August 23-24, 2018
Tsawwassen, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kathleen Dunn | Surrey, BC | Girls 8U | 15 | 8:00am | 10A |
Anna Huang | Vancouver, BC | Girls 9-10 | 14 | 8:00am | 12A |
Ha Young Chang | Surrey, BC | Girls 9-10 | 13 | 8:00am | 12B |
Eileen Park | Red Deer, AB | Girls 9-10 | 13 | 8:00am | 12B |
Margaret (Yanxin) Liu | Vancouver, BC | Girls 9-10 | 12 | 8:00am | 11A |
Hanna Karlgren | Surrey, BC | Girls 9-10 | 12 | 8:00am | 11A |
Tierra Elchuk | Kelowna, BC | Girls 9-10 | 13 | 8:00am | 12B |
Yeeun (Jenny) Kwon | Vancouver, BC | Girls 9-10 | 14 | 8:00am | 12A |
Olivia Wu | Victoria, BC | Girls 9-10 | 14 | 8:00am | 12A |
Yeji Kwon | Port Coquitlam, BC | Girls 11-12 | 7 | 8:00am | 16A |
Nicole Jeon | Langley, BC | Girls 11-12 | 6 | 8:00am | 16B |
Annalise Stolzenberg | Langley, BC | Girls 11-12 | 6 | 8:00am | 16B |
Kaitlyn Anderson | South Surrey, BC | Girls 11-12 | 7 | 8:00am | 16A |
Claudia Zhang | West Vancouver, BC | Girls 11-12 | 6 | 8:00am | 16B |
June Hsiao | Coquitlam, BC | Girls 11-12 | 7 | 8:00am | 16A |
Shelley Li | Burnaby, BC | Girls 11-12 | 7 | 8:00am | 16A |
Jonathon Xia | Surrey, BC | Boys 8U | 16 | 8:00am | 11B |
Yul Koh | Surrey, BC | Boys 8U | 16 | 8:00am | 11B |
Matthew Cui | Burnaby, BC | Boys 8U | 16 | 8:00am | 11B |
Tiger Xie | Surrey, BC | Boys 8U | 15 | 8:00am | 10A |
Jack Jin | Port Moody, BC | Boys 8U | 15 | 8:00am | 10A |
James Xiong | Vancouver , BC | Boys 9-10 | 9 | 8:00am | 15A |
Jayden Antonel | Burnaby, BC | Boys 9-10 | 8 | 8:00am | 14A |
Jaden August | Pitt Meadows, BC | Boys 9-10 | 11 | 8:00am | 14B |
Alex Zhang | Richmond, BC | Boys 9-10 | 9 | 8:00am | 15A |
Charles Yeung | Vancouver, BC | Boys 9-10 | 8 | 8:00am | 14A |
Sukhraj Singh Gill | Surrey, BC | Boys 9-10 | 10 | 8:00am | 13A |
Aidan Liu | Richmond, BC | Boys 9-10 | 11 | 8:00am | 14B |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Boys 9-10 | 10 | 8:00am | 13A |
Andy Liu | Surrey, BC | Boys 9-10 | 11 | 8:00am | 14B |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Boys 9-10 | 8 | 8:00am | 14A |
Michael(Zhonglong) Li | Vancouver, BC | Boys 9-10 | 9 | 8:00am | 15A |
Maxim McKenzie | Chilliwack, BC | Boys 9-10 | 11 | 8:00am | 14B |
William Xia | Surrey, BC | Boys 9-10 | 10 | 8:00am | 13A |
Soohan Park | Langley , BC | Boys 9-10 | 10 | 8:00am | 13A |
Jasper Wang | Vancouver, BC | Boys 9-10 | 9 | 8:00am | 15A |
George (JiaYu) Zhou | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 3 | 8:00am | 18A |
Roy Baek | Coquitlam, BC | Boys 11-12 | 3 | 8:00am | 18A |
Harvey Liu | Surrey, BC | Boys 11-12 | 2 | 8:00am | 18B |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Boys 11-12 | 2 | 8:00am | 18B |
Aaron Huang | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 5 | 8:00am | 1A |
Kenneth Wang | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 5 | 8:00am | 1A |
Max Wong | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 1 | 8:00am | 17A |
Owen Crockett | Abbotsford, BC | Boys 11-12 | 3 | 8:00am | 18A |
Justin Li | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 4 | 8:00am | 1B |
Jay Xu | Coquitlam , BC | Boys 11-12 | 4 | 8:00am | 1B |
Daniel Xu | Richmond, BC | Boys 11-12 | 4 | 8:00am | 1B |
Devon Johnson | Tsawwassen, BC | Boys 11-12 | 1 | 8:00am | 17A |
Kerrick Norrie Asquith | Lethbridge , AB | Boys 11-12 | 2 | 8:00am | 18B |
Emil Liddell | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 5 | 8:00am | 1A |