July 23-24, 2018
Saskatoon, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
TJ Baker | Waskesiu, SK | Juvenile Boys | 1 | 8:00am | 1A |
Charlie Belton | Pense, SK | Juvenile Boys | 8 | 8:00am | 16B |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Peewee Boys | 22 | 8:00am | 9B |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Peewee Boys | 23 | 8:00am | 8A |
Jagger Bitz | Warman, SK | Bantam Boys | 19 | 8:00am | 10A |
Will Blake | Regina, SK | Bantam Boys | 14 | 8:00am | 13B |
Davin Bourassa | Radville, SK | Bantam Boys | 15 | 8:00am | 12A |
Easton Brown | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 19 | 8:00am | 10A |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Junior Boys | 12 | 8:00am | 14B |
Mathieu Chapdelaine | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 11 | 8:00am | 14A |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 5 | 8:00am | 17A |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 17 | 8:00am | 11A |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 12 | 8:00am | 14B |
Jayden Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 23 | 8:00am | 8A |
Dylan Churchill | Biggar, SK | Juvenile Boys | 5 | 8:00am | 17A |
Kaden Clifton | Regina, SK | Juvenile Boys | 3 | 8:00am | 18A |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 2 | 8:00am | 1B |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Peewee Boys | 21 | 8:00am | 9A |
Logan Crawford | Red Deer, AB | Collegiate | 11 | 8:00am | 14A |
Parker Dale | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 2 | 8:00am | 1B |
Brock Dale | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 19 | 8:00am | 10A |
Thomas Danielson | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 13 | 8:00am | 13A |
Will Danielson | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 2 | 8:00am | 1B |
Brady DeBoice | Redcliff, AB | Juvenile Boys | 3 | 8:00am | 18A |
Mitchell Desjarlais | Sherwood Park, AB | Junior Boys | 12 | 8:00am | 14B |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Junior Boys | 10 | 8:00am | 15B |
Kael Epp-Rowan | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 17 | 8:00am | 11A |
Brandon Fedoruk | St. Paul, AB | Junior Boys | 10 | 8:00am | 15B |
Drew Fenwick | Estevan, SK | Juvenile Boys | 6 | 8:00am | 17B |
Linken Fisher | Spiritwood, SK | Peewee Boys | 23 | 8:00am | 8A |
Nolan Flamand | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 16 | 8:00am | 12B |
Colby Friedrich | Battleford, SK | Juvenile Boys | 2 | 8:00am | 1B |
Chase Gedak | Estevan, SK | Juvenile Boys | 1 | 8:00am | 1A |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Peewee Boys | 21 | 8:00am | 9A |
Sarah Grieve | Saskatoon, SK | 15-19 Girls | 20 | 8:00am | 10B |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Peewee Boys | 21 | 8:00am | 9A |
Zachary Hill | Victoria, BC | Juvenile Boys | 6 | 8:00am | 17B |
Jack Hodson | Riverside Estates, SK | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 15A |
Joel Hucaluk | Flin Flon, MB | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 15A |
Adam Husli | Regina, SK | Juvenile Boys | 3 | 8:00am | 18A |
Cole Jenkins | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 4 | 8:00am | 18B |
Eric Johnston | Regina , SK | Bantam Boys | 16 | 8:00am | 12B |
Kenton Keller | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 18 | 8:00am | 11B |
Logan King | Regina, SK | Peewee Boys | 22 | 8:00am | 9B |
Austin Krupski | Whitewood, SK | Juvenile Boys | 7 | 8:00am | 16A |
Connor Kurysh | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 4 | 8:00am | 18B |
Lucas Langlois | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 8 | 8:00am | 16B |
Parker Layton | La Ronge, SK | Juvenile Boys | 4 | 8:00am | 18B |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Bantam Boys | 13 | 8:00am | 13A |
Tayler Lofgren | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 4 | 8:00am | 18B |
Hudson Malinoski | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 14 | 8:00am | 13B |
Hunter Mayo | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 15 | 8:00am | 15A |
Ryan McCleary | Swift Current, SK | Bantam Boys | 15 | 8:00am | 12A |
Carey McLean | Deer Valley, SK | 15-19 Girls | 20 | 8:00am | 10B |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Junior Boys | 10 | 8:00am | 15B |
Parker Mymryk | Regina Beach, SK | Juvenile Boys | 5 | 8:00am | 17A |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 1 | 8:00am | 1A |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 1 | 8:00am | 1A |
Autumn Neiszner | Regina, SK | U15 Girls | 20 | 8:00am | 10B |
Solomon Ness | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 22 | 8:00am | 9B |
Brayden Nestman | Avonlea, SK | Junior Boys | 11 | 8:00am | 14A |
Payton Nestman | Avonlea, SK | Bantam Boys | 18 | 8:00am | 11B |
Noah Parent | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 7 | 8:00am | 16A |
Garrett Pewapisconias | Grandora , SK | Juvenile Boys | 7 | 8:00am | 16A |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 13 | 8:00am | 13A |
Morgan Prefontaine | Shell Lake, SK | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 15A |
Shayne Price | North Battleford, SK | Juvenile Boys | 8 | 8:00am | 16B |
Max Regier | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 21 | 8:00am | 9A |
Guillermo Salazar | Waskesiu, SK | Bantam Boys | 15 | 8:00am | 12A |
Brody Sawchyn | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 18 | 8:00am | 11B |
Raylyn Schmidt | Moose Jaw, SK | 15-19 Girls | 20 | 8:00am | 10B |
Joshua Silverson | Regina, SK | Bantam Boys | 17 | 8:00am | 11A |
Zackery Somers | Melfort, SK | Bantam Boys | 16 | 8:00am | 12B |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Bantam Boys | 14 | 8:00am | 13B |
Colby Stoesz | Warman, SK | Juvenile Boys | 6 | 8:00am | 17B |
Owen Sumner | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 6 | 8:00am | 17B |
Alex Swinnerton | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 14 | 8:00am | 13B |
Chase Thomson | Regina, SK | Juvenile Boys | 5 | 8:00am | 17A |
Carter Timmerman | LeRoy, SK | Bantam Boys | 18 | 8:00am | 11B |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Bantam Boys | 13 | 8:00am | 13A |
Carter Walter | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 17 | 8:00am | 11A |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Junior Boys | 10 | 8:00am | 15B |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 16 | 8:00am | 12B |
Cashton Yaremko | Orkney, SK | Peewee Boys | 22 | 8:00am | 9B |
Ben Zultok | Prince Albert , SK | Juvenile Boys | 3 | 8:00am | 18A |