May 26-27, 2018
Truro, NS
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Daniel Kirby | Woodstock, NB | Juvenile Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Ethan Barter | Uppercoverdale, NB | Juvenile Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Mackenzie Scott | Upper Hampstead, NB | 15-19 Girls | 2 | 10:08am | 1 |
Isaac MacNaughton | Truro, NS | Junior Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Owen Mullen | Truro, NS | Juvenile Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Connor MacKay | Truro, NS | Junior Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Liam Brann | Sydney, NS | Juvenile Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Simon Mullen | Shortts Lake, NS | Peewee Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Pierre-Luc Arsenault | Saint-Louis, NB | Juvenile Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Teran Newell | RR 1 Barrington, NS | Junior Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Nathan Archibald | Riverview, NB | Juvenile Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Jean Craig | River John, NS | U15 Girls | 1 | 10:00am | 1 |
Heather McLean | Port Williams, NS | 15-19 Girls | 3 | 10:16am | 1 |
Leo Jiang | North York, ON | Bantam Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Colin Fraser | North Sydney, NS | Junior Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Barrett Baker | New Glasgow , NS | Juvenile Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Alexandra Guitard | Moncton, NB | 15-19 Girls | 1 | 10:00am | 1 |
Mackenzie Deveau | Moncton, NB | 15-19 Girls | 2 | 10:08am | 1 |
Amelie Guitard | Moncton, NB | 15-19 Girls | 1 | 10:00am | 1 |
Devon Gionet | Miramichi, NB | Juvenile Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Nathan Hogan | Miramichi, NB | Juvenile Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Blake Fish | Middle West Pubnico, NS | Peewee Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Gavin Ives | Middle Sackville, NS | Bantam Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Aiden Carter Marchand | Lowere Sackville, NS | Bantam Boys | 5 | 10:32am | 1 |
Ben Hooper | Hammonds Plains, NS | Bantam Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Max Baldwin | Hammonds Plains, NS | Peewee Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Brett LeBlanc | Hammonds Plains, NS | Juvenile Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Thomas Sutherland | Hammonds Plains, NS | Bantam Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Owen Canavan | Hammonds Plains, NS | Bantam Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Luke Baldwin | Hammonds Plains, NS | Juvenile Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Abbey Baker | Halifax, NS | U15 Girls | 2 | 10:08am | 1 |
Kieran Allain | Halifax, NS | Juvenile Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Alec Anderson | Halifax, NS | Juvenile Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Haley Baker | Halifax, NS | 15-19 Girls | 3 | 10:16am | 1 |
Michael Yang | Fredericton , NB | Bantam Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Andrew MacDonald | Fredericton, NB | Junior Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Eric Foote | Fall River, NS | Juvenile Boys | 14 | 11:44am | 1 |
Nathan Clow | Fall River, NS | Bantam Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Hudson Forward | Enfield, NS | Peewee Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Liam Llewellyn | Edgetts Landing, NB | Juvenile Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Julien Babineau | Dieppe, NB | Bantam Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Julie Gauvin | Dieppe, NB | 15-19 Girls | 3 | 10:16am | 1 |
Patrick Cormier | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Felix Boucher | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Jake Smith | Dartmouth, NS | Juvenile Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Sara Cumby | Canaan, NS | 15-19 Girls | 3 | 10:16am | 1 |
Dylan Patterson | Bedford, NS | Junior Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Logan Tramble | Bedford, NS | Junior Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Andrew Burns | Bedford, NS | Juvenile Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Claire Tramble | Bedford, NS | 15-19 Girls | 2 | 10:08am | 1 |
Craig Landry | Antigonish, NS | Juvenile Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Jakob Lorefice | Antigonish, NS | Bantam Boys | 7 | 10:48am | 1 |