April 9-10, 2022
Surrey, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Vivian Lang | Vancouver, BC | U15 Girls | 26 | 2:00pm | 10 |
Rose Zhiyan Chen | Langley, BC | U15 Girls | 27 | 2:10pm | 1 |
Serin Girard | Richmond , BC | U15 Girls | 26 | 2:00pm | 10 |
Kaylee Chung | Vancouver, BC | U15 Girls | 27 | 2:10pm | 1 |
Chelsie Ji | Coquitlam , BC | U15 Girls | 26 | 2:00pm | 10 |
Charlene Su | Vancouver, BC | U15 Girls | 26 | 2:00pm | 10 |
Clara Ding | White Rock, BC | U15 Girls | 27 | 2:10pm | 1 |
Abby Chow | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 25 | 2:00pm | 1 |
Ella Scabar | Surrey, BC | 15-19 Girls | 22 | 1:40pm | 10 |
Jessica Zhao | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 24 | 1:50pm | 10 |
Ha Young Chang | Surrey, BC | 15-19 Girls | 25 | 2:00pm | 1 |
Claudia Zhang | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 23 | 1:50pm | 1 |
Ling Yu (Katherine) Hao | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 24 | 1:50pm | 10 |
Kelly Du | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 23 | 1:50pm | 10 |
Bonnie Zhai | Surrey, BC | 15-19 Girls | 25 | 2:00pm | 1 |
Grace Aoting Yao | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 27 | 2:10pm | 1 |
Cadence Ko | Richmond, BC | 15-19 Girls | 23 | 1:50pm | 1 |
Tingting (Trista) Li | Surrey, BC | 15-19 Girls | 21 | 1:40pm | 1 |
Selina Kong | West Kelowna, BC | 15-19 Girls | 21 | 1:40pm | 1 |
YanLing (Elaine) Liu | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 24 | 1:50pm | 10 |
Anaya Bhandal | Surrey, BC | 15-19 Girls | 25 | 2:00pm | 1 |
Yi Xuan Li Li | West Vancouver , BC | 15-19 Girls | 21 | 1:40pm | 1 |
Khushee Mangat | Surrey, BC | 15-19 Girls | 22 | 1:40pm | 10 |
Jason Yu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 19 | 1:30pm | 1 |
Lucas Lin | West Vancouver , BC | Peewee Boys | 18 | 1:20pm | 10 |
Ethan Zhong | Surrey, BC | Peewee Boys | 20 | 1:30pm | 10 |
Jayden H X Zhu | Surrey, BC | Peewee Boys | 19 | 1:30pm | 1 |
Tyson Valk | North Vancouver, BC | Peewee Boys | 20 | 1:30pm | 10 |
Tiger Yuanjun Liu | Surrey, BC | Peewee Boys | 19 | 1:30pm | 1 |
Matthew Cui | Burnaby, BC | Peewee Boys | 20 | 1:30pm | 10 |
Yujun (Tiger) Du | Delta , BC | Peewee Boys | 18 | 1:20pm | 10 |
Jeevyn Lotay | Burnaby, BC | Peewee Boys | 20 | 1:30pm | 10 |
Jaden August | Pitt Meadows, BC | Bantam Boys | 17 | 1:20pm | 1 |
Lucas Ly | Langley, BC | Bantam Boys | 13 | 1:00pm | 1 |
Eshaun Grewal | Kelowna, BC | Bantam Boys | 11 | 12:50pm | 1 |
Jack Edwards | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 12:50pm | 10 |
George ZiHe Liu | Surrey, BC | Bantam Boys | 11 | 12:50pm | 1 |
Jacob Yiu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 1:00pm | 1 |
Michael(Zhonglong) Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 17 | 1:20pm | 1 |
Trevor Wong | Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 1:10pm | 1 |
Aidan Liu | Richmond, BC | Bantam Boys | 16 | 1:10pm | 10 |
Lukas Selander-Wendt | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 12 | 12:50pm | 10 |
Xuanqi Wang | Kelowna, BC | Bantam Boys | 11 | 12:50pm | 1 |
Curtis Liu | Richmond, BC | Bantam Boys | 14 | 1:00pm | 10 |
