October 13-14, 2018
Richmond, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Sueah Park | Langley, BC | U15 Girls | 20 | 1:24pm | 1 |
Dylan Chen | Vancouver, BC | Bantam Boys | 9 | 11:45am | 1 |
Gabriel Ma | Vancouver, BC | Bantam Boys | 10 | 11:54am | 1 |
Kayla Cerin Kim | Langley, BC | U15 Girls | 19 | 1:15pm | 1 |
Howard Yang | Delta, BC | Junior Boys | 1 | 10:33am | 1 |
Jayden Piao | Port Moody, BC | Bantam Boys | 12 | 12:12pm | 1 |
David Deng | Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 12:03pm | 1 |
Leo Harper | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 7 | 11:27am | 1 |
Luna Lu | Burnaby, BC | U15 Girls | 20 | 1:24pm | 1 |
Vanessa Zhang | Vancouver, BC | U15 Girls | 21 | 1:33pm | 1 |
Riley Geiger | Langley, BC | Junior Boys | 1 | 10:33am | 1 |
Alexander Kim | Vancouver, BC | Bantam Boys | 9 | 11:45am | 1 |
Declan Riddle | Summerland, BC | Junior Boys | 2 | 10:42am | 1 |
Pasley Vandermye | North Vancouver, BC | 15-19 Girls | 13 | 12:21pm | 1 |
Denby Carswell | Burnaby, BC | Bantam Boys | 11 | 12:03pm | 1 |
Terry (Yutai) Xie | Surrey, BC | Bantam Boys | 9 | 11:45am | 1 |
Yeji Kwon | Port Coquitlam, BC | U15 Girls | 20 | 1:24pm | 1 |
Bradley Gagnon | Burnaby, BC | Junior Boys | 3 | 10:51am | 1 |
Jessica Ng | Vancouver, BC | U15 Girls | 21 | 1:33pm | 1 |
Alexander LePoidevin | West Vancouver, BC | Juvenile Boys | 7 | 11:27am | 1 |
Danny Im | Langley, BC | Bantam Boys | 12 | 12:12pm | 1 |
William Tu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 12:03pm | 1 |
Andy Luo | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 7 | 11:27am | 1 |
Kristian Isa | Kelowna , BC | Juvenile Boys | 6 | 11:18am | 1 |
Lucy Park | Abbotsford, BC | 15-19 Girls | 14 | 12:30pm | 1 |
Riley Lai | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 7 | 11:27am | 1 |
Angela Arora | Surrey, BC | 15-19 Girls | 15 | 12:39pm | 1 |
Michelle Liu | Vancouver , BC | 15-19 Girls | 15 | 12:39pm | 1 |
Rowan Trow | Salmon Arm, BC | Bantam Boys | 8 | 11:36am | 1 |
Nicolaus Barbosa | Salmon Arm, BC | Juvenile Boys | 5 | 11:09am | 1 |
Kye Nielsen | Surrey, BC | Peewee Boys | 17 | 12:57pm | 1 |
Adam Weberg | Chilliwack, BC | Bantam Boys | 8 | 11:36am | 1 |
Fritz Lo | Richmond, BC | Collegiate | 3 | 10:51am | 1 |
Emil Liddell | Vancouver, BC | Peewee Boys | 17 | 12:57pm | 1 |
Ryan Liang | Vancouver, BC | Peewee Boys | 18 | 1:06pm | 1 |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Peewee Boys | 16 | 12:48pm | 1 |
Evan Boyd | Port Moody, BC | Juvenile Boys | 6 | 11:18am | 1 |
Peter Zhang | Surrey, BC | Junior Boys | 2 | 10:42am | 1 |
Bryan Chan | Port Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 6 | 11:18am | 1 |
AJ Austin | Langley, BC | Junior Boys | 1 | 10:33am | 1 |
Eric Su | Vancouver, BC | Bantam Boys | 10 | 11:54am | 1 |
Jamal Pascal | Burnaby, BC | Bantam Boys | 12 | 12:12pm | 1 |
Nemo Rong | Vancouver , BC | Peewee Boys | 16 | 12:48pm | 1 |
Leo Huang | Vancouver, BC | Bantam Boys | 10 | 11:54am | 1 |
William Li | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 4 | 11:00am | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Bantam Boys | 12 | 12:12pm | 1 |
Harvey Liu | Surrey, BC | Peewee Boys | 17 | 12:57pm | 1 |
Sophia Bian | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 15 | 12:39pm | 1 |
George (JiaYu) Zhou | Vancouver, BC | Peewee Boys | 18 | 1:06pm | 1 |
Athena Yue Zeng | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 14 | 12:30pm | 1 |
Liam Kightley-Kauser | Surrey, BC | Junior Boys | 2 | 10:42am | 1 |
Elise Liu | Richmond, BC | U15 Girls | 21 | 1:33pm | 1 |
Michael(Zhonglong) Li | Vancouver, BC | Peewee Boys | 17 | 12:57pm | 1 |
Ben Dragan | Port Moody, BC | Juvenile Boys | 6 | 11:18am | 1 |
Irving Ding | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 4 | 11:00am | 1 |
Georgia Miller | Kamloops, BC | 15-19 Girls | 14 | 12:30pm | 1 |
Annalise Stolzenberg | Langley, BC | U15 Girls | 19 | 1:15pm | 1 |
Emily Zhang | Vancouver, BC | U15 Girls | 21 | 1:33pm | 1 |
James Xiong | Vancouver , BC | Peewee Boys | 16 | 12:48pm | 1 |
Aaron Huang | Vancouver, BC | Peewee Boys | 18 | 1:06pm | 1 |
Judd Beron | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 5 | 11:09am | 1 |
Joshua Ince | Surrey, BC | Peewee Boys | 18 | 1:06pm | 1 |
Kurtis Trowell | Langley, BC | Junior Boys | 2 | 10:42am | 1 |
Shelley Li | Burnaby, BC | U15 Girls | 19 | 1:15pm | 1 |
Jesse Chen | Vancouver, BC | Bantam Boys | 8 | 11:36am | 1 |
Ella Scabar | Surrey, BC | U15 Girls | 19 | 1:15pm | 1 |
Alexandrea Brunner | Osoyoos, BC | 15-19 Girls | 13 | 12:21pm | 1 |
Jiahao Li | Richmond, BC | Juvenile Boys | 5 | 11:09am | 1 |
James Lo | Port Coquitlam, BC | Junior Boys | 1 | 10:33am | 1 |
Kendra Jones-Munk | Vernon, BC | 15-19 Girls | 13 | 12:21pm | 1 |
Daniel Taddei | Burnaby, BC | Junior Boys | 3 | 10:51am | 1 |
Charles Yeung | Vancouver, BC | Peewee Boys | 16 | 12:48pm | 1 |
Jordan Reyes | Surrey, BC | Bantam Boys | 11 | 12:03pm | 1 |
Ryan Austin | Surrey, BC | Collegiate | 3 | 10:51am | 1 |
Erin Lee | Langley, BC | U15 Girls | 20 | 1:24pm | 1 |