May 19-20, 2018
Estevan, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Sean McKerracher | Warman, SK | Bantam Boys | 1 | 9:00am | 16B |
Titus Bitternose | Punnichy , SK | Bantam Boys | 1 | 9:00am | 16B |
Morgan Prefontaine | Shell Lake, SK | Bantam Boys | 2 | 9:00am | 16A |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 2 | 9:00am | 16A |
Kael Epp-Rowan | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 2 | 9:00am | 16A |
Austin Krupski | Whitewood, SK | Bantam Boys | 3 | 9:00am | 17A |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Bantam Boys | 3 | 9:00am | 17A |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Bantam Boys | 3 | 9:00am | 17A |
Hudson Malinoski | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 4 | 9:00am | 18B |
Jack Long | Yorkton, SK | Bantam Boys | 4 | 9:00am | 18B |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 4 | 9:00am | 18B |
Hunter Kutcher | Regina, SK | Bantam Boys | 5 | 9:00am | 18A |
Carter Walter | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 5 | 9:00am | 18A |
Davin Bourassa | Radville, SK | Bantam Boys | 5 | 9:00am | 18A |
Parker Layton | La Ronge, SK | Bantam Boys | 6 | 9:00am | 1B |
Jordon McDonald | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 6 | 9:00am | 1B |
Jacob Semchuk | Regina, SK | Bantam Boys | 6 | 9:00am | 1B |
Noah Fiks | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 7 | 9:00am | 1A |
Theoren West | Wawota, SK | Bantam Boys | 7 | 9:00am | 1A |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Bantam Boys | 7 | 9:00am | 1A |
Brayden Nestman | Avonlea, SK | Junior Boys | 8 | 9:00am | 6A |
Joshua Burlet | Edmonton, AB | Junior Boys | 8 | 9:00am | 6A |
Jax Gipman | Martensville, SK | Junior Boys | 8 | 9:00am | 6A |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Junior Boys | 9 | 9:00am | 5A |
Reegan Robinson | Estevan, SK | Junior Boys | 9 | 9:00am | 5A |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 9 | 9:00am | 5A |
Cole Obrigewitsch | Deer Valley, SK | Junior Boys | 10 | 9:00am | 4A |
Brody Istace | Kindersley, SK | Junior Boys | 10 | 9:00am | 4A |
Jacob Kydd | Regina, SK | Junior Boys | 10 | 9:00am | 4A |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 11A |
Zachary Hill | Victoria, BC | Juvenile Boys | 11 | 9:00am | 11A |
Parker Mymryk | Regina Beach, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:00am | 10A |
Lucas Langlois | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 9:00am | 10A |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 9B |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 9B |
Garret Schmidt | Regina, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 9B |
Parker Dale | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 9A |
Cole Jenkins | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 9A |
Drew Fenwick | Estevan, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 9A |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 8A |
Chase Gedak | Estevan, SK | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 8A |
Colby Friedrich | Battleford, SK | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 8A |
Jacob Armstrong | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 7B |
Adam Kydd | Regina, SK | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 7B |
Easton Donohoe | Petersfield, MB | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 7B |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 7A |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 7A |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 7A |
Autumn Neiszner | Regina, SK | U15 Girls | 18 | 9:00am | 12A |
Ella Kozak | Yorkton, SK | U15 Girls | 18 | 9:00am | 12A |
Sarah Grieve | Saskatoon, SK | 15-19 Girls | 19 | 9:00am | 13B |
Bailey Farr | Estevan, SK | 15-19 Girls | 19 | 9:00am | 13B |
Carey McLean | Deer Valley, SK | 15-19 Girls | 19 | 9:00am | 13B |
Raylyn Schmidt | Moose Jaw, SK | 15-19 Girls | 20 | 9:00am | 13A |
Alexandra Schmidt | Regina, SK | 15-19 Girls | 20 | 9:00am | 13A |
Sarah Phipps | Victoria, BC | 15-19 Girls | 20 | 9:00am | 13A |
James Ogle | Assiniboia, SK | Peewee Boys | 21 | 9:00am | 15B |
Owen Watson | Avonlea, SK | Peewee Boys | 21 | 9:00am | 15B |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Peewee Boys | 21 | 9:00am | 15A |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Peewee Boys | 22 | 9:00am | 15A |
Cashton Yaremko | Orkney, SK | Peewee Boys | 22 | 9:00am | 15A |
Kerr Cudmore | Wawota, SK | Peewee Boys | 22 | 9:00am | 15A |
Hayden Delaloye | Neepawa, MB | Peewee Boys | 23 | 9:00am | 14A |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Peewee Boys | 23 | 9:00am | 14A |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Peewee Boys | 23 | 9:00am | 14A |