June 9-10, 2018
Red Deer County, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Cashton Yaremko | Orkney, SK | Peewee Boys | 1 | 1:30pm | 1 |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Bantam Boys | 11 | 2:46pm | 1 |
Tyler Watt | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 18 | 3:46pm | 1 |
Victoria Tse | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:47pm | 1 |
Matthew Tse | Calgary, AB | Collegiate | 6 | 2:12pm | 1 |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:12pm | 1 |
Brennan Tailfeathers | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 9 | 2:29pm | 1 |
Joel Sullivan | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 4:03pm | 1 |
Jackson Squires | Stettler, AB | Juvenile Boys | 19 | 3:54pm | 1 |
Tanner Smith | Red Deer , AB | Junior Boys | 22 | 4:20pm | 1 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Bantam Boys | 11 | 2:46pm | 1 |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Bantam Boys | 12 | 2:55pm | 1 |
Sydney Scraba | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:47pm | 1 |
Carter Sawby | Airdrie, AB | Junior Boys | 21 | 4:11pm | 1 |
Ryan Saponja | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:12pm | 1 |
Jenna Saponja | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:47pm | 1 |
Guillermo Salazar | Waskesiu, SK | Bantam Boys | 12 | 2:55pm | 1 |
Jessie Rinehart | Chestermere, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:12pm | 1 |
Cole Regan | Olds , AB | Junior Boys | 21 | 4:11pm | 1 |
Cole Radbourne | Grande Prairie, AB | Collegiate | 5 | 2:04pm | 1 |
Kyle Racich | St Albert, AB | Juvenile Boys | 16 | 3:29pm | 1 |
Brayden Provost | Brocket, AB | Junior Boys | 22 | 4:20pm | 1 |
Marc Pilon | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:12pm | 1 |
Matthew Permann | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:20pm | 1 |
Jordan Paterson | Okotoks, AB | Junior Boys | 13 | 3:03pm | 1 |
Sophie Pasitney | St. Paul , AB | 15-19 Girls | 2 | 1:38pm | 1 |
Jeremie Pasitney | St Paul, AB | Collegiate | 6 | 2:12pm | 1 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Bantam Boys | 9 | 2:29pm | 1 |
Justin Pasitney | St. Paul, AB | Junior Boys | 24 | 4:37pm | 1 |
Kaiden Nicholson | Edmonton, AB | Junior Boys | 23 | 4:28pm | 1 |
Alex Nekich | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:20pm | 1 |
Colton Moscato | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 3:37pm | 1 |
Matthew Moroz | Edmonton, AB | Junior Boys | 23 | 4:28pm | 1 |
Jack Millard | Edmonton, AB | Junior Boys | 21 | 4:11pm | 1 |
Ty Merkel | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 18 | 3:46pm | 1 |
Carey McLean | Deer Valley, SK | 15-19 Girls | 2 | 1:38pm | 1 |
Keegan McKay | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 2:21pm | 1 |
Ben McGonigal | Carstairs, AB | Bantam Boys | 10 | 2:38pm | 1 |
Connor Maloney | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 4:20pm | 1 |
Jacob Magee | Calgary, AB | Collegiate | 5 | 2:04pm | 1 |
Cooper Lindberg | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 3:54pm | 1 |
Theo Leakos | Surgeon Country, AB | Juvenile Boys | 17 | 3:37pm | 1 |
Owen Lai | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 18 | 3:46pm | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 2:46pm | 1 |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 2:55pm | 1 |
Tyson Klinot | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 3:37pm | 1 |
Caleb Kinch | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 19 | 3:54pm | 1 |
Aria Kabganian | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 4:28pm | 1 |
Brio Hempstead | Banff, AB | U15 Girls | 2 | 1:38pm | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 2:38pm | 1 |
Michael Harrison | Camrose, AB | Collegiate | 6 | 2:12pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Bantam Boys | 9 | 2:29pm | 1 |
Brandon Gratton | Edmonton, AB | Bantam Boys | 8 | 2:21pm | 1 |
Logan Gratton | St Paul, AB | Juvenile Boys | 17 | 3:37pm | 1 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 12 | 2:55pm | 1 |
Brendan Grabo | Lacombe, AB | Junior Boys | 13 | 3:03pm | 1 |
Jackson Findlay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 3:29pm | 1 |
Liam Findlay | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 2:21pm | 1 |
Zachary Farkas | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 4:37pm | 1 |
Sebastian Farkas | Calgary, AB | Collegiate | 5 | 2:04pm | 1 |
Rylan Egland | Eastend, SK | Juvenile Boys | 15 | 3:20pm | 1 |
Michael Dumont | Airdrie , AB | Junior Boys | 22 | 4:20pm | 1 |
Richard Dou | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 4:03pm | 1 |
Logan Crawford | Red Deer, AB | Collegiate | 4 | 1:55pm | 1 |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 20 | 4:03pm | 1 |
Nolan Collins | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 4:28pm | 1 |
Braden Clarkson | Camrose, AB | Collegiate | 4 | 1:55pm | 1 |
Cayden Clark | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 16 | 3:29pm | 1 |
Mathieu Chapdelaine | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 21 | 4:11pm | 1 |
Nolan Burzminski | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 20 | 4:03pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 1 | 1:30pm | 1 |
Quinn Brown | Edmonton, AB | Bantam Boys | 10 | 2:38pm | 1 |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Junior Boys | 24 | 4:37pm | 1 |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:20pm | 1 |
Trey Brandt | Lethbridge, AB | Collegiate | 4 | 1:55pm | 1 |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 3:54pm | 1 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Bantam Boys | 11 | 2:46pm | 1 |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Peewee Boys | 1 | 1:30pm | 1 |
Charlie Belton | Pense, SK | Juvenile Boys | 13 | 3:03pm | 1 |
Dillon Beebe | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 16 | 3:29pm | 1 |
Brayden Bauman | Grande Prairie , AB | Junior Boys | 24 | 4:37pm | 1 |
Kennedy Bailey-Borges | Sherwood Park, AB | Bantam Boys | 10 | 2:38pm | 1 |
Adam Amiri | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 18 | 3:46pm | 1 |