September 15-16, 2018
Aurora, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Bradley Parker | Toronto, ON | Bantam Boys | 7 | 11:24am | 1 |
Hana Yoshida | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 2 | 10:39am | 1 |
Adam Mutuchky | Barrie, ON | Bantam Boys | 7 | 11:24am | 1 |
Evan Wee | Richmond Hill, ON | Peewee Boys | 5 | 11:06am | 1 |
Caden McHenry | Aurora, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:00pm | 1 |
Benjamin Scholes | Thornhill, ON | Juvenile Boys | 10 | 11:51am | 1 |
Gaby Goldshlager | Thornhill, ON | 15-19 Girls | 2 | 10:39am | 1 |
Andrew Gwilliams | Bradford, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:09pm | 1 |
Cade Preston | Barrie, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:18pm | 1 |
Jasmyn Andreevski | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 3 | 10:48am | 1 |
Tyler May | Fergus, ON | Bantam Boys | 8 | 11:33am | 1 |
Annie Yu | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 4 | 10:57am | 1 |
Alex Long | Toronto, ON | Bantam Boys | 6 | 11:15am | 1 |
Alexandria Zilli | Oakville, ON | 15-19 Girls | 2 | 10:39am | 1 |
Karolyn Zeng | Maple, ON | U15 Girls | 1 | 10:30am | 1 |
Jacob Kinsella | Toronto, ON | Juvenile Boys | 10 | 11:51am | 1 |
Chris (Se Hyeon) Yi | Aurora, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:00pm | 1 |
Phillip Norris | Grand Bend, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:06am | 1 |
Krystal (Zhuotong) Li | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 1 | 10:30am | 1 |
Jacky Goldshlager | Thornhill, ON | 15-19 Girls | 3 | 10:48am | 1 |
Kevin Lee | Markham, ON | Bantam Boys | 9 | 11:42am | 1 |
Catherine Zhang | Toronto, ON | 15-19 Girls | 4 | 10:57am | 1 |
Ryan Somerville | Aurora, ON | Bantam Boys | 9 | 11:42am | 1 |
Ethan Spencer | London, ON | Juvenile Boys | 10 | 11:51am | 1 |
Leighton Wright | Barrie, ON | Bantam Boys | 6 | 11:15am | 1 |
Luke Bigelow | Sharon , ON | Juvenile Boys | 12 | 12:09pm | 1 |
Aiden Deng | Millbrook, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:09pm | 1 |
Carter Roung | St. George, ON | Bantam Boys | 7 | 11:24am | 1 |
Madison Ouellette | Amaranth , ON | 15-19 Girls | 3 | 10:48am | 1 |
Michael Jiang | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:00pm | 1 |
Troy Tsai | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 8 | 11:33am | 1 |
Yaroslav Ilyenko | Markham, ON | Junior Boys | 13 | 12:18pm | 1 |
Matthew Whitehead | Cambridge , ON | Bantam Boys | 8 | 11:33am | 1 |
Arthur Wang | Markham, ON | Bantam Boys | 6 | 11:15am | 1 |
Hunter Kolm | Aurora, ON | Bantam Boys | 9 | 11:42am | 1 |
Sonya Weerasinghe | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 1 | 10:30am | 1 |
Kiefer Bulau | Aurora, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:18pm | 1 |
Nicholas Lin | Toronto, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:18pm | 1 |
Calista Zeng | Maple, ON | 15-19 Girls | 4 | 10:57am | 1 |
Eric Zhao | Toronto, ON | Peewee Boys | 5 | 11:06am | 1 |