May 20-21, 2017
Prince Albert, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Carter Walter | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 1 | 9:30am | 1 |
Luke Schmaltz | Martensville, SK | Peewee Boys | 1 | 9:30am | 1 |
Sean McKerracher | Warman, SK | Peewee Boys | 1 | 9:30am | 1 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Peewee Boys | 2 | 9:38am | 1 |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Peewee Boys | 2 | 9:38am | 1 |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 2 | 9:38am | 1 |
Jack Long | Yorkton, SK | Bantam Boys | 3 | 9:46am | 1 |
Titus Bitternose | Punnichy , SK | Bantam Boys | 3 | 9:46am | 1 |
Charlie Belton | Pense, SK | Bantam Boys | 3 | 9:46am | 1 |
Hunter Mayo | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 4 | 9:54am | 1 |
Jack Hodson | Riverside Estates, SK | Bantam Boys | 4 | 9:54am | 1 |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 4 | 9:54am | 1 |
Drew Fenwick | Estevan, SK | Bantam Boys | 5 | 10:02am | 1 |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Bantam Boys | 5 | 10:02am | 1 |
Parker Layton | La Ronge, SK | Bantam Boys | 5 | 10:02am | 1 |
TJ Baker | Waskesiu, SK | Bantam Boys | 6 | 10:10am | 1 |
Parker Dale | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 6 | 10:10am | 1 |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Bantam Boys | 6 | 10:10am | 1 |
Raylyn Schmidt | Moose Jaw, SK | 15-19 Girls | 7 | 10:18am | 1 |
Sarah Grieve | Saskatoon, SK | U15 Girls | 7 | 10:18am | 1 |
Ella Kozak | Yorkton, SK | U15 Girls | 7 | 10:18am | 1 |
Dawson Klughart | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 8 | 10:26am | 1 |
Cole Morash | Moose Jaw, SK | Juvenile Boys | 8 | 10:26am | 1 |
Adrian Worm-Poorman | Raymore, SK | Juvenile Boys | 8 | 10:26am | 1 |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 9 | 10:34am | 1 |
Cole Jenkins | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 9 | 10:34am | 1 |
Kael Leachman | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 9 | 10:34am | 1 |
Ben Zultok | Prince Albert , SK | Juvenile Boys | 10 | 10:42am | 1 |
Chase Gedak | Estevan, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:42am | 1 |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:42am | 1 |
Brody Istace | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 11 | 10:50am | 1 |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 11 | 10:50am | 1 |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 11 | 10:50am | 1 |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 10:58am | 1 |
Cody Huntley | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 12 | 10:58am | 1 |
Andrew Campbell | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 10:58am | 1 |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Juvenile Boys | 13 | 11:06am | 1 |
Reegan Robinson | Estevan, SK | Juvenile Boys | 13 | 11:06am | 1 |
Colby Friedrich | Battleford, SK | Juvenile Boys | 13 | 11:06am | 1 |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 13 | 11:06am | 1 |
Jarrett Brehmer | Regina , SK | Junior Boys | 14 | 11:14am | 1 |
Justin Pasitney | St. Paul, AB | Junior Boys | 14 | 11:14am | 1 |
Dillon Worm-Poorman | Raymore, SK | Junior Boys | 14 | 11:14am | 1 |
Rylan Lukey | Saskatoon, SK | Junior Boys | 15 | 11:22am | 1 |
Henry Thomas | Saskatoon, SK | Junior Boys | 15 | 11:22am | 1 |
Jarret Reichert | Kindersley, SK | Junior Boys | 15 | 11:22am | 1 |
James Yoo | Saskatoon, SK | Junior Boys | 16 | 11:30am | 1 |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Junior Boys | 16 | 11:30am | 1 |
Jordan Unger | Saskatoon, SK | Junior Boys | 16 | 11:30am | 1 |
Kirk Humphrey | Eastend, SK | Junior Boys | 17 | 11:38am | 1 |
Jeremie Pasitney | St Paul, AB | Junior Boys | 17 | 11:38am | 1 |
Mikhail Tait | Prince Albert , SK | Junior Boys | 17 | 11:38am | 1 |
Kristian Houk | North Battleford, SK | Junior Boys | 18 | 11:46am | 1 |
Noah Kozack | Regina, SK | Junior Boys | 18 | 11:46am | 1 |
Kyle Doucette | Saskatoon, SK | Junior Boys | 18 | 11:46am | 1 |
Tayden Wallin | Humboldt , SK | Junior Boys | 19 | 11:54am | 1 |
Kade Johnson | Yorkton, SK | Junior Boys | 19 | 11:54am | 1 |
Bradley Moser | Saskatoon, SK | Junior Boys | 19 | 11:54am | 1 |
Josh Guthrie | Prince Albert , SK | Junior Boys | 19 | 11:54am | 1 |