July 13-14, 2020
Thornton, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Ryan Zhao | Toronto, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:21pm | 10 |
Eric Zhao | Toronto, ON | Bantam Boys | 16 | 2:15pm | 10 |
Harrison Zhang | Markham, ON | Peewee Boys | 26 | 3:45pm | 10 |
Calista Zeng | Maple, ON | 15-19 Girls | 20 | 2:51pm | 10 |
Karolyn Zeng | Maple, ON | 15-19 Girls | 19 | 2:42pm | 10 |
Maggie Yu | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 23 | 3:18pm | 10 |
Hana Yoshida | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 18 | 2:33pm | 10 |
Gabriel Yazdani | London, ON | Peewee Boys | 26 | 3:45pm | 10 |
Sarah Yang | Oakville, ON | 15-19 Girls | 18 | 2:33pm | 10 |
Alissa Xu | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 21 | 3:00pm | 10 |
Michelle Xing | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 24 | 3:27pm | 10 |
Sadie Wu | Toronto, ON | U15 Girls | 23 | 3:18pm | 10 |
Mia Wong | Markham, ON | 15-19 Girls | 21 | 3:00pm | 10 |
Jake Wojtowicz | Burlington, ON | Bantam Boys | 13 | 1:48pm | 10 |
Ty Werynski | Burlington, ON | Bantam Boys | 13 | 1:48pm | 10 |
Dylan Weber | Guelph, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:21pm | 10 |
Michael Weber | Burlington, ON | Junior Boys | 4 | 12:27pm | 10 |
Sophie Weber | Burlington, ON | U15 Girls | 23 | 3:18pm | 10 |
Teagan Walraven | Hillsburgh , ON | Juvenile Boys | 1 | 12:00pm | 10 |
Ethan Szabo | St. George, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:21pm | 10 |
Jameson Staab | Kitchener, ON | Bantam Boys | 14 | 1:57pm | 10 |
Lydia St-Pierre | LĂ©vis, QC | 15-19 Girls | 21 | 3:00pm | 10 |
Matthew Spadacini | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 7 | 12:54pm | 10 |
Luke Smith | Toronto, ON | Bantam Boys | 16 | 2:15pm | 10 |
Bavake Sihota | Caledon, ON | Junior Boys | 6 | 12:45pm | 10 |
Aiden Shah | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 10 |
Teddy Schoenith | Uxbridge, ON | Junior Boys | 2 | 12:09pm | 10 |
Gurmehar Sandhu | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 17 | 2:24pm | 10 |
Ishaan Sandhu | Mississauga , ON | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 10 |
Caelan Sammy | Ottawa, ON | Junior Boys | 3 | 12:18pm | 10 |
Andrew Rouble | Wellesley, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:03pm | 10 |
Jonathan Rossel | Barrie, ON | Bantam Boys | 13 | 1:48pm | 10 |
Kavith Ranchagoda | Richmond Hill, ON | Junior Boys | 5 | 12:36pm | 10 |
Matteo Ramzan | Whitby, ON | Junior Boys | 2 | 12:09pm | 10 |
Myranda Quinton | Burlington, ON | 15-19 Girls | 20 | 2:51pm | 10 |
Charlie Prins | Burlington, ON | Junior Boys | 3 | 12:18pm | 10 |
Kaelyn Preston | Barrie, ON | 15-19 Girls | 17 | 2:24pm | 10 |
Aiden Pavey | Burlington, ON | Bantam Boys | 14 | 1:57pm | 10 |
Kiefer Oomen-Danckert | Mono, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:03pm | 10 |
Dylan Norrey | Oakville, ON | Junior Boys | 4 | 12:27pm | 10 |
Alessandra Christine Nagayo | Toronto, ON | 15-19 Girls | 20 | 2:51pm | 10 |
Daniel Luis Nagayo | Toronto, ON | Juvenile Boys | 1 | 12:00pm | 10 |
Kieran Moyle | Snow Valley, ON | Bantam Boys | 14 | 1:57pm | 10 |
Ethan Mitchell | Newmarket, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:21pm | 10 |
Ekveer Minhas | Kirkland, QC | Peewee Boys | 27 | 3:54pm | 10 |
Gurpreet Minhas | Kirkland , QC | Bantam Boys | 16 | 2:15pm | 10 |
Lindsay McGrath | Oakville , ON | 15-19 Girls | 18 | 2:33pm | 10 |
Alexander McGee | Stoney Creek, ON | Junior Boys | 2 | 12:09pm | 10 |
Gabriella McDaniel | Toronto, ON | 15-19 Girls | 17 | 2:24pm | 10 |
Tyler May | Fergus, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:39pm | 10 |
Ben MacLean | Niagara Falls, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:39pm | 10 |
