August 18-19, 2018
Maple, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Alexandria Zilli | Oakville, ON | 15-19 Girls | 3 | 1:18pm | 1 |
Andre Zhu | Richmond Hill, ON | Peewee Boys | 6 | 1:45pm | 1 |
Eric Zhao | Toronto, ON | Peewee Boys | 6 | 1:45pm | 1 |
Ryan Zhao | Toronto, ON | Peewee Boys | 6 | 1:45pm | 1 |
Mandy Zeng | Oakville, ON | 15-19 Girls | 5 | 1:36pm | 1 |
Calista Zeng | Maple, ON | 15-19 Girls | 4 | 1:27pm | 1 |
Eric Tae Kyoung Yun | Woodbridge, ON | Junior Boys | 16 | 3:15pm | 1 |
Hana Yoshida | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 4 | 1:27pm | 1 |
Alissa Xu | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 2 | 1:09pm | 1 |
Ian Wilson | Ottawa, ON | Collegiate | 16 | 3:15pm | 1 |
Sonya Weerasinghe | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 2 | 1:09pm | 1 |
Landon Underhill | Aylmer , ON | Bantam Boys | 8 | 2:03pm | 1 |
Krtin Udith | Thornhill, ON | Juvenile Boys | 12 | 2:39pm | 1 |
Daniel Talmage | Toronto, ON | Juvenile Boys | 12 | 2:39pm | 1 |
Ethan Szabo | St. George, ON | Bantam Boys | 7 | 1:54pm | 1 |
Ryan Somerville | Aurora, ON | Bantam Boys | 9 | 2:12pm | 1 |
Kobe Smith | Markham, ON | Junior Boys | 14 | 2:57pm | 1 |
Olivia Sargla | Cambridge, ON | 15-19 Girls | 3 | 1:18pm | 1 |
Lucas Ross | Penetang , ON | Juvenile Boys | 13 | 2:48pm | 1 |
Cade Preston | Barrie, ON | Juvenile Boys | 15 | 3:06pm | 1 |
Matthew Peesker | Toronto, ON | Juvenile Boys | 11 | 2:30pm | 1 |
Bradley Parker | Toronto, ON | Bantam Boys | 9 | 2:12pm | 1 |
Madison Ouellette | Amaranth , ON | 15-19 Girls | 4 | 1:27pm | 1 |
Ranen Oomen-Danckert | Mono, ON | Junior Boys | 15 | 3:06pm | 1 |
Kiefer Oomen-Danckert | Mono, ON | Bantam Boys | 7 | 1:54pm | 1 |
Tara O'Connor | Guelph, ON | U15 Girls | 1 | 1:00pm | 1 |
Phillip Norris | Grand Bend, ON | Bantam Boys | 7 | 1:54pm | 1 |
Cynthia Ni | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 5 | 1:36pm | 1 |
Zaafir Mohamed | Maple, ON | Juvenile Boys | 10 | 2:21pm | 1 |
Maja Luburic | Oakville, ON | 15-19 Girls | 3 | 1:18pm | 1 |
Connor Logan | Toronto, ON | Juvenile Boys | 13 | 2:48pm | 1 |
Connor Kreppner | Toronto, ON | Juvenile Boys | 10 | 2:21pm | 1 |
Michael Jiang | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 11 | 2:30pm | 1 |
Ethan Irvine | Ancaster, ON | Bantam Boys | 9 | 2:12pm | 1 |
Amanda He | Oakville , ON | 15-19 Girls | 4 | 1:27pm | 1 |
Gabrielle Harrison | London, ON | U15 Girls | 1 | 1:00pm | 1 |
Andrew Gwilliams | Bradford, ON | Juvenile Boys | 15 | 3:06pm | 1 |
Gaby Goldshlager | Thornhill, ON | 15-19 Girls | 3 | 1:18pm | 1 |
Grant Gagnon | Thornhill, ON | Bantam Boys | 8 | 2:03pm | 1 |
Zach Friesen | Woodstock, ON | Junior Boys | 14 | 2:57pm | 1 |
Graeme Edwards | Mississauga, ON | Collegiate | 16 | 3:15pm | 1 |
Jack Dool | Georgetown, ON | Juvenile Boys | 13 | 2:48pm | 1 |
Michelle Ding | Toronto, ON | U15 Girls | 2 | 1:09pm | 1 |
Aiden Deng | Millbrook, ON | Juvenile Boys | 11 | 2:30pm | 1 |
Mathew DeJong | East Garafraxa, ON | Juvenile Boys | 10 | 2:21pm | 1 |
Ben De Castro | Toronto, ON | Peewee Boys | 7 | 1:54pm | 1 |
Myles De Castro | Toronto, ON | Bantam Boys | 8 | 2:03pm | 1 |
Dario Jr D'Agostino | Maple, ON | Peewee Boys | 6 | 1:45pm | 1 |
Julian Colavecchia | Toronto, ON | Juvenile Boys | 12 | 2:39pm | 1 |
Kiefer Bulau | Aurora, ON | Juvenile Boys | 13 | 2:48pm | 1 |
Brooke Bischoff | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 1 | 1:00pm | 1 |
Aidan Bischoff | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 11 | 2:30pm | 1 |
Luke Bigelow | Sharon , ON | Juvenile Boys | 12 | 2:39pm | 1 |
Xavier Ayora | Kitchener, ON | Junior Boys | 14 | 2:57pm | 1 |
Jasmyn Andreevski | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 5 | 1:36pm | 1 |
Blake Adams | Oakville, ON | Juvenile Boys | 10 | 2:21pm | 1 |