May 14-15, 2022
Copetown, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Matthew Gray | Beamsville, ON | Bantam Boys | 19 | 1:25pm | 1 |
Cole Thompson | Beamsville, ON | Juvenile Boys | 14 | 12:58pm | 10 |
Harrison Jones | Bracebridge, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:31pm | 10 |
Michael Collett | Bracebridge, ON | Juvenile Boys | 20 | 1:25pm | 10 |
Nicholas Wynne | Brampton, ON | Juvenile Boys | 16 | 1:07pm | 10 |
Matthew Stockdale | Brantford, ON | Junior Boys | 26 | 1:52pm | 10 |
Sophie Weber | Burlington, ON | U15 Girls | 3 | 12:13pm | 1 |
Connor Campbell | Burlington, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:49pm | 10 |
Onnik Ayvazian | Cambridge, ON | Bantam Boys | 13 | 12:58pm | 1 |
Alexis Card | Cambridge, ON | U15 Girls | 3 | 12:13pm | 1 |
Jack Wood | Cambridge , ON | Juvenile Boys | 10 | 12:40pm | 10 |
Adam Brenton | Cambridge , ON | Junior Boys | 28 | 2:01pm | 10 |
Jimmy Ross | Cambridge , ON | Junior Boys | 22 | 1:34pm | 10 |
Brayden Card | Cambridge, ON | Bantam Boys | 21 | 1:34pm | 1 |
AJ Shaw-McMahon | Conestogo, ON | Junior Boys | 28 | 2:01pm | 10 |
Tyson Roth | Elmira, ON | Juvenile Boys | 18 | 1:16pm | 10 |
Will Hindemit | Erin, ON | Bantam Boys | 21 | 1:34pm | 1 |
Robert (Cooper) Joyce | Etobicoke, ON | Juvenile Boys | 18 | 1:16pm | 10 |
Ben Julie | Fenwick, ON | Bantam Boys | 25 | 1:52pm | 1 |
Karolyn Rombouts | Florence, ON | 15-19 Girls | 11 | 12:49pm | 1 |
Kassandra Rombouts | Florence, ON | U15 Girls | 3 | 12:13pm | 1 |
Blake Furtney | Fonthill, ON | Juvenile Boys | 4 | 12:13pm | 10 |
John Kingdon | Grimsby, ON | Juvenile Boys | 6 | 12:22pm | 10 |
Will Burleigh | Grimsby, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:40pm | 10 |
Ethan Turner | Guelph, ON | Juvenile Boys | 4 | 12:13pm | 10 |
Mason Vetter | Guelph, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:40pm | 10 |
Kaylan Lecompte | Guelph, ON | Junior Boys | 30 | 2:10pm | 10 |
Ella Zanatta | Hamilton, ON | 15-19 Girls | 9 | 12:40pm | 1 |
Carter Banton | Kitchener, ON | Bantam Boys | 17 | 1:16pm | 1 |
Mia Truong | Kitchener , ON | 15-19 Girls | 5 | 12:22pm | 1 |
Will Drewery | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:31pm | 10 |
Gabrielle Harrison | London, ON | 15-19 Girls | 7 | 12:31pm | 1 |
Luke Readings | London, ON | Juvenile Boys | 18 | 1:16pm | 10 |
Simon Moir | London, ON | Junior Boys | 28 | 2:01pm | 10 |
Karolyn Zeng | Maple, ON | 15-19 Girls | 11 | 12:49pm | 1 |
Jiapeng Lu | Markham, ON | Bantam Boys | 17 | 1:16pm | 1 |
Colton Palmer | Milton, ON | Juvenile Boys | 16 | 1:07pm | 10 |
Kayla Black | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 9 | 12:40pm | 1 |
Brayden Bosmans | Mississauga, ON | Bantam Boys | 17 | 1:16pm | 1 |
Matthew Sehgal | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:49pm | 10 |
