June 23-24, 2018
Edmonton, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Ethan Wilson | St Albert, AB | Bantam Boys | 9 | 2:38pm | 1 |
Jake Willsey | Grande Prairie , AB | Junior Boys | 18 | 3:54pm | 1 |
Curtis Webster | Calgary, AB | Collegiate | 22 | 4:28pm | 1 |
Mayah Vo-Loh | Edmonton, AB | U15 Girls | 3 | 1:47pm | 1 |
Gabrielle Vo-Loh | Edmonton, AB | U15 Girls | 3 | 1:47pm | 1 |
Jon Vinge | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 2:12pm | 1 |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Peewee Boys | 5 | 2:04pm | 1 |
Alyshia Suleman | Sherwood Park, AB | 15-19 Girls | 1 | 1:30pm | 1 |
Juan Solarte Ortiz | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:55pm | 1 |
Dakota Smith | Edmonton, AB | Collegiate | 23 | 4:37pm | 1 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Bantam Boys | 9 | 2:38pm | 1 |
Connor Shaigec | Edmonton , AB | Peewee Boys | 6 | 2:12pm | 1 |
Mitchell Shaigec | Edmonton, AB | Bantam Boys | 10 | 2:46pm | 1 |
Kalee Seto | Edmonton, AB | U15 Girls | 4 | 1:55pm | 1 |
Justin Schmidt | Sherwood Park, AB | Junior Boys | 19 | 4:03pm | 1 |
Joshua Daniel Salcedo | Edmonton, AB | Junior Boys | 18 | 3:54pm | 1 |
Lucas Sadownyk | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 12 | 3:03pm | 1 |
Parker Riou | Strathmore, AB | Peewee Boys | 5 | 2:04pm | 1 |
Cole Radbourne | Grande Prairie, AB | Collegiate | 22 | 4:28pm | 1 |
Kyle Racich | St Albert, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:55pm | 1 |
Quinn Poulsen | Calgary, AB | Collegiate | 21 | 4:20pm | 1 |
Marc Pilon | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:12pm | 1 |
Justin Pasitney | St. Paul, AB | Junior Boys | 18 | 3:54pm | 1 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Bantam Boys | 10 | 2:46pm | 1 |
Logan Pankiw | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 4:11pm | 1 |
Kaiden Nicholson | Edmonton, AB | Junior Boys | 20 | 4:11pm | 1 |
Matthew Moroz | Edmonton, AB | Junior Boys | 17 | 3:46pm | 1 |
Jack Millard | Edmonton, AB | Junior Boys | 16 | 3:37pm | 1 |
Evan Matty | St.Albert, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:29pm | 1 |
Nicholas Mah | Edmonton, AB | Junior Boys | 18 | 3:54pm | 1 |
Kiana LyNguyen | Edmonton, AB | U15 Girls | 4 | 1:55pm | 1 |
Scott Levey | Edmonton, AB | Peewee Boys | 6 | 2:12pm | 1 |
Jadalynn Lee | Edmonton, AB | U15 Girls | 3 | 1:47pm | 1 |
Theo Leakos | Surgeon Country, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:29pm | 1 |
Owen Lai | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:29pm | 1 |
Mathias Labonte | Rocky View County, AB | Collegiate | 21 | 4:20pm | 1 |
Devin Kucy | Camrose, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:55pm | 1 |
Mason Kucy | Camrose, AB | Junior Boys | 17 | 3:46pm | 1 |
Jason Kim | Lloydminster, AB | Collegiate | 21 | 4:20pm | 1 |
Conor Keaveny | Slave Lake, AB | Collegiate | 22 | 4:28pm | 1 |
Sikander Kaleka | Spruce Grove, AB | Collegiate | 23 | 4:37pm | 1 |
Kayden Jethon | St. Albert, AB | Bantam Boys | 7 | 2:21pm | 1 |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 8 | 2:29pm | 1 |
William Holan | Edmonton, AB | Junior Boys | 20 | 4:11pm | 1 |
Talan Hobal | Edmonton , AB | Peewee Boys | 5 | 2:04pm | 1 |
Albert Hoang | Niagara Falls , ON | Juvenile Boys | 13 | 3:12pm | 1 |
Zachary Haydamack | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 8 | 2:29pm | 1 |
Eric Hawrelak | Edmonton , AB | Junior Boys | 17 | 3:46pm | 1 |
Michael Harrison | Camrose, AB | Collegiate | 23 | 4:37pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Bantam Boys | 9 | 2:38pm | 1 |
Gregory Gurba | Sherwood Park, AB | Junior Boys | 16 | 3:37pm | 1 |
Logan Gratton | St Paul, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:20pm | 1 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 10 | 2:46pm | 1 |
Ashton Gladue | Wabasca, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:20pm | 1 |
Taylor Frei | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:29pm | 1 |
Matthew Fleet | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 3:03pm | 1 |
Brandon Fedoruk | St. Paul, AB | Junior Boys | 19 | 4:03pm | 1 |
Arend De Waal | Barrhead, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:12pm | 1 |
Brooke Cuming | Calgary, AB | 15-19 Girls | 1 | 1:30pm | 1 |
William Creaser | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:12pm | 1 |
Ethan Couch | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 12 | 3:03pm | 1 |
Evan Couch | Spruce Grove, AB | Bantam Boys | 8 | 2:29pm | 1 |
Braden Clarkson | Camrose, AB | Collegiate | 23 | 4:37pm | 1 |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 1:38pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 6 | 2:12pm | 1 |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 2 | 1:38pm | 1 |
Brooke Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 2 | 1:38pm | 1 |
Belle Brezovski | St Albert, AB | U15 Girls | 4 | 1:55pm | 1 |
Jarrett Bossert | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 19 | 4:03pm | 1 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Bantam Boys | 10 | 2:46pm | 1 |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Peewee Boys | 5 | 2:04pm | 1 |
Brayden Bauman | Grande Prairie , AB | Junior Boys | 19 | 4:03pm | 1 |
Ben Bagley | Canmore, AB | Bantam Boys | 7 | 2:21pm | 1 |
Brolin Badger | Edmonton , AB | Juvenile Boys | 14 | 3:20pm | 1 |
Nigel Anderson | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 3:46pm | 1 |
Adam Amiri | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:20pm | 1 |
Regan Ackroyd | St. Albert, AB | 15-19 Girls | 1 | 1:30pm | 1 |
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Junior Boys | 20 | 4:11pm | 1 |