July 5-6, 2014
Carlisle, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Danny Attridge | Dundas, ON | Juvenile Boys | 4 | 11:38am | 10 |
Matthew Barnes | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 8 | 11:54am | 10 |
Ethan Bennett | Stoney Creek, ON | Bantam Boys | 11 | 12:10pm | 1 |
Luca Carestia | Ancaster, ON | Bantam Boys | 11 | 12:10pm | 1 |
Daniel Catanzaro | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:02pm | 10 |
Cameron Cox | Carlisle, ON | Juvenile Boys | 8 | 11:54am | 10 |
Adam Crease | Windsor, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:02pm | 10 |
Connor Danis | Iroquois Falls, ON | Bantam Boys | 9 | 12:02pm | 1 |
Ben Davies | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 2 | 11:30am | 10 |
Blake Dell | Tecumseh, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:02pm | 10 |
Elanna DeMarchi | Cambridge, ON | 15-19 Girls | 5 | 11:46am | 1 |
Carson DeThomasis | London, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:10pm | 10 |
Hayden Edworthy | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:10pm | 10 |
Cooper Elliott | Carlisle, ON | Juvenile Boys | 8 | 11:54am | 10 |
Jack Ferguson | St. Thomas, ON | Bantam Boys | 13 | 12:18pm | 1 |
Jarrett Fitzpatrick | Caledonia, ON | Juvenile Boys | 14 | 12:18pm | 10 |
Melissa Gabriele | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 3 | 11:38am | 1 |
Kristen Giles | Georgetown, ON | 15-19 Girls | 5 | 11:46am | 1 |
Zachary Greifenberger | Etobicoke, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:46am | 10 |
Connor Hameliy | Burlington, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:10pm | 10 |
Tatiana Hulan | London, ON | 15-19 Girls | 1 | 11:30am | 1 |
Evan Hunt | Stoney Creek , ON | Junior Boys | 16 | 12:26pm | 10 |
Ryan Kennedy | Burlington, ON | Bantam Boys | 9 | 12:02pm | 1 |
Cameron Kerr | Waterloo, ON | Bantam Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Jacob Knegt | Burlington, ON | Bantam Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Sam Kreze | Kitchener, ON | Junior Boys | 16 | 12:26pm | 10 |
Marcus Hyunho Lee | Oakville, ON | Juvenile Boys | 2 | 11:30am | 10 |
Adam Levschuk | London, ON | Juvenile Boys | 14 | 12:18pm | 10 |
Henry Luel | Oakville, ON | Juvenile Boys | 14 | 12:18pm | 10 |
Connor Munro | Etobicoke, ON | Bantam Boys | 13 | 12:18pm | 1 |
Victoria Murray | Oakville, ON | 15-19 Girls | 3 | 11:38am | 1 |
Conor Noad | Niagara On The Lake, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:46am | 10 |
David Nunes | Tecumseh, ON | Bantam Boys | 11 | 12:10pm | 1 |
Desmond Primeau | Burlington, ON | Bantam Boys | 9 | 12:02pm | 1 |
Carter Snowden | Kitchener, ON | Bantam Boys | 13 | 12:18pm | 1 |
Natasha Stasiuk | Oakville, ON | 15-19 Girls | 1 | 11:30am | 1 |
Brandon Waterhouse | Dundas, ON | Juvenile Boys | 4 | 11:38am | 10 |
Robert Wilkinson | Dundas, ON | Junior Boys | 16 | 12:26pm | 10 |
Cynthia Zhao | Toronto, ON | 15-19 Girls | 5 | 11:46am | 1 |
Nicholas Zorzi | Milton, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:46am | 10 |