May 24-25, 2014
Banff, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Michael Vlieg | St. Albert, AB | Junior Boys | 21 | 3:20pm | 1 |
Michael Harrison | Camrose, AB | Junior Boys | 22 | 3:30pm | 1 |
Brayden McBean | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Kevan McBean | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Alex Taylor | Airdrie, AB | Bantam Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Jared Nicolls | Ponoka, AB | Junior Boys | 21 | 3:20pm | 1 |
Dakota Smith | Edmonton, AB | Junior Boys | 24 | 3:50pm | 1 |
Justin Berget | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Andrew Chelack | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 3:40pm | 1 |
Claire Emery | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 12:50pm | 1 |
Tiegan Taylor | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 7 | 1:00pm | 1 |
Brett Jackson | Edmonton, AB | Junior Boys | 20 | 3:10pm | 1 |
Haiyi (Mickey) Wang | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Cian Besler-Chalcroft | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Landon Hibbs | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Noah Nagle | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Josh Lumgair | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Chris Horton | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Alexander Wang | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Bantam Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Rachel Clark | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 6 | 12:50pm | 1 |
Gina Kowalchuk | Lethbridge, AB | 15-19 Girls | 7 | 1:00pm | 1 |
Andrew Harrison | Camrose, AB | Junior Boys | 24 | 3:50pm | 1 |
Rayna Oosterhuis | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 7 | 1:00pm | 1 |
Michael Valk | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Ryan Dart | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Matthew Cook | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:20pm | 1 |
Brayden Provost | Brocket, AB | Bantam Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Ryan Morrell | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Joel Homersham | Calgary, AB | Bantam Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Tysen Johansen | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Ethan Choi | Pincher Creek, AB | Bantam Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Rachelle Nielsen | Summerland, BC | 15-19 Girls | 6 | 12:50pm | 1 |
Cory Campbell | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 3:40pm | 1 |
Douglas Whitten | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 21 | 3:20pm | 1 |
Ronnie Postnikoff | Courtenay , BC | Bantam Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Ty Parker | Cochrane, AB | Bantam Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Chandler McLaren | Ponoka, AB | Junior Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Campbell Laidlaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Brendan Stasiewich | Cochrane, AB | Junior Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Josh Berze | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Tyson Turchanski | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 3:30pm | 1 |
Christian Solkowski | Edmonton, AB | Junior Boys | 20 | 3:10pm | 1 |
Cole Slipp | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Mike Lougheed | Red Deer County, AB | Junior Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
Lauren Koenig | Redcliff, AB | 15-19 Girls | 6 | 12:50pm | 1 |
Jack Gillis | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Connor Blake | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Stewart Schamp | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 3:30pm | 1 |
Stefan Swandel | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 25 | 4:00pm | 1 |
Scott Walker | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Torrin Bilan | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 25 | 4:00pm | 1 |
Kai Iguchi | Banff, AB | Bantam Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Ryan Wittrock | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
John May | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Connor Scissons | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Connor Wilde | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Noah Bankowski | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Jeff Masse | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:20pm | 1 |
Andrew Rados | Chestermere, AB | Junior Boys | 23 | 3:40pm | 1 |
Samuel Baba | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Ryan Dickie | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 3:20pm | 1 |
Evan Grierson | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 25 | 4:00pm | 1 |
Ethan Rimmer | Fort McMurray, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Zak Bannatyne | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 25 | 4:00pm | 1 |
Sam LeBus | Calgary, AB | Bantam Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Darin Bertschi | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:20pm | 1 |
Christopher Zeglen | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Nolan Renwick | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:20pm | 1 |
Emily Creaser | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 7 | 1:00pm | 1 |
Jordan Semen | Wainwright , AB | Junior Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Tyler Vandermeer | Ardrossan, AB | Junior Boys | 20 | 3:10pm | 1 |
Blake Marczuk | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Eric Hollman | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 20 | 3:10pm | 1 |
Lukas Ferguson | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Bryce Melville | Morinville, AB | Junior Boys | 22 | 3:30pm | 1 |
Owen Murray | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Justin Simpson | Saskatoon, SK | Junior Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
Jordan Simpson | Penticton, BC | Juvenile Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Jordan Biollo | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Zack Thys | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
Pierce Hawker | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Jacob Magee | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
Jakob Chicoyne | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Trevor Martensson | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 3:50pm | 1 |
Alec Simpson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Bradley McKeating | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Leland Chumik | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Jaxon Lynn | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Payton Ochitwa | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Brock Ochitwa | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Roman Timmerman | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Mitchell McQuiggin | Calgary, AB | Bantam Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Greg Billingsley | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 3:50pm | 1 |
Matthew Jackson | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Patrick Gobran | Edmonton, AB | Junior Boys | 23 | 3:40pm | 1 |
Austin Morrison | Lloydminster, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Berkeley Meppem | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 1 |