May 18-19, 2014
Swift Current, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Marilyn Wichihin | Sturgeon Lake, SK | 15-19 Girls | 17 | 11:56am | 1 |
Alexandria Bernier | Meadow Lake, SK | 15-19 Girls | 18 | 12:04pm | 1 |
Lauren Koenig | Redcliff, AB | 15-19 Girls | 17 | 11:56am | 1 |
Courtney Wichihin | Sturgeon Lake, SK | 15-19 Girls | 17 | 11:56am | 1 |
Lisa Reid | Regina, SK | 15-19 Girls | 18 | 12:04pm | 1 |
Chloe Sies | Melville, SK | 15-19 Girls | 18 | 12:04pm | 1 |
Jax Gipman | Martensville, SK | Bantam Boys | 21 | 12:28pm | 1 |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 23 | 12:44pm | 1 |
Cole Daniels | Sturgeon Lake, SK | Bantam Boys | 20 | 12:20pm | 1 |
Jack Fischer | Regina, SK | Bantam Boys | 21 | 12:28pm | 1 |
Bradley McKeating | Calgary, AB | Bantam Boys | 25 | 1:00pm | 1 |
Ethan Campbell | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 22 | 12:36pm | 1 |
Noah Bankowski | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 22 | 12:36pm | 1 |
Bradley Moser | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 25 | 1:00pm | 1 |
Brayden Provost | Brocket, AB | Bantam Boys | 19 | 12:12pm | 1 |
Tyson Wirun | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 20 | 12:20pm | 1 |
Connor Scissons | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 24 | 12:52pm | 1 |
Jordan Bean | Canmore, AB | Bantam Boys | 23 | 12:44pm | 1 |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Bantam Boys | 21 | 12:28pm | 1 |
Tian Rask | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 25 | 1:00pm | 1 |
Caleb Kinch | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 22 | 12:36pm | 1 |
Ronnie Postnikoff | Courtenay , BC | Bantam Boys | 24 | 12:52pm | 1 |
Adam Forbes | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 20 | 12:20pm | 1 |
Connor Tate | Kindersley, SK | Bantam Boys | 24 | 12:52pm | 1 |
Erik Ehrmantraut | Casa Rio, SK | Bantam Boys | 19 | 12:12pm | 1 |
Kristian Houk | North Battleford, SK | Bantam Boys | 25 | 1:00pm | 1 |
Matthew Dueck | Waldeck, SK | Bantam Boys | 19 | 12:12pm | 1 |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 23 | 12:44pm | 1 |
Justin James | Arcola, SK | Juvenile Boys | 8 | 10:36am | 1 |
Taylor Kinch | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 15 | 11:32am | 1 |
Carson Harcourt | Kipling, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:40am | 1 |
Walker Hengen | Arcola, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:52am | 1 |
Jordan Simpson | Penticton, BC | Juvenile Boys | 11 | 11:00am | 1 |
Corey Bailey | Shaunavon, SK | Juvenile Boys | 15 | 11:32am | 1 |
Kirk Humphrey | Eastend, SK | Juvenile Boys | 12 | 11:08am | 1 |
Jordan Simoneau | Tisdale, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:52am | 1 |
Noah Kozack | Regina, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:40am | 1 |
Payton Ochitwa | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:52am | 1 |
Diehl Normand | Meadow Lake, SK | Juvenile Boys | 14 | 11:24am | 1 |
Justin Bourassa | Regina, SK | Juvenile Boys | 9 | 10:44am | 1 |
Jarrett Brehmer | Regina , SK | Juvenile Boys | 8 | 10:36am | 1 |
Jordan Unger | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 11:00am | 1 |
Brayden Kirkland | Tisdale, SK | Juvenile Boys | 11 | 11:00am | 1 |
Brody Knelsen | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 12 | 11:08am | 1 |
Conaire Kehoe | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 11:32am | 1 |
Julian Gilewicz | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 13 | 11:16am | 1 |
Roman Timmerman | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 14 | 11:24am | 1 |
Henry Thomas | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 9 | 10:44am | 1 |
Cole Bissonnette | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 9 | 10:44am | 1 |
Brock Ochitwa | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 13 | 11:16am | 1 |
Jarvis Gelowitz | Esterhazy, SK | Juvenile Boys | 12 | 11:08am | 1 |
Matt Bean | Canmore, AB | Juvenile Boys | 16 | 11:40am | 1 |
Michael Valk | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:16am | 1 |
Austin Paulhus | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 14 | 11:24am | 1 |
Drew Kocur | Regina, SK | Junior Boys | 6 | 10:20am | 1 |
Mike Flegel | Moose Jaw, SK | Junior Boys | 7 | 10:28am | 1 |
Cory Selander | Prince Albert, SK | Junior Boys | 4 | 10:04am | 1 |
Ryan Gilewich | Regina, SK | Junior Boys | 3 | 9:56am | 1 |
Clark Campbell | Swift Current, SK | Junior Boys | 4 | 10:04am | 1 |
Blake Zimmer | Regina, SK | Junior Boys | 1 | 9:40am | 1 |
Cory Sawchuk | Prince Albert, SK | Junior Boys | 6 | 10:20am | 1 |
Nathan Corrin | Moose Jaw, SK | Junior Boys | 3 | 9:56am | 1 |
Riley Grona | Coronach, SK | Junior Boys | 5 | 10:12am | 1 |
Tyrin Foley | Bengough, SK | Junior Boys | 5 | 10:12am | 1 |
Leslie Moosehunter | Sturgeon Lake, SK | Junior Boys | 1 | 9:40am | 1 |
Tyrell Wees | Regina, SK | Junior Boys | 5 | 10:12am | 1 |
Blake Morrow | Swift Current, SK | Junior Boys | 3 | 9:56am | 1 |
Zach Taylor | Saskatoon, SK | Junior Boys | 4 | 10:04am | 1 |
Josh Marcia | Regina, SK | Junior Boys | 2 | 9:48am | 1 |
Teddy Wiens | Regina, SK | Junior Boys | 6 | 10:20am | 1 |
Justin Simpson | Saskatoon, SK | Junior Boys | 2 | 9:48am | 1 |
Justin Wood | Unity, SK | Junior Boys | 7 | 10:28am | 1 |
Adam Schoettler | Regina, SK | Junior Boys | 7 | 10:28am | 1 |
Logan Tisdale | Swift Current, SK | Junior Boys | 2 | 9:48am | 1 |