Andrew Lee | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 20 | 1:25pm | 10 |
Charlie Ellis | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 2 | 12:04pm | 10 |
Jackson Whitaker | Mississauga , ON | Junior Boys | 22 | 1:34pm | 10 |
Ryan Morita | Mississauga, ON | Bantam Boys | 15 | 1:07pm | 1 |
Barron Mundy | Mississauga, ON | Bantam Boys | 25 | 1:52pm | 1 |
Curtis Li | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 8 | 12:31pm | 10 |
Kirsten Lee | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 5 | 12:22pm | 1 |
Payton Hawke | Oakville, ON | Junior Boys | 30 | 2:10pm | 10 |
Kaitlyn Ellis | Oakville, ON | 15-19 Girls | 11 | 12:49pm | 1 |
Ximing (Katie) Lin | Oakville, ON | U15 Girls | 1 | 12:04pm | 1 |
Carl-Hanns Arndt | Oakville, ON | Juvenile Boys | 14 | 12:58pm | 10 |
Adrian Arruda | Oakville, ON | Juvenile Boys | 4 | 12:13pm | 10 |
Robert Szalay | Oakville, ON | Junior Boys | 24 | 1:43pm | 10 |
Jackson Policicchio | Petrolia, ON | Juvenile Boys | 6 | 12:22pm | 10 |
Justin Jansen | Puslinch, ON | Juvenile Boys | 2 | 12:04pm | 10 |
Max Li | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 23 | 1:43pm | 1 |
Bridget Yu | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 7 | 12:31pm | 1 |
Yunwei(Charlie) Qiu | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 25 | 1:52pm | 1 |
William Dai | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:49pm | 10 |
Cooper Pope | Saugeen Shores, ON | Bantam Boys | 13 | 12:58pm | 1 |
Olivea Pope | Saugeen Shores, ON | 15-19 Girls | 5 | 12:22pm | 1 |
Casey Kenney | St. Catharines, ON | 15-19 Girls | 7 | 12:31pm | 1 |
Rylan Hall | Stratford, ON | Juvenile Boys | 20 | 1:25pm | 10 |
Logan Woodiwiss | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 16 | 1:07pm | 10 |
Keagan Hackney | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 6 | 12:22pm | 10 |
Logan Hackney | Strathroy, ON | Junior Boys | 28 | 2:01pm | 10 |
Lucas Miyasaki | Thornhill, ON | Bantam Boys | 15 | 1:07pm | 1 |
Andrew Burciul | Thorold, ON | Bantam Boys | 21 | 1:34pm | 1 |
Benjamin Hebert | Thorold, ON | Junior Boys | 30 | 2:10pm | 10 |
Owen Sartor | Thorold, ON | Junior Boys | 26 | 1:52pm | 10 |
Lucas Sartor | Thorold, ON | Bantam Boys | 15 | 1:07pm | 1 |
Christian Rotundo | Thorold, ON | Junior Boys | 24 | 1:43pm | 10 |
Anthony Sartor | Thorold, ON | Junior Boys | 24 | 1:43pm | 10 |
Tristan Zhang | Toronto, ON | Bantam Boys | 23 | 1:43pm | 1 |
Sadie Wu | Toronto, ON | U15 Girls | 1 | 12:04pm | 1 |
Ben De Castro | Toronto, ON | Juvenile Boys | 14 | 12:58pm | 10 |
Lucas Gilbart | Toronto , ON | Bantam Boys | 19 | 1:25pm | 1 |
Nathan Le-Nguyen | Toronto, ON | Bantam Boys | 19 | 1:25pm | 1 |
Bo Dong | Toronto, ON | Bantam Boys | 23 | 1:43pm | 1 |
Nathan Freure | Wellandport, ON | Junior Boys | 26 | 1:52pm | 10 |
Owen Mailhot | Whitby, ON | Junior Boys | 30 | 2:10pm | 10 |