October 4, 2014
Vancouver, BC
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Connor Atkinson | Bow, WA | Juvenile Boys | 6 | 10:50am | 1 |
Maxwell George Beck | Surrey, BC | Bantam Boys | 14 | 12:10pm | 1 |
Akhileshwar Bhat | Vancouver, BC | Junior Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Lauren Boddington | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 15 | 12:20pm | 1 |
Austin Bosquet | Coldstream, BC | Junior Boys | 2 | 10:10am | 1 |
Taylor Bourdon | Delta, BC | Bantam Boys | 12 | 11:50am | 1 |
Spencer Bowering | Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 11:40am | 1 |
Chris Buckland | Surrey, BC | Bantam Boys | 10 | 11:30am | 1 |
Sean Buckles | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 10 | 11:30am | 1 |
Keaton Cameron | Surrey, BC | Juvenile Boys | 5 | 10:40am | 1 |
Graeme Carpenter | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 11:50am | 1 |
Preston Chan | Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 11:40am | 1 |
Kathrine Chan | Richmond, BC | 15-19 Girls | 17 | 12:40pm | 1 |
Ji Na Choi | Port Moody, BC | 15-19 Girls | 19 | 1:00pm | 1 |
Ciel Choi | Langley, BC | Bantam Boys | 12 | 11:50am | 1 |
O'Meara Chow | Richmond, BC | 15-19 Girls | 17 | 12:40pm | 1 |
Nicholas Clark | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 4 | 10:30am | 1 |
Jack Dickie | Burnaby, BC | Bantam Boys | 14 | 12:10pm | 1 |
Dylan Graham | West Vancouver, BC | Junior Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Jennifer Gu | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 19 | 1:00pm | 1 |
Leo Harper | Burnaby, BC | Bantam Boys | 9 | 11:20am | 1 |
Drew Harvie | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 6 | 10:50am | 1 |
Haley Hewer | Penticton, BC | 15-19 Girls | 20 | 1:10pm | 1 |
Eric Hooper | , BC | Junior Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Harry Huang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 7 | 11:00am | 1 |
Cooper Humphreys | Kelowna, BC | Bantam Boys | 9 | 11:20am | 1 |
Jackson Jacob | Fort Langley, BC | Bantam Boys | 8 | 11:10am | 1 |
Rhiannon Jones | Westbank, BC | 15-19 Girls | 18 | 12:50pm | 1 |
Pierce Kamensek | Vancouver, BC | Junior Boys | 2 | 10:10am | 1 |
Jayla Yoonji Kang | Surrey, BC | 15-19 Girls | 15 | 12:20pm | 1 |
Devin Kelly | , BC | Junior Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Myles Killackey | Gibsons, BC | Juvenile Boys | 6 | 10:50am | 1 |
James Kim | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 8 | 11:10am | 1 |
Charles (Jung Soo) Kim | Surrey, BC | Bantam Boys | 5 | 10:40am | 1 |
Brycen Ko | Richmond, BC | Bantam Boys | 10 | 11:30am | 1 |
Tiffany Kong | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 19 | 1:00pm | 1 |
Top Lau | Richmond, BC | 15-19 Girls | 18 | 12:50pm | 1 |
Toby Lau | Richmond, BC | Bantam Boys | 13 | 12:00pm | 1 |
Finn Lawlor | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 11:40am | 1 |
Sarah Lawrence | Duvall, WA | 15-19 Girls | 20 | 1:10pm | 1 |
Tyler Leclair | North Vancouver, BC | Junior Boys | 3 | 10:20am | 1 |
Khan Lee | Surrey, BC | Bantam Boys | 14 | 12:10pm | 1 |
Josh Legge | Powell River, BC | Junior Boys | 3 | 10:20am | 1 |
Kyle Leiman | Victoria , BC | Juvenile Boys | 7 | 11:00am | 1 |
Jerry Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 12:00pm | 1 |
Raymond Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 12:00pm | 1 |
Kevin Li | , BC | Bantam Boys | 13 | 11:40am | 1 |
Mary Lin | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 16 | 12:30pm | 1 |
YanJun (Victoria) Liu | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 16 | 12:30pm | 1 |
Fritz Lo | Richmond, BC | Juvenile Boys | 8 | 11:10am | 1 |
Kai Lu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 11:40am | 1 |
Bethany Ma | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 18 | 12:50pm | 1 |
Garde MacDonald | Vancouver, BC | Junior Boys | 2 | 10:10am | 1 |
Chengkai Mai | Surrey, BC | Juvenile Boys | 4 | 10:30am | 1 |
Mathew McConnachie | Surrey, BC | Juvenile Boys | 8 | 11:10am | 1 |
Edward Metcalfe | White Rock, BC | Junior Boys | 2 | 10:10am | 1 |
Josh Miller | Saanichton, BC | Junior Boys | 3 | 10:20am | 1 |
Nicolas Miu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 6 | 10:50am | 1 |
Zaahidali Nathu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 7 | 11:00am | 1 |
Miso Park | Langley, BC | 15-19 Girls | 16 | 12:30pm | 1 |
Sandee Park | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 17 | 12:40pm | 1 |
Taylor Patrick | Surrey, BC | Juvenile Boys | 7 | 11:00am | 1 |
Samuel Rowan | Vancouver , BC | Junior Boys | 3 | 10:20am | 1 |
Gregory Shen | Richmond, BC | Bantam Boys | 10 | 11:30am | 1 |
Pattaragon Srikitkul | Burnaby, BC | Bantam Boys | 14 | 12:10pm | 1 |
Freddy Sun | Vancouver, BC | Bantam Boys | 9 | 11:20am | 1 |
Sam Sweet | Kelowna , BC | Juvenile Boys | 5 | 10:40am | 1 |
Susan Wang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 20 | 1:10pm | 1 |
Michelle Wang | Richmond, BC | 15-19 Girls | 20 | 1:10pm | 1 |
Michael Wang | Richmond, BC | Juvenile Boys | 4 | 10:30am | 1 |
Vivian Wang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 16 | 12:30pm | 1 |
Benjamin Whiton | Langley, BC | Juvenile Boys | 5 | 10:40am | 1 |
Ethan Wong | Richmond, BC | Bantam Boys | 12 | 11:50am | 1 |
Bill Xu | Vancouver , BC | Bantam Boys | 9 | 11:20am | 1 |
Emily Xu | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 15 | 12:20pm | 1 |
Phoebe Yue | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 18 | 12:50pm | 1 |
Emily Zhang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 19 | 1:00pm | 1 |
Kitty Zhang | Vancouver , BC | 15-19 Girls | 17 | 12:40pm | 1 |