June 27-28, 2020
Swift Current, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Davin Karst | Assiniboia , SK | Juvenile Boys | 8 | 10:24am | 1 |
Ryder Woods | Swift Current, SK | Bantam Boys | 3 | 9:24am | 1 |
Ty Switzer | Swift Current, SK | Bantam Boys | 4 | 9:36am | 1 |
Joshua Silverson | Regina, SK | Juvenile Boys | 9 | 10:36am | 1 |
Symone Ripley | Saskatoon, SK | 15-19 Girls | 18 | 12:24pm | 1 |
Chase Gedak | Estevan, SK | Junior Boys | 15 | 11:48am | 1 |
Charlie Belton | Pense, SK | Junior Boys | 12 | 11:12am | 1 |
Brady Guenther | Saskatoon , SK | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1 |
Sarah Grieve | Saskatoon, SK | 15-19 Girls | 17 | 12:12pm | 1 |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Bantam Boys | 6 | 10:00am | 1 |
Jayden Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 2 | 9:12am | 1 |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 8 | 10:24am | 1 |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 13 | 11:24am | 1 |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 13 | 11:24am | 1 |
Dawson Kuffner | Avonlea, SK | Bantam Boys | 4 | 9:36am | 1 |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Juvenile Boys | 8 | 10:24am | 1 |
Jordan Heller | Regina, SK | Bantam Boys | 5 | 9:48am | 1 |
James Ogle | Assiniboia, SK | Juvenile Boys | 7 | 10:12am | 1 |
Connor Yeroschak | Cochrane, AB | Bantam Boys | 3 | 9:24am | 1 |
Olivia Lee | Humboldt, SK | 15-19 Girls | 18 | 12:24pm | 1 |
Casey Brown | Regina, SK | Bantam Boys | 3 | 9:24am | 1 |
Gaige Calkins | Swift Current , SK | Junior Boys | 14 | 11:36am | 1 |
Vincent Pinsonneault | Gravelbourg, SK | Junior Boys | 12 | 11:12am | 1 |
Brooklin Fry | Shell Lake, SK | 15-19 Girls | 17 | 12:12pm | 1 |
Zachary Szakacs | Corman Park, SK | Junior Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Solomon Ness | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 5 | 9:48am | 1 |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Junior Boys | 15 | 11:48am | 1 |
Noah Parent | Prince Albert, SK | Junior Boys | 14 | 11:36am | 1 |
Lucas Sturgeon | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1 |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Bantam Boys | 5 | 9:48am | 1 |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:48am | 1 |
Guillermo Salazar | Waskesiu, SK | Juvenile Boys | 11 | 11:00am | 1 |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 9 | 10:36am | 1 |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Junior Boys | 15 | 11:48am | 1 |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 7 | 10:12am | 1 |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:48am | 1 |
Alex Swinnerton | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:48am | 1 |
Carter Bell | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 8 | 10:24am | 1 |
Autumn Neiszner | Regina, SK | 15-19 Girls | 18 | 12:24pm | 1 |
Ella Kozak | Yorkton, SK | U15 Girls | 17 | 12:12pm | 1 |
Jack Maharaj | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 2 | 9:12am | 1 |
Coben Taylor | Saskatoon , SK | Peewee Boys | 1 | 9:00am | 1 |
Hunter Kutcher | Regina, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:48am | 1 |
Carter Timmerman | LeRoy, SK | Junior Boys | 13 | 11:24am | 1 |
Cashton Yaremko | Orkney, SK | Bantam Boys | 4 | 9:36am | 1 |
Micah Tangjerd | Saskatoon, SK | Junior Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Elias Haukeness | Buena Vista, SK | Peewee Boys | 2 | 9:12am | 1 |
Max Regier | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 6 | 10:00am | 1 |
Hudson Malinoski | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 9 | 10:36am | 1 |
Grayson Malinoski | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 4 | 9:36am | 1 |
Will Blake | Regina, SK | Juvenile Boys | 11 | 11:00am | 1 |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Junior Boys | 15 | 11:48am | 1 |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Junior Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Bantam Boys | 6 | 10:00am | 1 |
Jackson Giesbrecht | Warman, SK | Peewee Boys | 2 | 9:12am | 1 |
Davin Bourassa | Radville, SK | Juvenile Boys | 7 | 10:12am | 1 |
Aidan Shanks | Regina, SK | Junior Boys | 14 | 11:36am | 1 |
Nolan Flamand | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 9 | 10:36am | 1 |
Logan King | Regina, SK | Bantam Boys | 5 | 9:48am | 1 |
Theoren West | Wawota, SK | Junior Boys | 16 | 12:00pm | 1 |
Adam Husli | Regina, SK | Junior Boys | 14 | 11:36am | 1 |
Caden Loeppky | Saskatoon, SK | Junior Boys | 12 | 11:12am | 1 |
Luke Cote | Regina, SK | Juvenile Boys | 11 | 11:00am | 1 |
Brody Sawchyn | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 7 | 10:12am | 1 |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Bantam Boys | 6 | 10:00am | 1 |
Thomas Danielson | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 11:00am | 1 |