March 16-18, 2013
Coquitlam, BC
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Guillaume Allouche | West Vancouver, BC | Juvenile Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Harry Bains | Surrey, BC | Bantam Boys | 20 | 11:16am | 1 |
Kyle Baker | Langley, BC | Bantam Boys | 20 | 11:16am | 1 |
James Baker | Maple Ridge, BC | Junior Boys | 9 | 9:56am | 1 |
Ben Basran | West Vancouver, BC | Bantam Boys | 20 | 11:16am | 1 |
Simon Blaker | Langley, BC | Junior Boys | 10 | 10:04am | 1 |
Jacob Bland | Sechelt, BC | Junior Boys | 24 | 11:48am | 1 |
Eric Blower | Maple Ridge, BC | Junior Boys | 8 | 9:48am | 1 |
Paul Bordignon | Burnaby, BC | Junior Boys | 9 | 9:56am | 1 |
Cole Briggs | Langley, BC | Juvenile Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Marcus Brown | Surrey, BC | Junior Boys | 12 | 10:20am | 1 |
Andrew Brown | Calgary, AB | Juvenile Boys | 3 | 9:16am | 1 |
Ashley Cai | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 17 | 10:52am | 1 |
Mitchell Catania | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 23 | 11:40am | 1 |
Alex Chen | Richmond, BC | Juvenile Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Edward Chen | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 2 | 9:08am | 1 |
Seo Ho Choi | Surrey, BC | Bantam Boys | 23 | 11:40am | 1 |
Jaesung Choi | Surrey, BC | Junior Boys | 12 | 10:20am | 1 |
O'Meara Chow | Richmond, BC | 15-19 Girls | 15 | 10:36am | 1 |
Natalie Chu | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 16 | 10:44am | 1 |
Scott Chu | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 2 | 9:08am | 1 |
Gavin Ciulla | Surrey, BC | Juvenile Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Caleb Davies | Langley, BC | Junior Boys | 9 | 9:56am | 1 |
Darren Day | Victoria, BC | Junior Boys | 11 | 10:12am | 1 |
Myles DeBrincat | Coquitlam, BC | Junior Boys | 12 | 10:20am | 1 |
Nicolas Di Marco | Port Moody, BC | Juvenile Boys | 1 | 9:00am | 1 |
Keenan Flemming | Sechelt, BC | Bantam Boys | 20 | 11:16am | 1 |
Alex Francois | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Jon Fry | Calgary, AB | Juvenile Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Geoff Fry | Calgary, AB | Junior Boys | 13 | 10:28am | 1 |
Zachary Gardner | Penticton, BC | Juvenile Boys | 2 | 9:08am | 1 |
Dylan Graham | West Vancouver, BC | Juvenile Boys | 1 | 9:00am | 1 |
Michael Griffin | Victoria, BC | Juvenile Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Lorenzo Guzzo | Burnaby, BC | Junior Boys | 8 | 9:48am | 1 |
Ethan Harris | Dugald, MB | Bantam Boys | 18 | 11:00am | 1 |
Ole Hatlelid | Delta, BC | Juvenile Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Nathan Haussmann | Victoria, BC | Junior Boys | 11 | 10:12am | 1 |
Steven Hayes | Surrey, BC | Junior Boys | 12 | 10:20am | 1 |
Sukhbir Jawandha | Surrey, BC | Junior Boys | 10 | 10:04am | 1 |
Branden Jewsbury | Westbank, BC | Bantam Boys | 19 | 11:08am | 1 |
Roy Kang | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 23 | 11:40am | 1 |
Jun Kang | Coquitlam, BC | Junior Boys | 13 | 10:28am | 1 |
Andy Kim | Langley, BC | Bantam Boys | 21 | 11:24am | 1 |
Alexander Kwok | Richmond, BC | Juvenile Boys | 1 | 9:00am | 1 |
Shayne LaRochelle | Coquitlam, BC | Junior Boys | 8 | 9:48am | 1 |
Sarah Lawrence | Duvall, WA | 15-19 Girls | 17 | 10:52am | 1 |
Willis (Jung Hwan) Lee | Langley, BC | Bantam Boys | 21 | 11:24am | 1 |
Leon Lee | Burnaby, BC | Junior Boys | 9 | 9:56am | 1 |
Jaewook Lee | Langley, BC | Bantam Boys | 23 | 11:40am | 1 |
Ye Ji Lim | Langley , BC | 15-19 Girls | 15 | 10:36am | 1 |
Jerry Zerui Liu | West Van., BC | Bantam Boys | 18 | 11:00am | 1 |
Mitch Lukasewich | Beaumont, AB | Juvenile Boys | 3 | 9:16am | 1 |
Bethany Ma | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 15 | 10:36am | 1 |
Tony Mak | Richmond, BC | Junior Boys | 13 | 10:28am | 1 |
Trevor Martensson | Calgary, AB | Junior Boys | 11 | 10:12am | 1 |
Michael Martin | Calgary, AB | Juvenile Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Cam McAllister | Gibsons, BC | Bantam Boys | 22 | 11:32am | 1 |
Mathew McConnachie | Surrey, BC | Bantam Boys | 22 | 11:32am | 1 |
Christopher McEachran-Law | Coldstream, BC | Junior Boys | 10 | 10:04am | 1 |
Matthew McEachran-Law | Coldstream, BC | Juvenile Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Bradley McKeating | Calgary, AB | Bantam Boys | 18 | 11:00am | 1 |
Andrew Metcalf | , BC | Juvenile Boys | 3 | 9:16am | 1 |
Edward Metcalfe | White Rock, BC | Juvenile Boys | 24 | 11:48am | 1 |
Jordan Morford | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 3 | 9:16am | 1 |
Keith Ng | Richmond, BC | Bantam Boys | 19 | 11:08am | 1 |
Rachelle Nielsen | Summerland, BC | 15-19 Girls | 16 | 10:44am | 1 |
Voncan Omidi | Surrey, BC | Bantam Boys | 19 | 11:08am | 1 |
Ashley Omidi | Surrey, BC | 15-19 Girls | 17 | 10:52am | 1 |
Zander Park | Springbank, AB | Bantam Boys | 19 | 11:08am | 1 |
Taylor Patrick | Surrey, BC | Bantam Boys | 22 | 11:32am | 1 |
Mason Preston | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 24 | 11:48am | 1 |
Declan Riddle | Summerland, BC | Bantam Boys | 18 | 11:00am | 1 |
Tyler Roope | Langley, BC | Junior Boys | 13 | 10:28am | 1 |
Lauren Rutherglen | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 16 | 10:44am | 1 |
Kevin Smith | Surrey, BC | Juvenile Boys | 2 | 9:08am | 1 |
Andrew Spalti | Vancouver, BC | Bantam Boys | 21 | 11:24am | 1 |
Carson Spooner | Coquitlam, BC | Junior Boys | 8 | 9:48am | 1 |
Mitchell Thiessen | Chilliwack, BC | Bantam Boys | 21 | 11:24am | 1 |
Charles Thompson | Delta, BC | Juvenile Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Craig Titterington | Coquitlam, BC | Junior Boys | 10 | 10:04am | 1 |
Jacob Vanderpas | Vancouver, BC | Junior Boys | 11 | 10:12am | 1 |
Lara Washington | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 15 | 10:36am | 1 |
Andrew Widjaja | Calgary, AB | Bantam Boys | 22 | 11:32am | 1 |
Charles Xu | Richmond, BC | Bantam Boys | 24 | 11:48am | 1 |
Christopher Zeglen | Calgary, AB | Juvenile Boys | 1 | 9:00am | 1 |