May 17-18, 2014
Lacombe, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kyle Antochow | Airdrie, AB | Junior Boys | 17 | 2:12pm | 1 |
Justin Berget | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:46pm | 1 |
Darin Bertschi | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:12pm | 1 |
Jordan Biollo | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:38pm | 1 |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Bantam Boys | 7 | 12:47pm | 1 |
Brendan Brown | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 12:55pm | 1 |
Andrew Brown | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 2:37pm | 1 |
Joshua Burlet | Edmonton, AB | Bantam Boys | 5 | 12:30pm | 1 |
Matt Campbell | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:55pm | 1 |
Cory Campbell | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 2:20pm | 1 |
Brianna Carrels | Lethbridge, AB | 15-19 Girls | 4 | 12:21pm | 1 |
Andrew Chelack | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 2:20pm | 1 |
Brock Chelle | Edmonton , AB | Juvenile Boys | 11 | 1:21pm | 1 |
Grace Cho | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 1 | 11:56am | 1 |
Rachel Clark | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 1 | 11:56am | 1 |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 6 | 12:38pm | 1 |
Celine Copeland | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 12:04pm | 1 |
Alex Corrigan | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 2:37pm | 1 |
Cassidy Couture | Calgary, AB | 15-19 Girls | 1 | 11:56am | 1 |
Emily Creaser | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 4 | 12:21pm | 1 |
Ben Farrington | Fort McMurray, AB | Bantam Boys | 8 | 12:55pm | 1 |
Quinn Fitzgerald | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 12:21pm | 1 |
Jon Fry | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 2:46pm | 1 |
Geoff Fry | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 2:46pm | 1 |
Carter Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 8 | 12:55pm | 1 |
Will Gretton | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 2:29pm | 1 |
Colton Hamm | Calgary , AB | Juvenile Boys | 12 | 1:29pm | 1 |
Michael Harrison | Camrose, AB | Junior Boys | 18 | 2:20pm | 1 |
Andrew Harrison | Camrose, AB | Junior Boys | 19 | 2:29pm | 1 |
Drew Harvie | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 15 | 1:55pm | 1 |
Logan Hill | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:46pm | 1 |
Michael Hoang | , AB | Juvenile Boys | 12 | 1:29pm | 1 |
Eric Hollman | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 21 | 2:46pm | 1 |
Chris Horton | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:03pm | 1 |
Kai Iguchi | Banff, AB | Bantam Boys | 8 | 12:55pm | 1 |
Kyle Kimmie | Taylor, BC | Juvenile Boys | 9 | 1:04pm | 1 |
Mason Kucy | Camrose, AB | Bantam Boys | 5 | 12:30pm | 1 |
Mathias Labonte | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:12pm | 1 |
Michael Lavorato | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:12pm | 1 |
Jaclyn Lee | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 12:21pm | 1 |
Daria Leidenius | Ponoka, AB | 15-19 Girls | 3 | 12:13pm | 1 |
Shaye Leidenius | Ponoka, AB | 15-19 Girls | 2 | 12:04pm | 1 |
Colton Leslie | Camrose, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:12pm | 1 |
Justin Loro | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:38pm | 1 |
Mike Lougheed | Red Deer County, AB | Junior Boys | 20 | 2:37pm | 1 |
Noah Lubberding | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:55pm | 1 |
Josh Lumgair | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:38pm | 1 |
Jaxon Lynn | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:03pm | 1 |
Brendan MacDougall | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:29pm | 1 |
Michael Martin | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:21pm | 1 |
Jeff Masse | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:29pm | 1 |
Chandler McLaren | Ponoka, AB | Junior Boys | 17 | 2:12pm | 1 |
Clare McMahon | Red Deer, AB | 15-19 Girls | 3 | 12:13pm | 1 |
Ryan Morrell | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:21pm | 1 |
Max Murchison | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:55pm | 1 |
Melanie Murchison | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 12:13pm | 1 |
Jared Nicolls | Ponoka, AB | Junior Boys | 20 | 2:37pm | 1 |
Grant Numrich | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:46pm | 1 |
Rayna Oosterhuis | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 2 | 12:04pm | 1 |
Zander Park | Springbank, AB | Bantam Boys | 7 | 12:47pm | 1 |
Ty Parker | Cochrane, AB | Bantam Boys | 6 | 12:38pm | 1 |
Nishaylan Pillay | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:04pm | 1 |
Sharmaine Rapisura | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 12:13pm | 1 |
Jeremy Rietze | Lacombe, AB | Junior Boys | 19 | 2:29pm | 1 |
Ryan Rody | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:03pm | 1 |
Carson Rody | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 12:47pm | 1 |
Jordan Semen | Wainwright , AB | Junior Boys | 17 | 2:12pm | 1 |
Scott Shugg | Cochrane, AB | Bantam Boys | 7 | 12:47pm | 1 |
Tanner Smith | Red Deer , AB | Bantam Boys | 6 | 12:38pm | 1 |
Landon Stellingwerff | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:03pm | 1 |
Jacob Stewart | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:46pm | 1 |
Alex Taylor | Airdrie, AB | Bantam Boys | 5 | 12:30pm | 1 |
Elias Theodossopoulos | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 12:38pm | 1 |
Konrad Turcotte | Falher, AB | Junior Boys | 19 | 2:29pm | 1 |
Michael Vlieg | St. Albert, AB | Junior Boys | 21 | 2:46pm | 1 |
Curtis Webster | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:38pm | 1 |
Andrew Widjaja | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:21pm | 1 |
Jordan Williamson | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:04pm | 1 |