August 23-24, 2014
Warman, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Justin Wood | Unity, SK | Junior Boys | 9 | 11:32am | 1 |
Zach Hurd | Prince Albert, SK | Junior Boys | 7 | 11:24am | 1 |
Logan Tisdale | Swift Current, SK | Junior Boys | 5 | 11:16am | 1 |
Tristen Amyotte | Fort Qu'Appelle, SK | Junior Boys | 3 | 11:08am | 1 |
DJ Sayese | Prince Albert, SK | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Tyrin Foley | Bengough, SK | Junior Boys | 9 | 11:32am | 1 |
Corey Bailey | Shaunavon, SK | Junior Boys | 11 | 11:40am | 1 |
Cory Selander | Prince Albert, SK | Junior Boys | 11 | 11:40am | 1 |
Josh Livingstone | Kindersley, SK | Junior Boys | 3 | 11:08am | 1 |
Ty Campbell | Saskatoon, SK | Junior Boys | 5 | 11:16am | 1 |
Tyrell Wees | Regina, SK | Junior Boys | 5 | 11:16am | 1 |
Eric Nielsen | Saskatoon, SK | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Cory Sawchuk | Prince Albert, SK | Junior Boys | 7 | 11:24am | 1 |
Brayden Kirkland | Tisdale, SK | Junior Boys | 3 | 11:08am | 1 |
Diehl Normand | Meadow Lake, SK | Junior Boys | 11 | 11:40am | 1 |
Nathan Corrin | Moose Jaw, SK | Junior Boys | 7 | 11:24am | 1 |
Kyle Wiebe | Madison, SK | Junior Boys | 9 | 11:32am | 1 |
Ryan Gilewich | Regina, SK | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Justin James | Arcola, SK | Juvenile Boys | 2 | 11:00am | 10 |
Luke Walsh | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 8 | 11:24am | 10 |
Cole Daniels | Sturgeon Lake, SK | Juvenile Boys | 2 | 11:00am | 10 |
Jordan Unger | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:56am | 10 |
Jordan Simoneau | Tisdale, SK | Juvenile Boys | 4 | 11:08am | 10 |
Matt Bean | Canmore, AB | Juvenile Boys | 6 | 11:16am | 10 |
Cole Obrigewitsch | Deer Valley, SK | Juvenile Boys | 10 | 11:32am | 10 |
Marc Sweeney | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 18 | 12:04pm | 10 |
Brock Ochitwa | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 18 | 12:04pm | 10 |
Jax Gipman | Martensville, SK | Juvenile Boys | 14 | 11:48am | 10 |
Kenley Lewis | Onion Lake , SK | Juvenile Boys | 4 | 11:08am | 10 |
Walker Hengen | Arcola, SK | Juvenile Boys | 8 | 11:24am | 10 |
Kade Johnson | Yorkton, SK | Juvenile Boys | 18 | 12:04pm | 10 |
Erik McKersie | Estevan, SK | Juvenile Boys | 4 | 11:08am | 10 |
Connor Scissons | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 6 | 11:16am | 10 |
Roman Timmerman | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 18 | 12:04pm | 10 |
Stephen Oleskiw | Yorkton, SK | Juvenile Boys | 10 | 11:32am | 10 |
Jordan Simpson | Penticton, BC | Juvenile Boys | 16 | 11:56am | 10 |
Ryan Stovin | Estevan, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:56am | 10 |
Kristian Houk | North Battleford, SK | Juvenile Boys | 10 | 11:32am | 10 |
Kyle Tisdale | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 6 | 11:16am | 10 |
Kirk Humphrey | Eastend, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:56am | 10 |
Henry Thomas | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 14 | 11:48am | 10 |
Julian Gilewicz | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 11:40am | 10 |
Payton Ochitwa | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 8 | 11:24am | 10 |
Connor Tate | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 12 | 11:40am | 10 |
Michael Hendrickson | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 2 | 11:00am | 10 |
Tayden Wallin | Humboldt , SK | Juvenile Boys | 12 | 11:40am | 10 |
Noah Bankowski | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 14 | 11:48am | 10 |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Bantam Boys | 15 | 11:56am | 1 |
Tian Rask | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 19 | 12:12pm | 1 |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 19 | 12:12pm | 1 |
Riley Lahey | Lacadena, SK | Bantam Boys | 13 | 11:48am | 1 |
Trenton Genereaux | Duck Lake, SK | Bantam Boys | 13 | 11:48am | 1 |
Bradley Moser | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 17 | 12:04pm | 1 |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 17 | 12:04pm | 1 |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 17 | 12:04pm | 1 |
Andrew Campbell | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 19 | 12:12pm | 1 |
Jordan Bean | Canmore, AB | Bantam Boys | 19 | 12:12pm | 1 |
Parker Noln-Ens | Warman, SK | Bantam Boys | 13 | 11:48am | 1 |
Cole Jenkins | Prince Albert, SK | Bantam Boys | 15 | 11:56am | 1 |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 17 | 12:04pm | 1 |
Zachary Schneider | Swift Current, SK | Bantam Boys | 15 | 11:56am | 1 |
Grace Cho | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 22 | 12:20pm | 10 |
Emily Creaser | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 24 | 12:20pm | 10 |
Kayla Sawchuk | Prince Albert, SK | 15-19 Girls | 22 | 12:20pm | 10 |
Marilyn Wichihin | Sturgeon Lake, SK | 15-19 Girls | 20 | 12:12pm | 10 |
Sierra Sherman | Southey, SK | 15-19 Girls | 22 | 12:20pm | 10 |
Tenesha Pompu | Carrot River, SK | 15-19 Girls | 20 | 12:12pm | 10 |
Chloe Sies | Melville, SK | 15-19 Girls | 24 | 12:20pm | 10 |
Taylor Swift | Lloydminster, AB | 15-19 Girls | 24 | 12:20pm | 10 |
Lisa Reid | Regina, SK | 15-19 Girls | 24 | 12:20pm | 10 |
Alexandria Bernier | Meadow Lake, SK | 15-19 Girls | 22 | 12:20pm | 10 |
Courtney Wichihin | Sturgeon Lake, SK | 15-19 Girls | 20 | 12:12pm | 10 |