July 26-27, 2014
Barrie, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
James Wyndham-West | King City, ON | Juvenile Boys | 15 | 2:22pm | 1 |
Alex Wyndham-West | King City, ON | Bantam Boys | 5 | 1:02pm | 1 |
Robert Wilkinson | Dundas, ON | Junior Boys | 6 | 1:10pm | 1 |
Tyler Waugh | London, ON | Junior Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Tyler Watson | Guelph, ON | Junior Boys | 6 | 1:10pm | 1 |
Jordi Walker | Coniston, ON | Juvenile Boys | 15 | 2:22pm | 1 |
Shane Vollmer | Ripley, ON | Juvenile Boys | 13 | 2:06pm | 1 |
Cooper Trew | , ON | Junior Boys | 7 | 1:18pm | 1 |
Joshua Taylor | Barrie, ON | Juvenile Boys | 13 | 2:06pm | 1 |
Paul (Wonkyung) Sung | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 13 | 2:06pm | 1 |
Andrew Spencer | Guelph, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Bryce Skot | Shanty Bay, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
Minwoo Park | Toronto, ON | Juvenile Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Ashley Omidi | Surrey, BC | 15-19 Girls | 3 | 12:46pm | 1 |
Logan O'Hara | Mississauga, ON | Junior Boys | 6 | 1:10pm | 1 |
Justin Naro | Toronto, ON | Juvenile Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Connor Munro | Etobicoke, ON | Bantam Boys | 4 | 12:54pm | 1 |
Lexie McKay | King City, ON | 15-19 Girls | 1 | 12:30pm | 1 |
Connor McCrea | Burlington, ON | Junior Boys | 7 | 1:18pm | 1 |
Parker Lee | Oro Medonte, ON | Bantam Boys | 5 | 1:02pm | 1 |
Olivia Lee | Toronto, ON | 15-19 Girls | 2 | 12:38pm | 1 |
Brendan Lancaster | Barrie, ON | Juvenile Boys | 14 | 2:14pm | 1 |
Jonathan Kwon | Toronto, ON | Juvenile Boys | 14 | 2:14pm | 1 |
Daniel Kwon | Etobicoke, ON | Junior Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Jared Kuthe | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Hailey Katona | Tilbury, ON | 15-19 Girls | 3 | 12:46pm | 1 |
Ryan Kang | Markham, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Adam Jordan | Penetang, ON | Bantam Boys | 4 | 12:54pm | 1 |
Nick Hofland | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 15 | 2:22pm | 1 |
Jaxon Hoffman | , ON | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Michael Hamilton | Toronto, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
Connor Hameliy | Burlington, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:58pm | 1 |
Zachary Greifenberger | Etobicoke, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
June Gleed | Beaverton, ON | 15-19 Girls | 3 | 12:46pm | 1 |
Morgan Giles | Clarksburg, ON | 15-19 Girls | 1 | 12:30pm | 1 |
Melissa Gabriele | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 2 | 12:38pm | 1 |
Jack Ferguson | St. Thomas, ON | Bantam Boys | 5 | 1:02pm | 1 |
Jakob Dunlop | Kincardine, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:58pm | 1 |
Matthew Didiano | Mississauga, ON | Junior Boys | 7 | 1:18pm | 1 |
Jack Dawson | London, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:58pm | 1 |
Mackenzie Crawford | Utopia, ON | Juvenile Boys | 14 | 2:14pm | 1 |
Trevor Costello | Schomberg, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Daniel Catanzaro | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Johnathan Casciano | London, ON | Junior Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Mitchel Borer | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Mackenzie Baker | London, ON | 15-19 Girls | 2 | 12:38pm | 1 |