October 3-4, 2020
Richmond, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Dylan Comeau | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 14 | 1:15pm | 1 |
Hayden Lazeo | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 17 | 1:42pm | 1 |
Matthew Cui | Burnaby, BC | Peewee Boys | 8 | 12:21pm | 1 |
Harley Liu | Burnaby, BC | Bantam Boys | 9 | 12:30pm | 1 |
David Krahn | Christina Lake, BC | Bantam Boys | 9 | 12:30pm | 1 |
Mitchell Krahn | Christina Lake, BC | Bantam Boys | 11 | 12:48pm | 1 |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Bantam Boys | 10 | 12:39pm | 1 |
Lauren Nedo | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 1 | 11:18am | 1 |
Roy Baek | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 12 | 12:57pm | 1 |
Eric Bae | Coquitlam, BC | Peewee Boys | 7 | 12:12pm | 1 |
Kelly Du | Coquitlam, BC | U15 Girls | 4 | 11:45am | 1 |
Eric Joo | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 13 | 1:06pm | 1 |
Charlie Derrheim | Delta, BC | Bantam Boys | 13 | 1:06pm | 1 |
Russell Howlett | Delta , BC | Junior Boys | 20 | 2:09pm | 1 |
Benson Qiu | Kelowna, BC | Peewee Boys | 6 | 12:03pm | 1 |
Kaeden Miles | Kelowna, BC | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 1 |
Maddox Holliday | Kelowna, BC | U15 Girls | 4 | 11:45am | 1 |
Riley Geiger | Langley, BC | Junior Boys | 20 | 2:09pm | 1 |
Caleb Davies | Langley, BC | Juvenile Boys | 14 | 1:15pm | 1 |
Ryan You | Langley, BC | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 1 |
Danny Im | Langley, BC | Juvenile Boys | 18 | 1:51pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:51pm | 1 |
Armaan Deol | Osoyoos, BC | Juvenile Boys | 16 | 1:33pm | 1 |
Eric Li | Port Coquitlam, BC | Peewee Boys | 7 | 12:12pm | 1 |
Yeji Kwon | Port Coquitlam, BC | U15 Girls | 4 | 11:45am | 1 |
Elise Liu | Richmond, BC | U15 Girls | 5 | 11:54am | 1 |
Michael Liang | Richmond, BC | Juvenile Boys | 17 | 1:42pm | 1 |
Gavin Cameron | Richmond , BC | Juvenile Boys | 15 | 1:24pm | 1 |
Tina Jiang | Richmond, BC | 15-19 Girls | 3 | 11:36am | 1 |
Sunny Li | Richmond, BC | Juvenile Boys | 18 | 1:51pm | 1 |
Daniel Xu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 17 | 1:42pm | 1 |
Alex Zhang | Richmond, BC | Peewee Boys | 8 | 12:21pm | 1 |
Ha Young Chang | Surrey, BC | U15 Girls | 5 | 11:54am | 1 |
Seungwoo Noh | Surrey, BC | 15-19 Girls | 3 | 11:36am | 1 |
Gavin Giesbrecht | Surrey, BC | Bantam Boys | 10 | 12:39pm | 1 |
Terry (Yutai) Xie | Surrey, BC | Juvenile Boys | 16 | 1:33pm | 1 |
Ella Scabar | Surrey, BC | 15-19 Girls | 2 | 11:27am | 1 |
Tiger Xie | Surrey, BC | Peewee Boys | 7 | 12:12pm | 1 |
Harvey Liu | Surrey, BC | Bantam Boys | 13 | 1:06pm | 1 |
Sam Floer | Surrey, BC | Bantam Boys | 9 | 12:30pm | 1 |
Sukhraj Singh Gill | Surrey, BC | Peewee Boys | 7 | 12:12pm | 1 |
Jason Sang | Surrey, BC | Juvenile Boys | 16 | 1:33pm | 1 |
Julie Zhou | Vancouver , BC | 15-19 Girls | 1 | 11:18am | 1 |
Nemo Rong | Vancouver , BC | Bantam Boys | 10 | 12:39pm | 1 |
Alexander Kim | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 15 | 1:24pm | 1 |
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 8 | 12:21pm | 1 |
Mickey Zhao | Vancouver, BC | Bantam Boys | 9 | 12:30pm | 1 |
William Hou | Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 12:48pm | 1 |
Jesse Chen | Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 12:48pm | 1 |
Stephanie Shi | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 2 | 11:27am | 1 |
Gabriel Ma | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 14 | 1:15pm | 1 |
Riley Lai | Vancouver, BC | Junior Boys | 19 | 2:00pm | 1 |
Ryan Liang | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 1:06pm | 1 |
Hyunjun Lee | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 12:57pm | 1 |
Vanessa Zhang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 3 | 11:36am | 1 |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Peewee Boys | 6 | 12:03pm | 1 |
Jasmine Leung | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 1 | 11:18am | 1 |
Janav Darar | Vancouver, BC | Bantam Boys | 10 | 12:39pm | 1 |
Justin Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 12:57pm | 1 |
Luke Spencer | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 18 | 1:51pm | 1 |
Lucas Lai | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 15 | 1:24pm | 1 |
Leo Huang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 17 | 1:42pm | 1 |
Yurun (Jerry) Feng | Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 12:48pm | 1 |
Emil Liddell | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 12:57pm | 1 |
Lucy Xi Lu | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 2 | 11:27am | 1 |
Michael(Zhonglong) Li | Vancouver, BC | Peewee Boys | 8 | 12:21pm | 1 |
Jacob Knoblauch | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 15 | 1:24pm | 1 |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Peewee Boys | 6 | 12:03pm | 1 |
Donovan Cramb | Victoria, BC | Juvenile Boys | 16 | 1:33pm | 1 |
Jessica Zhao | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 3 | 11:36am | 1 |
Claudia Zhang | West Vancouver, BC | U15 Girls | 5 | 11:54am | 1 |
Aida Zhou | West Vancouver, BC | U15 Girls | 4 | 11:45am | 1 |
Grace Aoting Yao | West Vancouver, BC | U15 Girls | 5 | 11:54am | 1 |
Oscar Yu | West Vancouver, BC | Peewee Boys | 6 | 12:03pm | 1 |