November 10-12, 2017
Kissimmee, FL
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Andre Zhu | Richmond Hill, ON | Peewee Boys | 23 | 8:00am | 18B |
Cole Wilson | Kelowna, BC | Junior Boys | 2 | 8:00am | 1A |
Abby White | Simcoe, ON | 15-19 Girls | 27 | 8:00am | 15B |
Michael Weber | Burlington, ON | Bantam Boys | 21 | 8:00am | 12A |
Tyler Watt | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Arthur Wang | Markham, ON | Peewee Boys | 25 | 8:00am | 14B |
Ryan Vest | Vernon, BC | Peewee Boys | 24 | 8:00am | 14A |
Bobbi Uhl | Erickson, MB | 15-19 Girls | 26 | 8:00am | 15A |
Logan Tramble | Bedford, NS | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 6B |
Nicholas Torry | Comox, BC | Junior Boys | 3 | 8:00am | 2A |
Sean Tippin | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 8A |
Hunter Thomson | Calgary, AB | Bantam Boys | 19 | 8:00am | 11A |
Jacob Thomas | Edmonton , AB | Junior Boys | 1 | 8:00am | 1B |
Elias Theodossopoulos | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Satshia Tep-Chhun | St. Thomas, ON | Junior Boys | 2 | 8:00am | 1A |
Reid Svendsen | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 4 | 8:00am | 2B |
Thomas Sutherland | Hammonds Plains, NS | Bantam Boys | 22 | 8:00am | 13A |
Eric Strick | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 6B |
Aidan Smith | Dorchester, ON | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 9A |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Bantam Boys | 19 | 8:00am | 11A |
Josh Shuster | Winnipeg, MB | Junior Boys | 4 | 8:00am | 2B |
Tess Scaman | Chatham, ON | 15-19 Girls | 28 | 8:00am | 16A |
Ryley Sarris | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 6A |
Bennett Ruby | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 7A |
Reegan Robinson | Estevan, SK | Junior Boys | 5 | 8:00am | 3A |
Nicholas Rimmer | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 7B |
Rebecca Reitsma | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 28 | 8:00am | 16A |
Ajay Ranganathan | Calgary, AB | Bantam Boys | 21 | 8:00am | 12A |
Hunter Penalva | Vernon, BC | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 7A |
Matthew Peesker | Toronto, ON | Bantam Boys | 20 | 8:00am | 18A |
Matthew Onik | Guelph, ON | Junior Boys | 6 | 8:00am | 3B |
Teran Newell | RR 1 Barrington, NS | Junior Boys | 5 | 8:00am | 3A |
Justin Nelligan | Hamilton, ON | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 9A |
Davey Morton | Woodstock, ON | Junior Boys | 1 | 8:00am | 1B |
Mackenzie Morrison | Toronto, ON | 15-19 Girls | 27 | 8:00am | 15B |
Dimitri Mihelakos | Halifax, NS | Bantam Boys | 22 | 8:00am | 13A |
Gerry Mei | North York , ON | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 5B |
Heather McLean | Port Williams, NS | 15-19 Girls | 26 | 8:00am | 15A |
Brady McKinlay | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 6A |
Callum McKay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 9B |
Kyle Mayner | Kelowna, BC | Bantam Boys | 21 | 8:00am | 12A |
Jordan Loyst | Pitt Meadows, BC | Junior Boys | 6 | 8:00am | 3B |
Justin Loro | Calgary, AB | Junior Boys | 3 | 8:00am | 2A |
Brandon Logan | Jarvis, ON | Junior Boys | 8 | 8:00am | 5A |
Elise Liu | Richmond, BC | U15 Girls | 29 | 8:00am | 17A |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Peewee Boys | 24 | 8:00am | 14A |
Kyle Leiman | Victoria , BC | Collegiate | 7 | 8:00am | 4A |
Kevin Lee | Markham, ON | Peewee Boys | 23 | 8:00am | 18B |
Brett LeBlanc | Hammonds Plains, NS | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 9B |
Riley Lai | Vancouver, BC | Bantam Boys | 19 | 8:00am | 11A |
Lauren Kim | Surrey, BC | U15 Girls | 29 | 8:00am | 17A |
Cam Kellett | London, ON | Junior Boys | 1 | 8:00am | 1B |
Philipp Kaiser | Kelowna, BC | Junior Boys | 6 | 8:00am | 3B |
Davide Kaiser | Kelowna, BC | Collegiate | 8 | 8:00am | 5A |
Gavin Ives | Middle Sackville, NS | Peewee Boys | 23 | 8:00am | 18B |
Ethan Irvine | Ancaster, ON | Bantam Boys | 19 | 8:00am | 11A |
Ryan Hodgins | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 6A |
Ben Hirasawa | Toronto, ON | Bantam Boys | 20 | 8:00am | 18A |
Dylan Henderson | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 5B |
Zachary Hart | New Hamburg, ON | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 7A |
Samuel Hamelin | Stettler, AB | Junior Boys | 2 | 8:00am | 1A |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 22 | 8:00am | 13A |
Carter Graf | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 5B |
Brendan Grabo | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Owen Gillespie | Portage La Prairie, MB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 7B |
Luc Gagnon | Oro-medonte , ON | Collegiate | 7 | 8:00am | 4A |
Zach Friesen | Woodstock, ON | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 9B |
Blake Fish | Middle West Pubnico, NS | Peewee Boys | 25 | 8:00am | 14B |
Noah Fiks | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 20 | 8:00am | 18A |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 8A |
Richard Dou | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 8:00am | 6A |
Mackenzie Deveau | Moncton, NB | 15-19 Girls | 28 | 8:00am | 16A |
Michael Desautels | Oakville, ON | Junior Boys | 3 | 8:00am | 2A |
Hayden Delaloye | Neepawa, MB | Peewee Boys | 24 | 8:00am | 14A |
Peyton Costabile | Ayr, ON | U15 Girls | 30 | 8:00am | 17B |
Samuel Cormier | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Patrick Cormier | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Cameron Cormier | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Ashley Chow | North York , ON | 15-19 Girls | 26 | 8:00am | 15A |
Mark Chandler | Chester, NS | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 7B |
Brandon Chai | Vernon, BC | Junior Boys | 3 | 8:00am | 2A |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Juvenile Boys | 9 | 8:00am | 5B |
Andrew Campbell | Saskatoon, SK | Junior Boys | 2 | 8:00am | 1A |
Eric (Joohyung) Byun | Richmond Hill, ON | Junior Boys | 1 | 8:00am | 1B |
Cole Bowering | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 12 | 8:00am | 7A |
Felix Boucher | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 9A |
Jarrett Bossert | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 8 | 8:00am | 5A |
Jayden Boddy | Dorchester, ON | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 8A |
Brayden Bauman | Grande Prairie , AB | Junior Boys | 4 | 8:00am | 2B |
Ben Bauer | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 6B |
Joel Baron | Carberry, MB | Collegiate | 7 | 8:00am | 4A |
Brady Bandura | Selkirk, MB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 7B |
Abbey Baker | Halifax, NS | U15 Girls | 30 | 8:00am | 17B |
Haley Baker | Halifax, NS | 15-19 Girls | 27 | 8:00am | 15B |
Xavier Ayora | Kitchener, ON | Junior Boys | 5 | 8:00am | 3A |
Angela Arora | Surrey, BC | U15 Girls | 29 | 8:00am | 17A |
Jacob Armstrong | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 11 | 8:00am | 6B |
Alec Anderson | Halifax, NS | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 8A |