June 8-9, 2019
Red Deer County, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Collegiate | 21 | 3:20pm | 1 |
Leyton Arthur | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 1:12pm | 1 |
Brolin Badger | Edmonton , AB | Junior Boys | 17 | 2:46pm | 1 |
Ben Bagley | Canmore, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:20pm | 1 |
Kennedy Bailey-Borges | Sherwood Park, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:20pm | 1 |
Zoe Banack | Yellowhead County, AB | 15-19 Girls | 2 | 12:38pm | 1 |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Peewee Boys | 7 | 1:21pm | 1 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:37pm | 1 |
Jarrett Bossert | Fort Saskatchewan, AB | Collegiate | 21 | 3:20pm | 1 |
Erik Bouck | Camrose, AB | Junior Boys | 17 | 2:46pm | 1 |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:29pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 7 | 1:21pm | 1 |
Jade Carter | Calgary, AB | U15 Girls | 3 | 12:47pm | 1 |
Reid Casavant | Westlock, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:12pm | 1 |
Cayden Clark | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:20pm | 1 |
Emily Cornwall | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 12:38pm | 1 |
Logan Crawford | Red Deer, AB | Collegiate | 20 | 3:11pm | 1 |
Macy Dela Rosa | Calgary, AB | U15 Girls | 4 | 12:55pm | 1 |
Mitchell Desjarlais | Sherwood Park, AB | Collegiate | 19 | 3:03pm | 1 |
Michael Dumont | Airdrie , AB | Collegiate | 21 | 3:20pm | 1 |
Brady Durkin | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 5 | 1:04pm | 1 |
Rylan Egland | Eastend, SK | Juvenile Boys | 12 | 2:03pm | 1 |
Jackson Findlay | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 2:46pm | 1 |
Liam Findlay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:03pm | 1 |
Kylin Fraser | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:03pm | 1 |
Ella Gifford | Beaumont, AB | 15-19 Girls | 2 | 12:38pm | 1 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:37pm | 1 |
Sydney Groom | St Albert, AB | 15-19 Girls | 1 | 12:30pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Bantam Boys | 10 | 1:46pm | 1 |
Zachary Haydamack | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 11 | 1:55pm | 1 |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Peewee Boys | 6 | 1:12pm | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Peewee Boys | 7 | 1:21pm | 1 |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Bantam Boys | 11 | 1:55pm | 1 |
Joe Kelly | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:37pm | 1 |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Bantam Boys | 8 | 1:29pm | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 1:46pm | 1 |
Devin Kucy | Camrose, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:29pm | 1 |
Mason Kucy | Camrose, AB | Junior Boys | 18 | 2:54pm | 1 |
Jayla Kucy | Camrose, AB | U15 Girls | 4 | 12:55pm | 1 |
Connor Kurysh | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 18 | 2:54pm | 1 |
Andrew Langford | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:12pm | 1 |
Tayler Lofgren | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 14 | 2:20pm | 1 |
Tate MacKenzie | Calgary, AB | Peewee Boys | 5 | 1:04pm | 1 |
Jacob Magee | Calgary, AB | Collegiate | 20 | 3:11pm | 1 |
Jessica Mahfoud | Calgary , AB | U15 Girls | 3 | 12:47pm | 1 |
Connor Maloney | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 2:54pm | 1 |
Keegan McKay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:12pm | 1 |
Easton McKinlay | Bentley, AB | Peewee Boys | 5 | 1:04pm | 1 |
Iiesha Moume | Edmonton , AB | U15 Girls | 3 | 12:47pm | 1 |
John Niedermier | Calgary , AB | Junior Boys | 19 | 3:03pm | 1 |
Kerrick Norrie Asquith | Lethbridge , AB | Peewee Boys | 6 | 1:12pm | 1 |
Karson Ong-Padilla | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:12pm | 1 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Bantam Boys | 10 | 1:46pm | 1 |
Jeremie Pasitney | St Paul, AB | Collegiate | 20 | 3:11pm | 1 |
Sophie Pasitney | St. Paul , AB | 15-19 Girls | 1 | 12:30pm | 1 |
Morgan Prefontaine | Shell Lake, SK | Juvenile Boys | 12 | 2:03pm | 1 |
Parker Riou | Strathmore, AB | Peewee Boys | 7 | 1:21pm | 1 |
Britton Robson | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 2:54pm | 1 |
Jake Saver | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 1:38pm | 1 |
Justin Schmidt | Sherwood Park, AB | Collegiate | 19 | 3:03pm | 1 |
Kalee Seto | Edmonton, AB | U15 Girls | 4 | 12:55pm | 1 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Bantam Boys | 11 | 1:55pm | 1 |
Colby Sims | Rocky Mountain House, AB | Bantam Boys | 8 | 1:29pm | 1 |
Dakota Smith | Edmonton, AB | Collegiate | 20 | 3:11pm | 1 |
Tanner Smith | Red Deer , AB | Collegiate | 21 | 3:20pm | 1 |
Ronan Steel | Canmore, AB | Bantam Boys | 9 | 1:38pm | 1 |
Joel Sullivan | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:29pm | 1 |
Micah Tangjerd | Saskatoon, SK | Junior Boys | 17 | 2:46pm | 1 |
Erik Torhjelm | Calgary , AB | Juvenile Boys | 16 | 2:37pm | 1 |
Jon Vinge | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 1:46pm | 1 |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Peewee Boys | 5 | 1:04pm | 1 |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Bantam Boys | 11 | 1:55pm | 1 |
Aidan Wood | Cochrane, AB | Bantam Boys | 9 | 1:38pm | 1 |
Matthew Workun | Sylvan Lake , AB | Bantam Boys | 9 | 1:38pm | 1 |
Rory Wutzke | Camrose, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:29pm | 1 |
Ryan Zhang | Edmonton, AB | Peewee Boys | 6 | 1:12pm | 1 |