July 22-23, 2017
Dieppe, NB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Nathan Archibald | Riverview, NB | Bantam Boys | 7 | 11:51am | 1 |
Pierre-Luc Arsenault | Saint-Louis, NB | Bantam Boys | 11 | 12:23pm | 1 |
Julien Babineau | Dieppe, NB | Peewee Boys | 3 | 11:19am | 1 |
Evan Babineau | Dieppe, NB | Peewee Boys | 1 | 11:03am | 1 |
Yannick Babineau | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 12 | 12:31pm | 1 |
Miguel Babineau | Dieppe, NB | Peewee Boys | 3 | 11:19am | 1 |
Ethan Barter | Uppercoverdale, NB | Juvenile Boys | 12 | 12:31pm | 1 |
Felix Boucher | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 14 | 12:47pm | 1 |
Brandon Casey | Edmundston, NB | Bantam Boys | 8 | 11:59am | 1 |
Nathan Clow | Fall River, NS | Bantam Boys | 10 | 12:15pm | 1 |
Mitchell Collins | New Maryland, NB | Juvenile Boys | 15 | 12:55pm | 1 |
Nicholas Colton | Bathurst, NB | Peewee Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Samuel Cormier | Dieppe, NB | Bantam Boys | 11 | 12:23pm | 1 |
Alex Cormier | Dieppe, NB | Peewee Boys | 2 | 11:11am | 1 |
Cameron Cormier | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 13 | 12:39pm | 1 |
Patrick Cormier | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 13 | 12:39pm | 1 |
Olivier Dallaire | Saint Antoine , NB | Peewee Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Mackenzie Deveau | Moncton, NB | U15 Girls | 6 | 11:43am | 1 |
Kelsey Embleton | New Maryland, NB | 15-19 Girls | 5 | 11:35am | 1 |
Davis Embleton | New Maryland, NB | Juvenile Boys | 12 | 12:31pm | 1 |
Brock Forsythe | Moncton, NB | Bantam Boys | 9 | 12:07pm | 1 |
Marc-Andre Gaudet | St-Ignace, NB | Bantam Boys | 9 | 12:07pm | 1 |
Julie Gauvin | Dieppe, NB | 15-19 Girls | 5 | 11:35am | 1 |
Devon Gionet | Miramichi, NB | Bantam Boys | 11 | 12:23pm | 1 |
Justin Heroux | Dieppe, NB | Bantam Boys | 7 | 11:51am | 1 |
Gavin Ives | Middle Sackville, NS | Peewee Boys | 4 | 11:27am | 1 |
Devin Johnson | Dieppe, NB | Peewee Boys | 1 | 11:03am | 1 |
Laura Jones | Berry Mills, NB | 15-19 Girls | 6 | 11:43am | 1 |
Aden Kavanaugh | Dartmouth, NS | Bantam Boys | 9 | 12:07pm | 1 |
Daniel Kirby | Woodstock, NB | Juvenile Boys | 14 | 12:47pm | 1 |
Yanic Leblanc | Greater Lakeburn, NB | Bantam Boys | 8 | 11:59am | 1 |
Jacob LeBlanc | Dieppe, NB | Peewee Boys | 3 | 11:19am | 1 |
Alex LeBlanc | Dieppe, NB | Junior Boys | 15 | 12:55pm | 1 |
Alexandre Levesque | Dieppe, NB | Bantam Boys | 8 | 11:59am | 1 |
Benjamin MacDonald | Bathurst, NB | Juvenile Boys | 14 | 12:47pm | 1 |
Dimitri Mihelakos | Halifax, NS | Bantam Boys | 10 | 12:15pm | 1 |
Owen Mullen | Truro, NS | Bantam Boys | 11 | 12:23pm | 1 |
John Murray-Weir | Moncton, NB | Bantam Boys | 7 | 11:51am | 1 |
Teran Newell | RR 1 Barrington, NS | Junior Boys | 15 | 12:55pm | 1 |
Alexi Parent | Dieppe, NB | Peewee Boys | 2 | 11:11am | 1 |
Colby Tower | Sackville, NB | Juvenile Boys | 13 | 12:39pm | 1 |
Michael Yang | Fredericton , NB | Bantam Boys | 10 | 12:15pm | 1 |