May 28-29, 2022
Springfield, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Benjamin Hudson | Ailsa Craig, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Liam Ferney | Ancaster , ON | Junior Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Kohen Patten | Baden, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Lundon Hadley | Barrie, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Cole Thompson | Beamsville, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Ryan Dallimore | Burlington, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Callum Parkinson | Burlington, ON | Bantam Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Kiefer Sharman | Burlington, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Cole Gowe | Burlington, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Joey Kuschei | Burlington, ON | Bantam Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Connor Hagan | Caledonia, ON | Junior Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Peter Carnegie | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Emerson Lopes | Cambridge, ON | Peewee Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Brayden Card | Cambridge, ON | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Alexis Card | Cambridge, ON | U15 Girls | 20 | 1:51pm | 1 |
Nathan Verrette | Cambridge, ON | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Mati DePodesta | Campbellville, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Ryan Spenler | Dundas, ON | Junior Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Austin Reid | East Garafraxa, ON | Peewee Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Joseph Mininni | Etobicoke , ON | Junior Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Ben Julie | Fenwick, ON | Bantam Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Blake Furtney | Fonthill, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Ethan Turner | Guelph, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Mason Vetter | Guelph, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Noah Kerr | Guelph, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Sean Fraser | Guelph, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Kaden Patterson | Iona Station , ON | Junior Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Ryan Boone | Kitchener , ON | Bantam Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Davis Gates | Kitchener, ON | Junior Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Cameron Wanlin | Komoka, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Brent Schidowka | Komoka, ON | Junior Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Noah Turner | LaSalle, ON | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Tyler Beharrell | London, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Spencer MacKenzie | London, ON | Junior Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Josh Guzzo | London , ON | Junior Boys | 15 | 1:06pm | 1 |
Noah Ahrens | Lucan, ON | Junior Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Evan Morris | Millgrove, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Connor Wynhofen | Milton, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Colton Palmer | Milton, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Kayla Black | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:33pm | 1 |
Kris Gopisetty | Mississauga , ON | Bantam Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Andrew Hancock | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Erik Elliott | Mount Pleasant, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Spencer Cranley | Napanee, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:39pm | 1 |
Tianwei Jiang | Niagara-On-The- Lake, ON | Bantam Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Serena Zhang | North York, ON | U15 Girls | 20 | 1:51pm | 1 |
Sophia Liu | North York, ON | U15 Girls | 21 | 2:00pm | 1 |
Kaprice Park | Oakville, ON | U15 Girls | 21 | 2:00pm | 1 |
Nobelle Park | Oakville, ON | U15 Girls | 21 | 2:00pm | 1 |
Nathan Mazahreh | Oakville, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:45am | 1 |
Alyssa Cowling | Oldcastle, ON | 15-19 Girls | 19 | 1:42pm | 1 |
Ava Di Martino | Orangeville, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:33pm | 1 |
Malachi McKinnon | Port Elgin, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:54am | 1 |
Spencer Shropshire | Ramara, ON | Bantam Boys | 5 | 11:36am | 1 |
Cody Ryan | Rockwood, ON | Junior Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Seth Carroll | Shedden, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
John Orlebar | Springfield, ON | Junior Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Jadelina Tep-Chhun | ST THOMAS, ON | 15-19 Girls | 18 | 1:33pm | 1 |
Zack Clark | St Thomas, ON | Peewee Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Casey Kenney | St. Catharines, ON | 15-19 Girls | 19 | 1:42pm | 1 |
Joseph Zupanic | Stoney Creek, ON | Bantam Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Keagan Hackney | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:21pm | 1 |
Logan Woodiwiss | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:12pm | 1 |
Hunter Brent | Strathroy , ON | Bantam Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Logan Hackney | Strathroy, ON | Junior Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Ben Harris | Toronto, ON | Bantam Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Astoria Yen | Toronto, ON | 15-19 Girls | 19 | 1:42pm | 1 |
Adley Abols | Toronto, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:30pm | 1 |
Samuel Smoljan | Toronto, ON | Junior Boys | 16 | 1:15pm | 1 |
Charlie Vokins | Toronto, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:48pm | 1 |
Trent Clarke | Vineland , ON | Bantam Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Robert Xing | Waterloo, ON | Junior Boys | 14 | 12:57pm | 1 |
Aiden Shah | Waterloo, ON | Junior Boys | 17 | 1:24pm | 1 |
Eric Wen | Waterloo, ON | Bantam Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Benjamin Shaver | Welland, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |
Gabriel Smith | Woodstock, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:03pm | 1 |