June 7-8, 2014
Pitt Meadows, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Brett O'Grady | Pitt Meadows, BC | Junior Boys | 12 | 1:58pm | 1 |
Scott Kerr | Vancouver, BC | Junior Boys | 14 | 2:14pm | 1 |
Tyson Girardet | Victoria, BC | Junior Boys | 12 | 1:58pm | 1 |
Sukhbir Jawandha | Surrey, BC | Junior Boys | 13 | 2:06pm | 1 |
Hunter Phelan | North Vancouver, BC | Junior Boys | 13 | 2:06pm | 1 |
Mitchell Anderson | Coquitlam, BC | Junior Boys | 13 | 2:06pm | 1 |
Josh Legge | Powell River, BC | Junior Boys | 13 | 2:06pm | 1 |
Erik McDonald | Surrey, BC | Junior Boys | 12 | 1:58pm | 1 |
Edward Metcalfe | White Rock, BC | Junior Boys | 14 | 2:14pm | 1 |
Ryan Hunt | Pitt Meadows, BC | Junior Boys | 14 | 2:14pm | 1 |
Shayne LaRochelle | Coquitlam, BC | Junior Boys | 14 | 2:14pm | 1 |
Daniel Hyun | Langley, BC | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Mitchell Thiessen | Chilliwack, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
Zaahidali Nathu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Mathew McConnachie | Surrey, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Dobson Ironmonger | Langley, BC | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Woochang (Asen) Lee | Port Moody, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Josh Miller | Saanichton, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
Seo Ho Choi | Surrey, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Alex Park | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
Evan Merrier | Surrey, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
Taylor Patrick | Surrey, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Bryce Krakowec Tickner | Victoria, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Willis (Jung Hwan) Lee | Langley, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Charles (Jung Soo) Kim | Surrey, BC | Bantam Boys | 2 | 12:38pm | 1 |
Thomas Sze | Vancouver, BC | Bantam Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Andy Kim | Langley, BC | Bantam Boys | 2 | 12:38pm | 1 |
Mitchell Catania | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Isaac DH Lee | Pitt Meadows, BC | Bantam Boys | 2 | 12:38pm | 1 |
Jerry Zerui Liu | West Van., BC | Bantam Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Henry Lei | Surrey, BC | Bantam Boys | 2 | 12:38pm | 1 |
Cecile Kwon | Maple Ridge, BC | 15-19 Girls | 7 | 1:18pm | 1 |
Melody Lin | Surrey, BC | 15-19 Girls | 4 | 12:54pm | 1 |
Ye Ji Lim | Langley , BC | 15-19 Girls | 5 | 1:02pm | 1 |
Ashley Omidi | Surrey, BC | 15-19 Girls | 5 | 1:02pm | 1 |
Sarah Lawrence | Duvall, WA | 15-19 Girls | 7 | 1:18pm | 1 |
Michelle Waters | Qualicum Beach, BC | 15-19 Girls | 5 | 1:02pm | 1 |
Euna Han | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 6 | 1:10pm | 1 |
Tiffany Kong | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 7 | 1:18pm | 1 |
Candy Hyunkyoung Lee | Surrey, BC | 15-19 Girls | 3 | 12:46pm | 1 |
Kitty Zhang | Vancouver , BC | 15-19 Girls | 4 | 12:54pm | 1 |
Esther Subin Lee | Maple Ridge , BC | 15-19 Girls | 5 | 1:02pm | 1 |
Jacklyn Duchen | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 3 | 12:46pm | 1 |
Annie Songeun Lee | Surrey, BC | 15-19 Girls | 6 | 1:10pm | 1 |
Alisha Lau | Richmond, BC | 15-19 Girls | 7 | 1:18pm | 1 |
Ji Na Choi | Port Moody, BC | 15-19 Girls | 3 | 12:46pm | 1 |
Belinda Lin | Surrey, BC | 15-19 Girls | 6 | 1:10pm | 1 |
Sienna Kraus | Maple Ridge, BC | 15-19 Girls | 3 | 12:46pm | 1 |
Chaewon Baek | Langley, BC | 15-19 Girls | 4 | 12:54pm | 1 |
Breanna Croxen | New Westminster, BC | 15-19 Girls | 4 | 12:54pm | 1 |
Sharon Park | Surrey, BC | 15-19 Girls | 6 | 1:10pm | 1 |