10 |
John Paul Kahlert | Maple Ridge, BC | Junior Boys | 12 | 1:48pm | 10 |
Erin Lee | Langley, BC | U15 Girls | 26 | 2:51pm | 10 |
Annalise Stolzenberg | Langley, BC | U15 Girls | 26 | 2:51pm | 10 |
Caleb Davies | Langley, BC | Bantam Boys | 29 | 3:00pm | 10 |
Sueah Park | Langley, BC | 15-19 Girls | 20 | 2:24pm | 10 |
Nathaniel Hagen-Van Dyk | Langley, BC | Juvenile Boys | 1 | 1:03pm | 1 |
Riley Geiger | Langley, BC | Junior Boys | 8 | 1:30pm | 10 |
Kurtis Trowell | Langley, BC | Junior Boys | 12 | 1:48pm | 10 |
Jesse Stoesz | Lake Country , BC | Collegiate | 4 | 1:12pm | 10 |
Ethan Reiber | Lake Country, BC | Junior Boys | 6 | 1:21pm | 10 |
Davide Kaiser | Kelowna, BC | Collegiate | 2 | 1:03pm | 10 |
Tierra Elchuk | Kelowna, BC | U15 Girls | 24 | 2:42pm | 10 |
Lucas Rachkowski | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 3 | 1:12pm | 1 |
Eshaun Grewal | Kelowna, BC | Peewee Boys | 14 | 1:57pm | 10 |
Cooper Humphreys | Kelowna, BC | Bantam Boys | 29 | 3:00pm | 10 |
Philipp Kaiser | Kelowna, BC | Collegiate | 4 | 1:12pm | 10 |
Kyle Mayner | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 13 | 1:57pm | 1 |
Christopher Thomson | Kelowna, BC | Peewee Boys | 16 | 2:06pm | 10 |
Henry Sutherland | Kelowna, BC | Peewee Boys | 14 | 1:57pm | 10 |
Graysen Lesiuk | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 1 |
Jackson Gilbert | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 1 |
Maddox Holliday | Kelowna, BC | U15 Girls | 22 | 2:33pm | 10 |
Cameron Bibby-Fox | Kelowna, BC | Bantam Boys | 17 | 2:15pm | 1 |
Kristian Isa | Kelowna , BC | Junior Boys | 12 | 1:48pm | 10 |
Kaeden Miles | Kelowna, BC | Junior Boys | 12 | 1:48pm | 10 |
Georgia Miller | Kamloops, BC | 15-19 Girls | 20 | 2:24pm | 10 |
Cole Radbourne | Grande Prairie, AB | Collegiate | 4 | 1:12pm | 10 |
Nicholas Rimmer | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:39pm | 1 |
Blake Reimer | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:48pm | 1 |
Adriano Carnovale | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 13 | 1:57pm | 1 |
Maximilano Leggett | Colina, XX | Bantam Boys | 19 | 2:24pm | 1 |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Peewee Boys | 16 | 2:06pm | 10 |
David Krahn | Christina Lake, BC | Bantam Boys | 15 | 2:06pm | 1 |
Connor Maloney | Calgary, AB | Junior Boys | 8 | 1:30pm | 10 |
Samuel Laquerre | Calgary , AB | Bantam Boys | 2 | 1:03pm | 10 |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 5 | 1:21pm | 1 |
Tessa Ion | Calgary, AB | U15 Girls | 22 | 2:33pm | 10 |
Denby Carswell | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:48pm | 1 |
Bradley Gagnon | Burnaby, BC | Junior Boys | 8 | 1:30pm | 10 |
Jamal Pascal | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 3 | 1:12pm | 1 |
James Hull | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 1 |
Ryan Burns | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 27 | 3:00pm | 1 |
Dylan Comeau | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 19 | 2:24pm | 1 |
Hayden Lazeo | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:48pm | 1 |
Owen Crockett | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 17 | 2:15pm | 1 |