Jiapeng Lu | Markham, ON | Peewee Boys | 25 | 3:36pm | 10 |
Shauna Liu | Maple, ON | U15 Girls | 24 | 3:27pm | 10 |
Benjamin Lisi | Barrie , ON | Juvenile Boys | 1 | 12:00pm | 10 |
Cooper Lindberg | Calgary, AB | Junior Boys | 6 | 12:45pm | 10 |
Dawson Lew | Toronto , ON | Peewee Boys | 27 | 3:54pm | 10 |
Lea Lee | North York, ON | U15 Girls | 23 | 3:18pm | 10 |
Kevin Lee | Markham, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 10 |
Alex Lassaline | Orillia, ON | Junior Boys | 1 | 12:00pm | 10 |
Vincent LaPointe | Sunderland, ON | Bantam Boys | 15 | 2:06pm | 10 |
Austin Kuiack | London, ON | Junior Boys | 2 | 12:09pm | 10 |
Spencer Korol | Burlington, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:03pm | 10 |
Mekenna Kehoe | Strathroy, ON | 15-19 Girls | 19 | 2:42pm | 10 |
Ben Julie | Fenwick, ON | Peewee Boys | 25 | 3:36pm | 10 |
Ela Jones | Kincardine , ON | 15-19 Girls | 22 | 3:09pm | 10 |
Reilly Johnston | Kitchener, ON | 15-19 Girls | 22 | 3:09pm | 10 |
Matthew Javier | Toronto, ON | Bantam Boys | 15 | 2:06pm | 10 |
Spencer Jackson | Bracebridge, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:12pm | 10 |
Ethan Irvine | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:39pm | 10 |
Elian Infante | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 7 | 12:54pm | 10 |
Michael Ikejiani | Minesing, ON | Junior Boys | 6 | 12:45pm | 10 |
Katherine Hou | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 24 | 3:27pm | 10 |
Keira Hou | Richmond Hill , ON | 15-19 Girls | 19 | 2:42pm | 10 |
Nick Holjak | Oro-Medonte, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:12pm | 10 |
Bennett Hawrelak | Komoka, ON | Bantam Boys | 15 | 2:06pm | 10 |
Gabrielle Harrison | London, ON | 15-19 Girls | 18 | 2:33pm | 10 |
Neil Hanlon | Shanty Bay, ON | Bantam Boys | 13 | 1:48pm | 10 |
Connor Hagan | Caledonia, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:12pm | 10 |
Andrew Gwilliams | Bradford, ON | Junior Boys | 5 | 12:36pm | 10 |
Eddie Gu | Aurora, ON | Peewee Boys | 27 | 3:54pm | 10 |
Mitchell Grey | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 10 |
Amy Goddard | Toronto, ON | U15 Girls | 22 | 3:09pm | 10 |
Jimmy Galbraith | Mont-Tremblant, QC | Peewee Boys | 26 | 3:45pm | 10 |
Ethan Fang | Newmarket, ON | Peewee Boys | 25 | 3:36pm | 10 |
Bo Dong | Toronto, ON | Bantam Boys | 14 | 1:57pm | 10 |
William Dodd | Aurora, ON | Bantam Boys | 15 | 2:06pm | 10 |
Ava Di Martino | Orangeville, ON | U15 Girls | 22 | 3:09pm | 10 |
Hugo Denis | Saint Sulpice, QC | Junior Boys | 6 | 12:45pm | 10 |
Ben De Castro | Toronto, ON | Bantam Boys | 16 | 2:15pm | 10 |
Carly Crooks | Milton, ON | 15-19 Girls | 19 | 2:42pm | 10 |
Renee Crooks | Scarborough, ON | 15-19 Girls | 20 | 2:51pm | 10 |
Curtis Coulson | Guelph, ON | Junior Boys | 5 | 12:36pm | 10 |
Luke Collins | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:03pm | 10 |
Greg Cleave | Etobicoke, ON | Juvenile Boys | 7 | 12:54pm | 10 |
Luca Cimoroni | Toronto, ON | Junior Boys | 5 | 12:36pm | 10 |
Kiana Chen | North York, ON | U15 Girls | 24 | 3:27pm | 10 |
Mya Chea | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 17 | 2:24pm | 10 |
Brayden Card | Cambridge, ON | Peewee Boys | 26 | 3:45pm | 10 |
Zach Burt | Guelph, ON | Junior Boys | 4 | 12:27pm | 10 |
Keean Burman | North Bay, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:12pm | 10 |
Kiefer Bulau | Aurora, ON | Junior Boys | 3 | 12:18pm | 10 |
Issac Brown | Milton, ON | Junior Boys | 3 | 12:18pm | 10 |
Spidey Brent-Hurst | Toronto, ON | Juvenile Boys | 7 | 12:54pm | 10 |
Madelin Boyd | Oshawa, ON | 15-19 Girls | 21 | 3:00pm | 10 |
Peter Blazevic | Mississauga, ON | Junior Boys | 4 | 12:27pm | 10 |
Dougie Basadur | Fonthill, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:39pm | 10 |