June 8-9, 2013
Winkler, MB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jaclyn Albrechtsen | Winnipeg, MB | 15-19 Girls | 9 | 9:04am | 1 |
Brady Bandura | Selkirk, MB | Bantam Boys | 17 | 10:08am | 1 |
Zak Bannatyne | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 20 | 10:32am | 1 |
Joel Baron | Carberry, MB | Juvenile Boys | 4 | 8:24am | 1 |
Chad Boyle | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 4 | 8:24am | 1 |
Wyatt Brooks | Oakbank, MB | Bantam Boys | 17 | 10:08am | 1 |
Reece Carter | St Andrews , MB | 15-19 Girls | 16 | 10:00am | 1 |
Kolby Day | Brandon, MB | Juvenile Boys | 5 | 8:32am | 1 |
Austin Dobrescu | Brandon, MB | Juvenile Boys | 7 | 8:48am | 1 |
Delwyn Doerksen | Altona, MB | Junior Boys | 13 | 9:36am | 1 |
Donovan Dow | Winnipeg, MB | Junior Boys | 10 | 9:12am | 1 |
Austin Dueck | Steinbach, MB | Junior Boys | 14 | 9:44am | 1 |
Justin Dyck | Winnipeg, MB | Junior Boys | 12 | 9:28am | 1 |
Matt Dyck | East St Paul, MB | Juvenile Boys | 3 | 8:16am | 1 |
Eric Ellison | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 19 | 10:24am | 1 |
Stacy Faron Genaille | Mafeking, MB | Juvenile Boys | 8 | 8:56am | 1 |
Ted Glass | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 22 | 10:48am | 1 |
Jacob Gnidziejko | St Francois Xavier, MB | Juvenile Boys | 1 | 8:00am | 1 |
Evan Grierson | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 19 | 10:24am | 1 |
Sean Gula | Balmertown, ON | Bantam Boys | 17 | 10:08am | 1 |
Christian Henry | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 6 | 8:40am | 1 |
Bryn Jones | Kenora, ON | Juvenile Boys | 5 | 8:32am | 1 |
Bart Kaminski | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 7 | 8:48am | 1 |
Brendan Kesterke | Headingley, MB | Bantam Boys | 22 | 10:48am | 1 |
Jayde Klassen | Reinfeld, MB | Juvenile Boys | 7 | 8:48am | 1 |
Caydon Klassen | Reinfeld, MB | Bantam Boys | 21 | 10:40am | 1 |
Garrett Kristjanson | Warren, MB | Junior Boys | 14 | 9:44am | 1 |
Tanner Kyle | Elkhorn, MB | Juvenile Boys | 6 | 8:40am | 1 |
Stefan Lavallee | Steinbach, MB | Juvenile Boys | 8 | 8:56am | 1 |
Auzzie Loewen | St.Andrews, MB | Bantam Boys | 21 | 10:40am | 1 |
Josh Martineau | East St. Paul, MB | Juvenile Boys | 3 | 8:16am | 1 |
Katherine McGlenen | Winnipeg, MB | 15-19 Girls | 9 | 9:04am | 1 |
Cameron McIntyre | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 22 | 10:48am | 1 |
Ryan McMillan | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 20 | 10:32am | 1 |
Riley McMillan | , MB | Bantam Boys | 18 | 10:16am | 1 |
Bobby McNair | Roseisle, MB | Junior Boys | 12 | 9:28am | 1 |
Matthew Millan | Killarney, MB | Juvenile Boys | 2 | 8:08am | 1 |
Brett Multan | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 3 | 8:16am | 1 |
Josh Neufeld | Altona, MB | Juvenile Boys | 6 | 8:40am | 1 |
Aaron Ogrodnick | The Pas, MB | Juvenile Boys | 5 | 8:32am | 1 |
Ryley Pace | Red Lake, ON | Junior Boys | 13 | 9:36am | 1 |
Alex Palmer | Winnipeg, MB | Junior Boys | 11 | 9:20am | 1 |
Elliott Panciera | East St. Paul, MB | Juvenile Boys | 4 | 8:24am | 1 |
Myles Panciera | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 8 | 8:56am | 1 |
Matt Park | Warren, MB | Junior Boys | 10 | 9:12am | 1 |
Cole Peters | Steinbach, MB | Junior Boys | 15 | 9:52am | 1 |
Zach Sackett | Winnipeg, MB | Junior Boys | 15 | 9:52am | 1 |
Jakob Sanderson | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 1 | 8:00am | 1 |
Matt Sawatzky | Winnipeg, MB | Junior Boys | 10 | 9:12am | 1 |
Connor Shaw | Dauphin, MB | Junior Boys | 13 | 9:36am | 1 |
Josh Shuster | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 16 | 10:00am | 1 |
Gavin Storoschuk | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 2 | 8:08am | 1 |
Stefan Swandel | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 18 | 10:16am | 1 |
Brett Swidinsky | Winnipeg, MB | Junior Boys | 12 | 9:28am | 1 |
Marco Trstenjak | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 21 | 10:40am | 1 |
Brayden Twist | Portage La Prairie, MB | Junior Boys | 14 | 9:44am | 1 |
Cole Uzat | Selkirk, MB | Bantam Boys | 20 | 10:32am | 1 |
Veronica Vetesnik | Winnipeg, MB | 15-19 Girls | 9 | 9:04am | 1 |
Colton Willms | Brandon, MB | Junior Boys | 15 | 9:52am | 1 |
Benjamin Woelk | Winkler, MB | Junior Boys | 11 | 9:20am | 1 |
Micah Zacharias | Portage La Prairie, MB | Junior Boys | 11 | 9:20am | 1 |