July 2-3, 2015
Saskatoon, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kane Altwasser | Yellow Grass, SK | Juvenile Boys | 21 | 9:20am | 1 |
Nigel Anderson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 25 | 9:36am | 1 |
Jeremy Baetz | Saskatoon, SK | Junior Boys | 18 | 9:04am | 10 |
Corey Bailey | Shaunavon, SK | Junior Boys | 20 | 9:12am | 10 |
TJ Baker | Waskesiu, SK | Peewee Boys | 9 | 8:32am | 1 |
Noah Bankowski | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 19 | 9:12am | 1 |
Cole Bateman | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 8:08am | 10 |
Matt Bean | Canmore, AB | Juvenile Boys | 27 | 9:44am | 1 |
Jordan Bean | Canmore, AB | Bantam Boys | 10 | 8:32am | 10 |
Brett Benoit | North Battleford, SK | Juvenile Boys | 19 | 9:12am | 1 |
Joshua Burlet | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:48am | 1 |
Ty Campbell | Saskatoon, SK | Junior Boys | 22 | 9:20am | 10 |
Andrew Campbell | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 23 | 9:28am | 1 |
Clark Campbell | Swift Current, SK | Junior Boys | 12 | 8:40am | 10 |
Andrew Chelack | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 9:04am | 10 |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 8:08am | 1 |
Logan Crawford | Red Deer, AB | Junior Boys | 12 | 8:40am | 10 |
Cole Daniels | Sturgeon Lake, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:40am | 1 |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 10 | 8:32am | 10 |
Matthew Dueck | Waldeck, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:40am | 1 |
Koby Faubert | Wadena, SK | Peewee Boys | 5 | 8:16am | 1 |
Jack Fischer | Regina, SK | Bantam Boys | 6 | 8:16am | 10 |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Bantam Boys | 4 | 8:08am | 10 |
Mark Freitag | Lampman, SK | Junior Boys | 20 | 9:12am | 10 |
Colby Friedrich | Battleford, SK | Bantam Boys | 8 | 8:24am | 10 |
Connor Frohlich | Swift Current, SK | Peewee Boys | 5 | 8:16am | 1 |
Ryan Gilewich | Regina, SK | Junior Boys | 22 | 9:20am | 10 |
Julian Gilewicz | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 25 | 9:36am | 1 |
Jax Gipman | Martensville, SK | Juvenile Boys | 19 | 9:12am | 1 |
Liam Hallett | La Ronge, SK | Bantam Boys | 4 | 8:08am | 10 |
Carson Harcourt | Kipling, SK | Junior Boys | 26 | 9:36am | 10 |
Walker Hengen | Arcola, SK | Junior Boys | 14 | 8:48am | 10 |
Jack Hodson | Riverside Estates, SK | Peewee Boys | 9 | 8:32am | 1 |
Kristian Houk | North Battleford, SK | Juvenile Boys | 27 | 9:44am | 1 |
Kirk Humphrey | Eastend, SK | Juvenile Boys | 25 | 9:36am | 1 |
Adam Husli | Regina, SK | Bantam Boys | 2 | 8:00am | 10 |
Brody Istace | Kindersley, SK | Bantam Boys | 6 | 8:16am | 10 |
Justin James | Arcola, SK | Juvenile Boys | 15 | 8:56am | 1 |
Kade Johnson | Yorkton, SK | Juvenile Boys | 23 | 9:28am | 1 |
Drew Kocur | Regina, SK | Junior Boys | 26 | 9:36am | 10 |
Noah Kozack | Regina, SK | Juvenile Boys | 27 | 9:44am | 1 |
Adam Kydd | Regina, SK | Bantam Boys | 2 | 8:00am | 10 |
Jacob Kydd | Regina, SK | Juvenile Boys | 15 | 8:56am | 1 |
Kenley Lewis | Onion Lake , SK | Juvenile Boys | 15 | 8:56am | 1 |
Rylan Lukey | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 17 | 9:04am | 1 |
Ethan MacDonald | Onion Lake, SK | Juvenile Boys | 13 | 8:48am | 1 |
Hannah MacNeil | Shaunavon, SK | 15-19 Girls | 1 | 8:00am | 1 |
Erik McKersie | Estevan, SK | Junior Boys | 16 | 8:56am | 10 |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 15 | 8:56am | 1 |
Austin Morrison | Lloydminster, AB | Juvenile Boys | 25 | 9:36am | 1 |
