June 25-26, 2022
Thornton, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Noah Channell | Woodbridge, ON | Junior Boys | 24 | 3:50pm | 1 |
Kevin Teichroeb | Leamington, ON | Junior Boys | 24 | 3:50pm | 1 |
Derrick Collins Parsons | Oakville, ON | Junior Boys | 24 | 3:50pm | 1 |
Tanner Robinson | Cobourg, ON | Junior Boys | 25 | 4:00pm | 1 |
Sean He-Zimmerman | Mississauga, ON | Junior Boys | 23 | 3:40pm | 1 |
Owen Mailhot | Whitby, ON | Junior Boys | 25 | 4:00pm | 1 |
Noah Ahrens | Lucan, ON | Junior Boys | 25 | 4:00pm | 1 |
Samuel Smoljan | Toronto, ON | Junior Boys | 23 | 3:40pm | 1 |
Moises Ko | Stouffville, ON | Junior Boys | 23 | 3:40pm | 1 |
Leighton Wright | Barrie, ON | Junior Boys | 25 | 4:00pm | 1 |
Josh Guzzo | London , ON | Junior Boys | 23 | 3:40pm | 1 |
Benjamin Hebert | Thorold, ON | Junior Boys | 24 | 3:50pm | 1 |
Josh Lane | Huntsville, ON | Juvenile Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Matthew Sehgal | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 21 | 3:20pm | 1 |
Connor Wynhofen | Milton, ON | Juvenile Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Malachi McKinnon | Port Elgin, ON | Juvenile Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Sam Theissler | Barrie, ON | Juvenile Boys | 15 | 2:20pm | 1 |
Sadiq Habib | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 20 | 3:10pm | 1 |
Ben De Castro | Toronto, ON | Juvenile Boys | 22 | 3:30pm | 1 |
Logan Woodiwiss | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
Charlie Vokins | Toronto, ON | Juvenile Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Evan Morris | Millgrove, ON | Juvenile Boys | 20 | 3:10pm | 1 |
Spencer Cranley | Napanee, ON | Juvenile Boys | 21 | 3:20pm | 1 |
Andrew Hancock | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Adley Abols | Toronto, ON | Juvenile Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Jake Wojtowicz | Burlington, ON | Juvenile Boys | 20 | 3:10pm | 1 |
Luke Readings | London, ON | Juvenile Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Noah Kerr | Guelph, ON | Juvenile Boys | 15 | 2:20pm | 1 |
Keagan Hackney | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 19 | 3:00pm | 1 |
Paolo Miceli | Vaughan, ON | Juvenile Boys | 22 | 3:30pm | 1 |
Michael Collett | Bracebridge, ON | Juvenile Boys | 22 | 3:30pm | 1 |
Joshua Gratton | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Ethan Cheung | Toronto, ON | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Ethan Turner | Guelph, ON | Juvenile Boys | 17 | 2:40pm | 1 |
Lundon Hadley | Barrie, ON | Juvenile Boys | 21 | 3:20pm | 1 |
Charlie Ellis | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Cole Thompson | Beamsville, ON | Juvenile Boys | 16 | 2:30pm | 1 |
Carter White | Toronto, ON | Juvenile Boys | 21 | 3:20pm | 1 |
Peter Carnegie | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
Aiden Goias | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 18 | 2:50pm | 1 |
Neel Shah | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Bennett Hawrelak | Komoka, ON | Juvenile Boys | 22 | 3:30pm | 1 |
Matthew Gray | Beamsville, ON | Bantam Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Rainer Bulau | Aurora , ON | Bantam Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Cooper Pope | Saugeen Shores, ON | Bantam Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Max Li | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Edward Li | Markham, ON | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Charles Wang | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
John Yang | North York, ON | Bantam Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Ben Harris | Toronto, ON | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Dimitri Protopapas | Innisfil , ON | Bantam Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Andy Dai | Markham, ON | Bantam Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Tristan Zhang | Toronto, ON | Bantam Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Carter Avery | Cavan, ON | Bantam Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Brayden Card | Cambridge, ON | Bantam Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Haden Wang | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Ethan Fang | Newmarket, ON | Bantam Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Darren Truong | Mississauga , ON | Bantam Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Jason Bianco | Nobleton, ON | Bantam Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Andrew Burciul | Thorold, ON | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Ryan Morita | Mississauga, ON | Bantam Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Edwin Bai | Aurora, ON | Bantam Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
David Kowalewski | Barrie, ON | Bantam Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
William Hercun | Willow Beach, ON | Peewee Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Terrence Deng | Toronto, ON | Peewee Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Oscar Lin | Markham, ON | Peewee Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Liam Edmonds | Minesing, ON | Peewee Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Kieran Small | Uxbridge, ON | Peewee Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Joseph Totino | Toronto, ON | Peewee Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Justin Chu | North York, ON | Peewee Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Dustin Zhao | Maple, ON | Peewee Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Kirsten Lee | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 3 | 12:20pm | 1 |
Olivea Pope | Saugeen Shores, ON | 15-19 Girls | 3 | 12:20pm | 1 |
Ashley Noh | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 3 | 12:20pm | 1 |
Nobelle Park | Oakville, ON | 15-19 Girls | 4 | 12:30pm | 1 |
Ellen Wang | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 4 | 12:30pm | 1 |
Astoria Yen | Toronto, ON | 15-19 Girls | 4 | 12:30pm | 1 |
Kaprice Park | Oakville, ON | U15 Girls | 2 | 12:10pm | 1 |
Evelyn Li | Mississauga, ON | U15 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Evelyn Ma | Markham, ON | U15 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Sophia Liu | North York, ON | U15 Girls | 1 | 12:00pm | 1 |
Sarah Mingwei Sun | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 2 | 12:10pm | 1 |
Elliana Buhagiar | Bowmanville, ON | U15 Girls | 2 | 12:10pm | 1 |