July 30-31, 2015
Sundre, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Korbin Allan | Strathmore, AB | Juvenile Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Cole Bateman | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Peewee Boys | 2 | 10:08am | 1 |
Darin Bertschi | Lethbridge, AB | Junior Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Josh Berze | Calgary, AB | Junior Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Cian Besler-Chalcroft | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 10:32am | 1 |
Jordan Biollo | Calgary, AB | Junior Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Brady Brenner | Calgary, AB | Peewee Boys | 3 | 10:16am | 1 |
Braden Bystrom | Eckville, AB | Junior Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Braden Clarkson | Camrose, AB | Junior Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 5 | 10:32am | 1 |
Logan Crawford | Red Deer, AB | Junior Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Richard Dou | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Lukas Ferguson | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Peewee Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Patrick Gobran | Edmonton, AB | Junior Boys | 9 | 11:04am | 1 |
Colton Hamm | Calgary , AB | Juvenile Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Drew Harvie | Kelowna, BC | Junior Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Eric Hollman | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Greg Lancaster | Calgary, AB | Juvenile Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Justin Loro | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Josh Lumgair | Calgary, AB | Junior Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Jeff Masse | Lethbridge, AB | Junior Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Brandon Maxwell | Eckville, AB | Juvenile Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Chandler McDowell | Springbrook , AB | Juvenile Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Clare McMahon | Red Deer, AB | 15-19 Girls | 10 | 11:12am | 1 |
Jonas Nelson | Lethbridge , AB | Juvenile Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Jace Ouellette | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 8 | 10:56am | 1 |
Justin Pasitney | St. Paul, AB | Juvenile Boys | 7 | 10:48am | 1 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Peewee Boys | 2 | 10:08am | 1 |
Rylan Plante-Crough | Airdrie, AB | Junior Boys | 10 | 11:12am | 1 |
Quinn Poulsen | Calgary, AB | Junior Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Jeremy Rietze | Lacombe, AB | Junior Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Nicholas Rimmer | Edmonton, AB | Peewee Boys | 3 | 10:16am | 1 |
Stewart Schamp | Calgary, AB | Junior Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Brodie Shields-Tyler | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 10:32am | 1 |
Alec Simpson | Calgary, AB | Junior Boys | 11 | 11:20am | 1 |
Jordan Siwak | Red Deer, AB | Peewee Boys | 2 | 10:08am | 1 |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Peewee Boys | 3 | 10:16am | 1 |
Marshall Smith | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Nathan Stewart | Calgary, AB | Juvenile Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Elias Theodossopoulos | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Zack Thys | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 12 | 11:28am | 1 |
Kyle Tisdale | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 6 | 10:40am | 1 |
Curtis Webster | Calgary, AB | Junior Boys | 13 | 11:36am | 1 |
Chase Wheatcroft | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 10:24am | 1 |
Ben Zloty | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 10:32am | 1 |