July 21-23, 2014
Calgary, AB
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 1 | 8:00am | 1A |
Emily Drake | Chestermere, AB | 15-19 Girls | 1 | 8:00am | 1A |
Alyshia Suleman | Sherwood Park, AB | 15-19 Girls | 1 | 8:00am | 1A |
Rachel Clark | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 2 | 8:00am | 18A |
Ashley Dechant | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 2 | 8:00am | 18A |
Lauren Cheng | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 8:00am | 18A |
Reese Martin | Brooks, AB | 15-19 Girls | 3 | 8:00am | 1B |
Rayna Oosterhuis | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 3 | 8:00am | 1B |
Emily Creaser | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 3 | 8:00am | 1B |
Bryce Palichuk | Calgary, AB | Junior Boys | 4 | 8:00am | 18B |
Christopher Zeglen | Calgary, AB | Junior Boys | 4 | 8:00am | 18B |
Stewart Schamp | Calgary, AB | Junior Boys | 4 | 8:00am | 18B |
Zack Thys | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 5 | 8:00am | 17 |
Kyle Antochow | Airdrie, AB | Junior Boys | 5 | 8:00am | 17 |
Josh Rice | Calgary, AB | Junior Boys | 5 | 8:00am | 17 |
Jordan Semen | Wainwright , AB | Junior Boys | 5 | 8:00am | 17 |
Daniel Grant | Edmonton, AB | Junior Boys | 6 | 8:00am | 16A |
Drew Dougherty | Calgary, AB | Junior Boys | 6 | 8:00am | 16A |
Josh Lumgair | Calgary, AB | Junior Boys | 6 | 8:00am | 16A |
Andrew Rados | Chestermere, AB | Junior Boys | 6 | 8:00am | 16A |
Austin Biletsky | Strathmore, AB | Junior Boys | 7 | 8:00am | 16B |
Chris Murray | Calgary, AB | Junior Boys | 7 | 8:00am | 16B |
Douglas Whitten | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 7 | 8:00am | 16B |
Jeremy Rose | Calgary, AB | Junior Boys | 7 | 8:00am | 16B |
Russell DuToit | Kimberley, BC | Junior Boys | 8 | 8:00am | 15 |
Andrew Chelack | Calgary, AB | Junior Boys | 8 | 8:00am | 15 |
Carter Lewis | Calgary, AB | Junior Boys | 8 | 8:00am | 15 |
Michael Vlieg | St. Albert, AB | Junior Boys | 8 | 8:00am | 15 |
Greg Billingsley | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 8:00am | 14A |
Carter Grosart | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 8:00am | 14A |
Nolan Renwick | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 8:00am | 14A |
Derek Roach | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 8:00am | 14A |
Jeremy Schultz | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 8:00am | 14B |
Will Murray | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 8:00am | 14B |
William Bell | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 8:00am | 14B |
Nathan Stewart | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 8:00am | 13A |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 11 | 8:00am | 13A |
Nick Sprovieri | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 8:00am | 13A |
Jordan Bean | Canmore, AB | Bantam Boys | 12 | 8:00am | 13B |
Ronnie Postnikoff | Courtenay , BC | Bantam Boys | 12 | 8:00am | 13B |
Alex Taylor | Airdrie, AB | Bantam Boys | 12 | 8:00am | 13B |
Chris Allan | High River, AB | Bantam Boys | 12 | 8:00am | 13B |
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Bantam Boys | 13 | 8:00am | 12A |
Zachary Farkas | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 8:00am | 12A |
Liam Wallace | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 8:00am | 12A |
Korbin Allan | Strathmore, AB | Bantam Boys | 13 | 8:00am | 12A |
Ethan Palmer | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 12B |
Aaron Brust | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 12B |
Ethan Shantz | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 12B |
Haiyi (Mickey) Wang | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 11A |
Cole Slipp | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 11A |
Alexander Wang | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 11A |
Sebastian Farkas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 11B |
Joshua Estepa | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 11B |
Campbell Laidlaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 11B |
Rylan Plante-Crough | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 11B |
Zach Rivard | Calgary , AB | Juvenile Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Josh Berze | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Mathias Labonte | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Samuel Baba | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Justin Sawley | Kimberley, BC | Juvenile Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Evan Merrier | Surrey, BC | Juvenile Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Michael Valk | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Curtis Webster | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Darin Bertschi | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 19 | 8:00am | 9A |
Zander Park | Springbank, AB | Juvenile Boys | 19 | 8:00am | 9A |
Michael Hoang | , AB | Juvenile Boys | 19 | 8:00am | 9A |
Jai Patel | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 8:00am | 9A |
Jeff Masse | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 20 | 8:00am | 9B |
Scott Walker | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 8:00am | 9B |
Matthew Jackson | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 20 | 8:00am | 9B |
Owen Murray | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 8:00am | 9B |
Matt Bean | Canmore, AB | Juvenile Boys | 21 | 8:00am | 8A |
Landon Stellingwerff | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 8:00am | 8A |
Brendan MacDougall | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 8:00am | 8A |
Matt Campbell | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 8:00am | 8A |