July 27-28, 2021
Invermere, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Caleb Davies | Langley, BC | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 13A |
Owen Bruins | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 7A |
Jake Brooks | Red Deer County, AB | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 7A |
Jadan Patel | Airdrie , AB | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 9A |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 10A |
Alex Scheck | Grande Prairie, AB | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 9A |
Luke Scheck | Grande Prairie, AB | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 8A |
Bowen Grycan | Grande Prairie, AB | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 8A |
Tristan Jackman | Surrey, BC | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 12A |
Oliver Parlee | Langley, BC | Junior Boys | 22 | 9:00am | 14A |
Mac Smith | Abbotsford, BC | Junior Boys | 25 | 9:00am | 16A |
Seth Murphy | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 11A |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 9B |
Adrian Roberts | Rossland, BC | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 6A |
Aidan Fong | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 10B |
Jonace Johnson | Cranbrook, BC | Junior Boys | 26 | 9:00am | 17A |
Aimery Barrault | Whitehorse, YT | Junior Boys | 25 | 9:00am | 16A |
Braxton McDonald | Coldstream, BC | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 11A |
Bradley Loewen | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 9:00am | 4B |
Branden Lailey | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 10B |
Cameron Lailey | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 9:00am | 4A |
Ethan Reiber | Lake Country, BC | Junior Boys | 22 | 9:00am | 14A |
Kingsley Duong | Kelowna, BC | Bantam Boys | 8 | 9:00am | 5A |
Jack Edwards | Vancouver, BC | Bantam Boys | 9 | 9:00am | 5B |
Brady Wagner | Sherwood Park, AB | Peewee Boys | 5 | 9:00am | 3A |
Cassandra Ogden | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 9:00am | 1B |
Luka Patik | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 8A |
Kye Krall | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 9:00am | 17A |
Sebastien Hannan | Canmore, AB | Junior Boys | 23 | 9:00am | 14B |
Ethan Berardocco | St. Albert, AB | Bantam Boys | 7 | 9:00am | 4B |
Corbin Gulevich | Jasper, AB | Peewee Boys | 4 | 9:00am | 2B |
Serin Girard | Richmond , BC | U15 Girls | 1 | 9:00am | 1A |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Junior Boys | 26 | 9:00am | 17A |
John Niedermier | Calgary , AB | Junior Boys | 23 | 9:00am | 14B |
Ben Lehmann | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 9:00am | 14B |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 13A |
Tyler Hennessy | Calgary, AB | Peewee Boys | 4 | 9:00am | 2B |
Cole Phillips | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 9A |
Willem Bagnall | Langley, BC | Bantam Boys | 8 | 9:00am | 5A |
Jack Francis | Heritage Pointe, AB | Junior Boys | 22 | 9:00am | 14A |
Carter Woodward | Calgary, AB | Peewee Boys | 5 | 9:00am | 3A |
Tyler Houston | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 9B |
Tessa Ion | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 2A |
Mason Alexander | Ardrossan, AB | Peewee Boys | 4 | 9:00am | 2B |
Georgia MacKenzie | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 2A |
Tate MacKenzie | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 6A |
Finley Dober | Kelowna, BC | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 6A |
Ben Peters | Kelowna, BC | Junior Boys | 24 | 9:00am | 15A |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Peewee Boys | 5 | 9:00am | 3A |
Chase Strang | Airdrie, AB | Peewee Boys | 4 | 9:00am | 2B |
Jeremy Hart | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 10B |
Eyosias Derech | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 12A |
Emerson Bronsema | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 11A |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 7A |
Mitchell Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 11A |
David Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 13 | 9:00am | 8A |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 27 | 9:00am | 18A |
Jackson Gilbert | Kelowna, BC | Junior Boys | 27 | 9:00am | 18A |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 9:00am | 15A |
Jordan Harvey | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 9:00am | 1A |
Brett Jones | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 10B |
Carter Papp | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 9:00am | 9A |
Joshua Ince | Surrey, BC | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 12A |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Junior Boys | 27 | 9:00am | 18A |
Luke Schaal | Invermere, BC | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 12A |
Bennett Love | Red Deer, AB | Peewee Boys | 6 | 9:00am | 4A |
Owen Crockett | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 10A |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 2A |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 9:00am | 14B |
Ronan Steel | Canmore, AB | Junior Boys | 27 | 9:00am | 18A |
Emily Gage | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 9:00am | 1B |
Ben Bagley | Canmore, AB | Junior Boys | 24 | 9:00am | 15A |
Tim Hachey | Osoyoos, BC | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 6B |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 6B |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 9:00am | 4A |
Nathan Douglas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 10A |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 9B |
Tyler Kidd | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 6A |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 13A |
Aaron Grist | Cranbrook , BC | Junior Boys | 25 | 9:00am | 16A |
Luke Regan | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 9:00am | 5B |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 10A |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 13A |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 6B |
Cooper Papp | Calgary , AB | Bantam Boys | 9 | 9:00am | 5B |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 15 | 9:00am | 9B |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | 15-19 Girls | 2 | 9:00am | 1B |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 9:00am | 1A |
Parker Riou | Strathmore, AB | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 7A |
Connor Riou | Strathmore, AB | Peewee Boys | 5 | 9:00am | 3A |
Luke Spencer | Vancouver, BC | Junior Boys | 24 | 9:00am | 15A |
Nolan Kemper | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 9:00am | 16A |
Gordie Gage | Calgary , AB | Bantam Boys | 7 | 9:00am | 4B |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Junior Boys | 26 | 9:00am | 17A |
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 6 | 9:00am | 4A |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Bantam Boys | 9 | 9:00am | 5B |
River Rommens | High River, AB | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 6B |
Rhys Jamieson | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 9:00am | 5A |