Bradley Moser | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 23 | 9:28am | 1 |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 8 | 8:24am | 10 |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 10 | 8:32am | 10 |
Anthony Neufeld | Riverside Estates, SK | Junior Boys | 28 | 9:44am | 10 |
Eric Nielsen | Saskatoon, SK | Junior Boys | 26 | 9:36am | 10 |
Rachelle Nielsen | Summerland, BC | 15-19 Girls | 3 | 8:08am | 1 |
Diehl Normand | Meadow Lake, SK | Junior Boys | 28 | 9:44am | 10 |
Cole Obrigewitsch | Deer Valley, SK | Juvenile Boys | 17 | 9:04am | 1 |
Brock Ochitwa | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 21 | 9:20am | 1 |
Payton Ochitwa | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 19 | 9:12am | 1 |
Stephen Oleskiw | Yorkton, SK | Juvenile Boys | 17 | 9:04am | 1 |
Drew Pochylko | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 6 | 8:16am | 10 |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 7 | 8:24am | 1 |
Tian Rask | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 23 | 9:28am | 1 |
Jarret Reichert | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 13 | 8:48am | 1 |
Reegan Robinson | Estevan, SK | Bantam Boys | 8 | 8:24am | 10 |
Christen Rose | Crooked Creek, AB | Junior Boys | 18 | 9:04am | 10 |
Cory Sawchuk | Prince Albert, SK | Junior Boys | 24 | 9:28am | 10 |
DJ Sayese | Prince Albert, SK | Junior Boys | 12 | 8:40am | 10 |
Adam Schoettler | Regina, SK | Junior Boys | 24 | 9:28am | 10 |
Cory Selander | Prince Albert, SK | Junior Boys | 24 | 9:28am | 10 |
Sierra Sherman | Southey, SK | 15-19 Girls | 1 | 8:00am | 1 |
Chloe Sies | Melville, SK | 15-19 Girls | 3 | 8:08am | 1 |
Izac Silagy | Winnipeg, MB | Junior Boys | 16 | 8:56am | 10 |
Jordan Simoneau | Tisdale, SK | Juvenile Boys | 17 | 9:04am | 1 |
Jordan Simpson | Penticton, BC | Junior Boys | 22 | 9:20am | 10 |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Peewee Boys | 7 | 8:24am | 1 |
Ryan Stovin | Estevan, SK | Junior Boys | 22 | 9:20am | 10 |
Reid Svendsen | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 10 | 8:32am | 10 |
Marc Sweeney | Saskatoon, SK | Junior Boys | 24 | 9:28am | 10 |
Rishi Thakkar | Regina, SK | Junior Boys | 14 | 8:48am | 10 |
Henry Thomas | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 13 | 8:48am | 1 |
Roman Timmerman | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 27 | 9:44am | 1 |
Logan Tisdale | Swift Current, SK | Junior Boys | 18 | 9:04am | 10 |
Kyle Tisdale | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:40am | 1 |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Peewee Boys | 7 | 8:24am | 1 |
Jordan Unger | Saskatoon, SK | Junior Boys | 28 | 9:44am | 10 |
Tayden Wallin | Humboldt , SK | Juvenile Boys | 21 | 9:20am | 1 |
Luke Walsh | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 21 | 9:20am | 1 |
Teigan Wapass | Meadow Lake, SK | Peewee Boys | 9 | 8:32am | 1 |
Tyrell Wees | Regina, SK | Junior Boys | 26 | 9:36am | 10 |
Kyle Wiebe | Madison, SK | Junior Boys | 28 | 9:44am | 10 |
Teddy Wiens | Regina, SK | Junior Boys | 20 | 9:12am | 10 |
Samuel Wills | Lumsden, SK | Junior Boys | 20 | 9:12am | 10 |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Bantam Boys | 8 | 8:24am | 10 |
Carter Wingert | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 2 | 8:00am | 10 |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 5 | 8:16am | 1 |
Keanna Winterhalt | Lloydminster, AB | U15 Girls | 1 | 8:00am | 1 |
Kalem Zary | Melfort, SK | Junior Boys | 16 | 8:56am | 10 |
Blake Zimmer | Regina, SK | Junior Boys | 14 | 8:48am | 10 |