Ryan LePrieur | Langley, BC | Bantam Boys | 15 | 1:10pm | 1 |
Imran Cavas | Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 1:00pm | 10 |
Jerry Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 17 | 1:20pm | 1 |
Richard RuoHeng Sun | Burnaby, BC | Bantam Boys | 17 | 1:20pm | 1 |
Henry Sutherland | Kelowna, BC | Bantam Boys | 13 | 1:00pm | 1 |
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 1:10pm | 1 |
Soohan Park | Langley , BC | Bantam Boys | 16 | 1:10pm | 10 |
Michael Xie | Victoria, BC | Bantam Boys | 12 | 12:50pm | 10 |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Bantam Boys | 16 | 1:10pm | 10 |
Yu Chen (Vincent) Guo | Vancouver, BC | Bantam Boys | 16 | 1:10pm | 10 |
Sean Xie | Surrey, BC | Bantam Boys | 14 | 1:00pm | 10 |
Matthew Wilson | Nanaimo, BC | Juvenile Boys | 6 | 12:20pm | 10 |
Emil Liddell | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 6 | 12:20pm | 10 |
Gavin Giesbrecht | Surrey, BC | Juvenile Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Oakley Mayner | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 5 | 12:20pm | 1 |
Kye Nielsen | Surrey, BC | Juvenile Boys | 3 | 12:10pm | 1 |
Harvey Liu | Surrey, BC | Juvenile Boys | 4 | 12:10pm | 10 |
Harry Yoon | Langley, BC | Juvenile Boys | 3 | 12:10pm | 1 |
Manny Lalh | Nanaimo, BC | Juvenile Boys | 5 | 12:20pm | 1 |
Justin Bjornson | Surrey, BC | Juvenile Boys | 6 | 12:20pm | 10 |
Thomas Zhang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 4 | 12:10pm | 10 |
George (JiaYu) Zhou | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 2 | 12:00pm | 10 |
Logan Hippsley | Surrey, BC | Juvenile Boys | 2 | 12:00pm | 10 |
Hyunjun Lee | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 5 | 12:20pm | 1 |
Harley Liu | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 4 | 12:10pm | 10 |
James Furber | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Jonathan Van Pykstra | Vancouver , BC | Juvenile Boys | 2 | 12:00pm | 10 |
Eric Joo | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 6 | 12:20pm | 10 |
Charlie Derrheim | Delta, BC | Juvenile Boys | 4 | 12:10pm | 10 |
Ian Pashkewych | Gibsons, BC | Juvenile Boys | 3 | 12:10pm | 1 |
Lachlan Bibby-Fox | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Emerson Bronsema | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 5 | 12:20pm | 1 |
Rylan Cavasin | Langley, BC | Juvenile Boys | 2 | 12:00pm | 10 |
Julius Yang | Vancouver , BC | Junior Boys | 9 | 12:40pm | 1 |
Luke Spencer | Vancouver, BC | Junior Boys | 9 | 12:40pm | 1 |
Danny Im | Langley, BC | Junior Boys | 10 | 12:40pm | 10 |
Cameron Bibby-Fox | Kelowna, BC | Junior Boys | 7 | 12:30pm | 1 |
Manu Gandhi | West Vancouver, BC | Junior Boys | 10 | 12:40pm | 10 |
Leo Huang | Vancouver, BC | Junior Boys | 9 | 12:40pm | 1 |
Simr Virk | Surrey, BC | Junior Boys | 9 | 12:40pm | 1 |
Jayden Bul | Surrey, BC | Junior Boys | 8 | 12:30pm | 10 |
Denby Carswell | Burnaby, BC | Junior Boys | 10 | 12:40pm | 10 |
Noah Barnum | Kelowna, BC | Junior Boys | 7 | 12:30pm | 1 |
Stewart Walker | Whistler, BC | Junior Boys | 10 | 12:40pm | 10 |