July 22-23, 2013
Kelowna, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Alexander Kreutz | Coldstream , BC | Junior Boys | 19 | 2:42pm | 1 |
Grayden Northey | Chilliwack, BC | Junior Boys | 16 | 2:15pm | 1 |
Steven Lee | Kelowna, BC | Junior Boys | 20 | 2:51pm | 1 |
Jimmy Min | Vancouver , BC | Junior Boys | 17 | 2:24pm | 1 |
Pierce Kamensek | Vancouver, BC | Junior Boys | 17 | 2:24pm | 1 |
Quin Erzinger | Penticton, BC | Junior Boys | 14 | 1:57pm | 1 |
Russell Day | Vernon, BC | Junior Boys | 18 | 2:33pm | 1 |
Nathan Punzo | Burnaby, BC | Junior Boys | 14 | 1:57pm | 1 |
Ben Petreny | , BC | Junior Boys | 18 | 2:33pm | 1 |
Jacob Vanderpas | Vancouver, BC | Junior Boys | 18 | 2:33pm | 1 |
Matthew McEachran-Law | Coldstream, BC | Junior Boys | 17 | 2:24pm | 1 |
Michael Griffin | Victoria, BC | Junior Boys | 16 | 2:15pm | 1 |
Ryan LaBossiere | Williams Lake, BC | Junior Boys | 18 | 2:33pm | 1 |
Zachary Gardner | Penticton, BC | Junior Boys | 16 | 2:15pm | 1 |
Lionel Taylor | Kelowna, BC | Junior Boys | 20 | 2:51pm | 1 |
Geordie Miller | Whistler, BC | Junior Boys | 15 | 2:06pm | 1 |
Ryan Hunt | Pitt Meadows, BC | Junior Boys | 19 | 2:42pm | 1 |
Casey Sullivan | Kelowna, BC | Junior Boys | 19 | 2:42pm | 1 |
Michael Burns | Calgary, AB | Junior Boys | 15 | 2:06pm | 1 |
Bryce McLean | Armstrong, BC | Junior Boys | 15 | 2:06pm | 1 |
Colton Share | Lake Country, BC | Junior Boys | 15 | 2:06pm | 1 |
Victor Baptiste | Oliver, BC | Junior Boys | 20 | 2:51pm | 1 |
Christopher McEachran-Law | Coldstream, BC | Junior Boys | 20 | 2:51pm | 1 |
Nic Corno | Kamloops, BC | Junior Boys | 16 | 2:15pm | 1 |
Adam Yasunaga | Merritt, BC | Junior Boys | 14 | 1:57pm | 1 |
Tyler Roope | Langley, BC | Junior Boys | 19 | 2:42pm | 1 |
Brett LaBossiere | Williams Lake, BC | Junior Boys | 17 | 2:24pm | 1 |
Grayson Constable | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:12pm | 1 |
Tyler Robertson | Prince George, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:21pm | 1 |
Blair Scott | Prince George , BC | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 1 |
David Stark | Surrey, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 1 |
Joel McLellan | West Kelowna, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:21pm | 1 |
Adam Payne | Port Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 9 | 1:12pm | 1 |
Brandon McManus | Surrey, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 1 |
Adam Veenstra | Smithers, BC | Juvenile Boys | 13 | 1:48pm | 1 |
Braeden Spelliscy | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:03pm | 1 |
Branden Jewsbury | Westbank, BC | Juvenile Boys | 12 | 1:39pm | 1 |
Rios Do | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 12 | 1:39pm | 1 |
Christopher Ballesteros | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 13 | 1:48pm | 1 |
Cole Baldigara | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 1 |
Dylan Graham | West Vancouver, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:03pm | 1 |
Kevin Smith | Surrey, BC | Juvenile Boys | 12 | 1:39pm | 1 |
Drew Harvie | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:21pm | 1 |
Matthew Kreutz | Coldstream, BC | Juvenile Boys | 12 | 1:39pm | 1 |
Morgan Benko | Cloverdale, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:03pm | 1 |
Austin Bosquet | Coldstream, BC | Juvenile Boys | 13 | 1:48pm | 1 |
Hayden Bowers | Delta, BC | Juvenile Boys | 9 | 1:12pm | 1 |
Ken Gorges | Kelowna , BC | Juvenile Boys | 13 | 1:48pm | 1 |
Raeka Su | Surrey, BC | Bantam Boys | 7 | 12:54pm | 1 |
Davide Kaiser | Kelowna, BC | Bantam Boys | 6 | 12:45pm | 1 |
Mitchell LaBossiere | Williams Lake, BC | Bantam Boys | 5 | 12:36pm | 1 |
Kristian Oppenheim | Kelowna, BC | Bantam Boys | 6 | 12:45pm | 1 |
Justin Gaukel | Surrey, BC | Bantam Boys | 5 | 12:36pm | 1 |
Tanner Marshall | Kelowna, BC | Bantam Boys | 4 | 12:27pm | 1 |
Cameron Welch | Kelowna, BC | Bantam Boys | 7 | 12:54pm | 1 |
Jakob Chicoyne | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 12:27pm | 1 |
Thomas Verigin | West Vancouver, BC | Bantam Boys | 7 | 12:54pm | 1 |
Philipp Kaiser | Kelowna, BC | Bantam Boys | 5 | 12:36pm | 1 |
Mitchell Thiessen | Chilliwack, BC | Bantam Boys | 6 | 12:45pm | 1 |
Joel Veenstra | Smithers, BC | Bantam Boys | 6 | 12:45pm | 1 |
Owen Bowers | Edmonton, AB | Bantam Boys | 4 | 12:27pm | 1 |
Carter Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 5 | 12:36pm | 1 |
Charles (Jung Soo) Kim | Surrey, BC | Bantam Boys | 7 | 12:54pm | 1 |
Jessica Claggett | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 3 | 12:18pm | 1 |
Isabella Zhang | Langley, BC | 15-19 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Monica Nicolson | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 2 | 12:09pm | 1 |
Emery Bardock | Armstrong, BC | 15-19 Girls | 2 | 12:09pm | 1 |
Tiegan Taylor | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 2 | 12:09pm | 1 |
Mackenzie Barrie | Vernon, BC | 15-19 Girls | 3 | 12:18pm | 1 |
Madison Kapchinsky | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 3 | 12:18pm | 1 |
Belinda Lin | Surrey, BC | 15-19 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Rhiannon Jones | Westbank, BC | 15-19 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Ella Williams | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 12:09pm | 1 |
Lauren Rutherglen | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 3 | 12:18pm | 1 |