August 15-17, 2016
Jasper, AB
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Junior Boys | 17 | 11:54am | 1 |
Matt Altwasser | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 9:57am | 1 |
Kyle Antochow | Airdrie, AB | Junior Boys | 18 | 12:03pm | 1 |
Marcus Apchin | Kelowna, BC | Junior Boys | 13 | 11:18am | 1 |
Xavier Ayora | Kitchener, ON | Junior Boys | 12 | 11:09am | 1 |
Marko Banic | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 10:15am | 1 |
Cristian Bate | Beamsville, ON | Junior Boys | 9 | 10:42am | 1 |
Matt Bean | Canmore, AB | Junior Boys | 19 | 12:12pm | 1 |
Jordan Bean | Canmore, AB | Junior Boys | 12 | 11:09am | 1 |
Darin Bertschi | Lethbridge, AB | Junior Boys | 19 | 12:12pm | 1 |
Jarrett Bossert | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 7 | 10:24am | 1 |
Aidan Brady | Waterloo, ON | Junior Boys | 10 | 10:51am | 1 |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Junior Boys | 8 | 10:33am | 1 |
Nolan Burzminski | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 5 | 10:06am | 1 |
Matt Campbell | Calgary, AB | Junior Boys | 13 | 11:18am | 1 |
Brandon Chai | Vernon, BC | Junior Boys | 18 | 12:03pm | 1 |
Ethan Choi | Pincher Creek, AB | Junior Boys | 20 | 12:21pm | 1 |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Junior Boys | 7 | 10:24am | 1 |
Harry Doig | Ermington NSW, AU | Junior Boys | 21 | 12:30pm | 1 |
Richard Dou | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 10:15am | 1 |
Cam Duffin | Red Deer, AB | Junior Boys | 7 | 10:24am | 1 |
Connor Dunlop | Strathmore, AB | Junior Boys | 16 | 11:45am | 1 |
Sebastian Farkas | Calgary, AB | Junior Boys | 8 | 10:33am | 1 |
Zachary Farkas | Calgary, AB | Junior Boys | 11 | 11:00am | 1 |
Zach Friesen | Woodstock, ON | Junior Boys | 9 | 10:42am | 1 |
Carter Graf | Sylvan Lake, AB | Junior Boys | 20 | 12:21pm | 1 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 5 | 10:06am | 1 |
Daniel Grant | Edmonton, AB | Junior Boys | 19 | 12:12pm | 1 |
Samuel Hamelin | Stettler, AB | Junior Boys | 11 | 11:00am | 1 |
Drew Harvie | Kelowna, BC | Junior Boys | 13 | 11:18am | 1 |
Dylan Henderson | Waterloo, ON | Junior Boys | 17 | 11:54am | 1 |
Logan Hill | Red Deer, AB | Junior Boys | 21 | 12:30pm | 1 |
Ryan Hodgins | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 6 | 10:15am | 1 |
Chris Horton | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 12:21pm | 1 |
Jake Huculak | Jasper, AB | Junior Boys | 10 | 10:51am | 1 |
Grace Kim | Greenacre, AU | 15-19 Girls | 3 | 9:48am | 1 |
Caleb Kinch | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 14 | 11:27am | 1 |
Rebecca Kuik | Winnipeg, MB | 15-19 Girls | 2 | 9:39am | 1 |
Stephanie Kyriacou | Sydney , AU | 15-19 Girls | 3 | 9:48am | 1 |
Sarah Lawrence | Duvall, WA | 15-19 Girls | 3 | 9:48am | 1 |
Shaye Leidenius | Ponoka, AB | 15-19 Girls | 1 | 9:30am | 1 |
Daria Leidenius | Ponoka, AB | 15-19 Girls | 2 | 9:39am | 1 |
Justin Loro | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 12:03pm | 1 |
Josh Lumgair | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 12:30pm | 1 |
Connor Lyon | Kingston, ON | Junior Boys | 14 | 11:27am | 1 |
Jacob Magee | Calgary, AB | Junior Boys | 8 | 10:33am | 1 |
Brandon Maxwell | Eckville, AB | Junior Boys | 9 | 10:42am | 1 |
Chandler McDowell | Springbrook , AB | Junior Boys | 21 | 12:30pm | 1 |
Bradley McKeating | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 11:54am | 1 |
Brady McKinlay | Lacombe, AB | Junior Boys | 15 | 11:36am | 1 |
Austin Morrison | Lloydminster, AB | Junior Boys | 15 | 11:36am | 1 |
Owen Murray | Calgary, AB | Junior Boys | 16 | 11:45am | 1 |
Rachelle Nielsen | Summerland, BC | 15-19 Girls | 2 | 9:39am | 1 |
Jace Ouellette | Red Deer County, AB | Junior Boys | 11 | 11:00am | 1 |
Sam Paley | Kananaskis, AB | Junior Boys | 8 | 10:33am | 1 |
Hunter Penalva | Vernon, BC | Bantam Boys | 5 | 10:06am | 1 |
Jye Pickin | Newcastle , AU | Junior Boys | 19 | 12:12pm | 1 |
Ronnie Postnikoff | Courtenay , BC | Junior Boys | 17 | 11:54am | 1 |
Quinn Poulsen | Calgary, AB | Junior Boys | 10 | 10:51am | 1 |
Luke Quanson | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 6 | 10:15am | 1 |
Cole Radbourne | Grande Prairie, AB | Junior Boys | 10 | 10:51am | 1 |
Zach Rivard | Calgary , AB | Junior Boys | 11 | 11:00am | 1 |
James Robillard | St.Albert, AB | Junior Boys | 12 | 11:09am | 1 |
Bennett Ruby | Waterloo, ON | Junior Boys | 18 | 12:03pm | 1 |
Ryley Sarris | Edmonton, AB | Junior Boys | 12 | 11:09am | 1 |
Sydney Scraba | Calgary, AB | 15-19 Girls | 1 | 9:30am | 1 |
Max Sekulic | Rycroft, AB | Junior Boys | 20 | 12:21pm | 1 |
Theo Sekulic | Rycroft, AB | Bantam Boys | 4 | 9:57am | 1 |
Eric Sheard | , AB | Junior Boys | 14 | 11:27am | 1 |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Bantam Boys | 5 | 10:06am | 1 |
Ryan Stovin | Estevan, SK | Junior Boys | 16 | 11:45am | 1 |
Reid Svendsen | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 15 | 11:36am | 1 |
Liam Urie | Jasper, AB | Junior Boys | 15 | 11:36am | 1 |
Michael Valk | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 13 | 11:18am | 1 |
Braydon Vandenbilche | Fort McMurray, AB | Bantam Boys | 4 | 9:57am | 1 |
Nicholas Vanderheyden | Okotoks , AB | Junior Boys | 14 | 11:27am | 1 |
Veronica Vetesnik | Winnipeg, MB | 15-19 Girls | 1 | 9:30am | 1 |
Nathan Wiersma | Waterloo, ON | Junior Boys | 9 | 10:42am | 1 |
George Wilkins | Lake Country, BC | Junior Boys | 16 | 11:45am | 1 |