May 5-6, 2018
Lethbridge, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Annabelle Ackroyd | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 2:00pm | 4B |
Bridger Atkinson | High River, AB | Juvenile Boys | 20 | 2:00pm | 12A |
Nico Aulicino | Calgary, AB | Bantam Boys | 30 | 2:00pm | 18B |
Kennedy Bailey-Borges | Sherwood Park, AB | Bantam Boys | 25 | 2:00pm | 15B |
Georgia Barr | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Cole Bateman | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 11A |
MacKenzie Baustad | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 2:00pm | 3 |
Carson Baylis | Calgary, AB | Bantam Boys | 28 | 2:00pm | 17A |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Bantam Boys | 26 | 2:00pm | 16A |
Darin Bertschi | Lethbridge, AB | Collegiate | 14 | 2:00pm | 9A |
Jarrett Bossert | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 11A |
Trey Brandt | Lethbridge, AB | Collegiate | 14 | 2:00pm | 9A |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 10A |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Junior Boys | 12 | 2:00pm | 8A |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 5 | 2:00pm | 4A |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 3 | 2:00pm | 2 |
Nolan Burzminski | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 23 | 2:00pm | 14A |
Ethan Campbell | Lethbridge, AB | Junior Boys | 10 | 2:00pm | 7A |
Mathieu Chapdelaine | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Charlotte Charlton | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 2:00pm | 4A |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 2:00pm | 4A |
Jakob Chicoyne | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 2:00pm | 13A |
Ethan Choi | Pincher Creek, AB | Juvenile Boys | 22 | 2:00pm | 13B |
Nolan Collins | Calgary, AB | Junior Boys | 11 | 2:00pm | 7B |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:00pm | 11B |
Cole Cooper | Calgary , AB | Bantam Boys | 25 | 2:00pm | 15B |
Brooke Cuming | Calgary, AB | 15-19 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Ethan De Graaf | Edmonton, AB | Junior Boys | 10 | 2:00pm | 7A |
Richard Dou | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:00pm | 11B |
Michael Dumont | Airdrie , AB | Junior Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Matthew Fleet | Calgary, AB | Bantam Boys | 28 | 2:00pm | 17A |
Camryn Frasz | Brooks, AB | 15-19 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Taylor Frei | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 11A |
Brooke Frerichs | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 2:00pm | 1A |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Bantam Boys | 27 | 2:00pm | 16B |
Brendan Grabo | Lacombe, AB | Junior Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 30 | 2:00pm | 18B |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Bantam Boys | 25 | 2:00pm | 15B |
Mason Harder | Lethbridge, AB | Junior Boys | 11 | 2:00pm | 7B |
Michael Harrison | Camrose, AB | Collegiate | 14 | 2:00pm | 9A |
Andrew Harvie | Lethbridge, AB | Collegiate | 15 | 2:00pm | 9B |
Zachary Haydamack | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 26 | 2:00pm | 16A |
Logan Hill | Red Deer, AB | Collegiate | 15 | 2:00pm | 9B |
Zachary Hill | Victoria, BC | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8B |
Albert Hoang | Niagara Falls , ON | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 10A |
Ryan Hodgins | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 23 | 2:00pm | 14A |
Kai Iguchi | Banff, AB | Junior Boys | 11 | 2:00pm | 7B |
Rylee Isely | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Naoki Iwasaki | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 22 | 2:00pm | 13B |
Mark Janes | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10B |
Chelsea Joseph | Lethbridge, AB | 15-19 Girls | 6 | 2:00pm | 4B |
Aria Kabganian | Calgary, AB | Junior Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Peewee Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Caleb Kinch | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 23 | 2:00pm | 14A |
Tyson Klinot | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10B |
Kye Krall | Calgary, AB | Bantam Boys | 26 | 2:00pm | 16A |
Jack Long | Yorkton, SK | Bantam Boys | 29 | 2:00pm | 18A |
Justin Loro | Calgary, AB | Collegiate | 13 | 2:00pm | 8B |
Owen MacEachern | Calgary, AB | Junior Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Jacob Magee | Calgary, AB | Collegiate | 13 | 2:00pm | 8B |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | 15-19 Girls | 4 | 2:00pm | 3 |
Andrew Makarchuk | Taber, AB | Junior Boys | 12 | 2:00pm | 8A |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Peewee Boys | 3 | 2:00pm | 2 |
Connor Maloney | Calgary, AB | Junior Boys | 10 | 2:00pm | 7A |
Jeff Masse | Lethbridge, AB | Collegiate | 14 | 2:00pm | 9A |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 30 | 2:00pm | 18B |
Ben McGonigal | Carstairs, AB | Bantam Boys | 29 | 2:00pm | 18A |
Jaden McIntyre | Coaldale, AB | Bantam Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Keegan McKay | Calgary, AB | Bantam Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Callum McKay | Calgary, AB | Junior Boys | 12 | 2:00pm | 8A |
Bradley McKeating | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Tommy McKenzie | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10B |
Mitchell McQuiggin | Calgary, AB | Junior Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Max Murchison | Calgary, AB | Junior Boys | 11 | 2:00pm | 7B |
Owen Murray | Calgary, AB | Collegiate | 15 | 2:00pm | 9B |
Alex Nekich | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:00pm | 11B |
Jonas Nelson | Lethbridge , AB | Junior Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Braden O'Grady | Edmonton, AB | Bantam Boys | 29 | 2:00pm | 18A |
Jace Ouellette | Red Deer County, AB | Junior Boys | 12 | 2:00pm | 8A |
Caden Park | Springbank, AB | Juvenile Boys | 21 | 2:00pm | 13A |
Zander Park | Springbank, AB | Junior Boys | 10 | 2:00pm | 7A |
Braeden Petro | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 27 | 2:00pm | 16B |
Nicholas Rimmer | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 20 | 2:00pm | 12A |
Jessie Rinehart | Chestermere, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 10A |
Parker Riou | Strathmore, AB | Peewee Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Carson Rody | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 2:00pm | 13A |
Dylan Saunders | Taber, AB | Bantam Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Justin Schmidt | Sherwood Park, AB | Junior Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Raylyn Schmidt | Moose Jaw, SK | 15-19 Girls | 4 | 2:00pm | 3 |
Sydney Scraba | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 2:00pm | 4B |
Rylie Seaman | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:00pm | 11B |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Bantam Boys | 30 | 2:00pm | 18B |
Theo Sekulic | Rycroft, AB | Juvenile Boys | 20 | 2:00pm | 12A |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Bantam Boys | 28 | 2:00pm | 17A |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Juvenile Boys | 23 | 2:00pm | 14A |
Nick Sprovieri | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10B |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Bantam Boys | 29 | 2:00pm | 18A |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Peewee Boys | 3 | 2:00pm | 2 |
John Stuart | Foothills, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 10A |
Joel Sullivan | Calgary, AB | Bantam Boys | 27 | 2:00pm | 16B |
Reid Svendsen | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Brennan Tailfeathers | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 28 | 2:00pm | 17A |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 2:00pm | 13A |
Hunter Thomson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 22 | 2:00pm | 13B |
Braeden Van Dusen | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 27 | 2:00pm | 16B |
Nicholas Vanderheyden | Okotoks , AB | Collegiate | 15 | 2:00pm | 9B |
Zackary Walker | Forestburg, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 11A |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Peewee Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
George Wollersheim | Claresholm , AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8B |
Ben Wong | Calgary, AB | Juvenile Boys | 22 | 2:00pm | 13B |
Graedon Woodward | Cardston, AB | Juvenile Boys | 20 | 2:00pm | 12A |