October 8-9, 2016
Richmond, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Angela Arora | Surrey, BC | U15 Girls | 17 | 1:24pm | 1 |
Ryan Austin | Surrey, BC | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Sophia Bian | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 16 | 1:15pm | 1 |
Bailey Bjornson | Surrey, BC | Bantam Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Taylor Bourdon | Delta, BC | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Mitchell Catania | North Vancouver, BC | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Brandon Chai | Vernon, BC | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Jason Chin | Vancouver, BC | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Breanna Chow | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 15 | 1:06pm | 1 |
Devin Cutforth | Mission, BC | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Samuel Diamond | Winnipeg, MB | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Dustin Franko | Delta, BC | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Aidan Goodfellow | Parksville, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Jennifer Gu | West Vancouver, BC | U15 Girls | 17 | 1:24pm | 1 |
Wesley Hoydalo | Selkirk, MB | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Kristian Isa | Kelowna , BC | Bantam Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Andy Jang | Langley, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Tina Jiang | Richmond, BC | U15 Girls | 17 | 1:24pm | 1 |
Jayla Yoonji Kang | Surrey, BC | 15-19 Girls | 16 | 1:15pm | 1 |
Sangvin Kang | Richmond, BC | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Siny Kim | Burnaby, BC | Bantam Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Andy Kim | Langley, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Ethan Ko | Victoria, BC | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Tiffany Kong | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 16 | 1:15pm | 1 |
Natasha Kozlowski | Prince George, BC | 15-19 Girls | 15 | 1:06pm | 1 |
Riley Lai | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Sarah Lawrence | Duvall, WA | 15-19 Girls | 15 | 1:06pm | 1 |
David Lee | Vancouver, BC | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Willis (Jung Hwan) Lee | Langley, BC | Junior Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Peewee Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Kevin Li | , BC | Bantam Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Tiger Li | Vancouver, BC | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Sunny Li | Richmond, BC | Peewee Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Aaron Lim | Surrey, BC | Bantam Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Elise Liu | Richmond, BC | U15 Girls | 14 | 12:57pm | 1 |
Andy Liu | Surrey, BC | Peewee Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
YanJun (Victoria) Liu | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 16 | 1:15pm | 1 |
Luna Lu | Burnaby, BC | U15 Girls | 14 | 12:57pm | 1 |
Andy Luo | Burnaby, BC | Bantam Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Maxwell Maichin | Delta, BC | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Keith Ng | Richmond, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Brock Ochitwa | Saskatoon, SK | Junior Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Payton Ochitwa | Saskatoon, SK | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Zander Park | Springbank, AB | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Caden Park | Springbank, AB | Bantam Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Bradley Pearson | West Kelowna, BC | Juvenile Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Coco Pei | Surrey, BC | U15 Girls | 17 | 1:24pm | 1 |
Colton Piper | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Connor Scissons | Saskatoon, SK | Junior Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Anastasia Stolzenberg | Langley, AB | 15-19 Girls | 15 | 1:06pm | 1 |
William Tindle | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Parker Wadsworth | Vernon, BC | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Angel Wang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 14 | 12:57pm | 1 |
Eddie Wang | Surrey, BC | Bantam Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Benjamin Whiton | Langley, BC | Junior Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Cole Wilson | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Deyang Xie | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Stephen Yang | Richmond, BC | Bantam Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Ilirian Zalli | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Athena Yue Zeng | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 14 | 12:57pm | 1 |