July 24-25, 2017
Dewinton, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Carter Sawby | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 10 | 11:17am | 1 |
Michael Dumont | Airdrie , AB | Junior Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Cale Singular | Bassano, AB | Junior Boys | 2 | 10:09am | 1 |
Skye Ku | Burnaby, BC | Junior Boys | 2 | 10:09am | 1 |
Chris Horton | Calgary, AB | Junior Boys | 3 | 10:17am | 1 |
Ajay Ranganathan | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 11:08am | 1 |
Jordan Horwitz | Calgary, AB | Peewee Boys | 5 | 10:34am | 1 |
Jack Baldwin | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:42am | 1 |
Cedric Kidd | Calgary , AB | Junior Boys | 2 | 10:09am | 1 |
Tommy McKenzie | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 11:08am | 1 |
Jared Brewster | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:34am | 1 |
Nigel Anderson | Calgary, AB | Junior Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Aaron Yuke | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:42am | 1 |
Elias Theodossopoulos | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:34am | 1 |
Callum McKay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:25am | 1 |
Charlie Gingras | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 11:08am | 1 |
Matt Campbell | Calgary, AB | Junior Boys | 3 | 10:17am | 1 |
Rory Huycke | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 10:51am | 1 |
Logan Pankiw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 11:25am | 1 |
Phelan Shaw | Calgary, AB | Collegiate | 14 | 11:51am | 1 |
Stephen Payne | Calgary, AB | Collegiate | 14 | 11:51am | 1 |
Carter Code | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 10:43am | 1 |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Peewee Boys | 5 | 10:34am | 1 |
Matthew Permann | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 11:17am | 1 |
Richard Dou | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 11:08am | 1 |
Cole Cooper | Calgary , AB | Bantam Boys | 6 | 10:43am | 1 |
Devin Kucy | Camrose, AB | Bantam Boys | 8 | 11:00am | 1 |
Mason Kucy | Camrose, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:34am | 1 |
Braden Clarkson | Camrose, AB | Collegiate | 15 | 11:59am | 1 |
Malcolm Wilson | Camrose, AB | Juvenile Boys | 10 | 11:17am | 1 |
Michael Harrison | Camrose, AB | Collegiate | 15 | 11:59am | 1 |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Bantam Boys | 8 | 11:00am | 1 |
Abigail Hartzler | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 1 | 10:00am | 1 |
Dakota Smith | Edmonton, AB | Collegiate | 15 | 11:59am | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 4 | 10:26am | 1 |
Ryley Sarris | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:42am | 1 |
Jarrett Bossert | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 3 | 10:17am | 1 |
Brady McKinlay | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 12 | 11:34am | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 6 | 10:43am | 1 |
Reid Turcotte | Lloydminster , AB | Juvenile Boys | 11 | 11:25am | 1 |
Albert Hoang | Niagara Falls , ON | Juvenile Boys | 11 | 11:25am | 1 |
Christopher McLarty | Okotoks, AB | Peewee Boys | 4 | 10:26am | 1 |
Cameron McFadyen | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 10 | 11:17am | 1 |
Nolan Edwards | Okotoks, AB | Bantam Boys | 6 | 10:43am | 1 |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Peewee Boys | 4 | 10:26am | 1 |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Peewee Boys | 5 | 10:34am | 1 |
Mark Janes | Red Deer, AB | Bantam Boys | 8 | 11:00am | 1 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Bantam Boys | 7 | 10:51am | 1 |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Bantam Boys | 8 | 11:00am | 1 |
Zachary Haydamack | Rocky View County, AB | Peewee Boys | 5 | 10:34am | 1 |
Sikander Kaleka | Spruce Grove, AB | Collegiate | 14 | 11:51am | 1 |
Cayden Clark | St. Albert, AB | Bantam Boys | 7 | 10:51am | 1 |
Jackson Squires | Stettler, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:42am | 1 |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Peewee Boys | 4 | 10:26am | 1 |