August 14-16, 2017
Jasper, AB
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Tyson Dyck | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 4 | 10:00am | 1 |
Harrison Crowe | Bexley NSW Australia, AU | Junior Boys | 17 | 11:57am | 1 |
Sydney Scraba | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 9:51am | 1 |
Phelan Shaw | Calgary, AB | Collegiate | 7 | 10:27am | 1 |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 2 | 9:42am | 1 |
Jacob Magee | Calgary, AB | Collegiate | 6 | 10:18am | 1 |
Aria Kabganian | Calgary, AB | Junior Boys | 11 | 11:03am | 1 |
Callum McKay | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 10:45am | 1 |
Richard Dou | Calgary, AB | Junior Boys | 14 | 11:30am | 1 |
Jayla Kucy | Camrose, AB | 15-19 Girls | 1 | 9:33am | 1 |
Mason Kucy | Camrose, AB | Junior Boys | 13 | 11:21am | 1 |
Michael Harrison | Camrose, AB | Collegiate | 7 | 10:27am | 1 |
Malcolm Wilson | Camrose, AB | Junior Boys | 6 | 10:18am | 1 |
Devin Kucy | Camrose, AB | Bantam Boys | 5 | 10:09am | 1 |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Bantam Boys | 5 | 10:09am | 1 |
Belinda Ji | Concord, AU | 15-19 Girls | 2 | 9:42am | 1 |
June Song | Eastwood, AU | 15-19 Girls | 3 | 9:51am | 1 |
Matthew Moroz | Edmonton, AB | Junior Boys | 12 | 11:12am | 1 |
Dakota Smith | Edmonton, AB | Collegiate | 6 | 10:18am | 1 |
Ryley Sarris | Edmonton, AB | Junior Boys | 12 | 11:12am | 1 |
Stephen Christenson | Edmonton, AB | Junior Boys | 12 | 11:12am | 1 |
Jacob Thomas | Edmonton , AB | Junior Boys | 16 | 11:48am | 1 |
Nicholas Mah | Edmonton, AB | Junior Boys | 14 | 11:30am | 1 |
Naoki Iwasaki | Edmonton, AB | Junior Boys | 10 | 10:54am | 1 |
Kaiden Nicholson | Edmonton, AB | Junior Boys | 15 | 11:39am | 1 |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Junior Boys | 9 | 10:45am | 1 |
Drew Fenwick | Estevan, SK | Bantam Boys | 4 | 10:00am | 1 |
Jarrett Bossert | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 12 | 11:12am | 1 |
Jake Willsey | Grande Prairie , AB | Junior Boys | 15 | 11:39am | 1 |
Brody Istace | Kindersley, SK | Junior Boys | 10 | 10:54am | 1 |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Junior Boys | 16 | 11:48am | 1 |
Brady McKinlay | Lacombe, AB | Junior Boys | 14 | 11:30am | 1 |
Brendan Grabo | Lacombe, AB | Junior Boys | 11 | 11:03am | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 4 | 10:00am | 1 |
Austin Morrison | Lloydminster, AB | Junior Boys | 10 | 10:54am | 1 |
Caleb Kinch | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 14 | 11:30am | 1 |
Ryan Hodgins | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 13 | 11:21am | 1 |
Yuliana Yapur | Mexico City, MX | 15-19 Girls | 2 | 9:42am | 1 |
Raylyn Schmidt | Moose Jaw, SK | 15-19 Girls | 1 | 9:33am | 1 |
Albert Hoang | Niagara Falls , ON | Junior Boys | 8 | 10:36am | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Bantam Boys | 4 | 10:00am | 1 |
Cam Duffin | Red Deer, AB | Junior Boys | 16 | 11:48am | 1 |
Logan Hill | Red Deer, AB | Collegiate | 7 | 10:27am | 1 |
Jarrett Brehmer | Regina , SK | Junior Boys | 8 | 10:36am | 1 |
Theo Sekulic | Rycroft, AB | Junior Boys | 11 | 11:03am | 1 |
Bradley Moser | Saskatoon, SK | Junior Boys | 11 | 11:03am | 1 |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Junior Boys | 8 | 10:36am | 1 |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Junior Boys | 8 | 10:36am | 1 |
Brady Bandura | Selkirk, MB | Junior Boys | 15 | 11:39am | 1 |
Alyshia Suleman | Sherwood Park, AB | 15-19 Girls | 1 | 9:33am | 1 |
Chandler McDowell | Springbrook , AB | Junior Boys | 17 | 11:57am | 1 |
Reid Svendsen | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 13 | 11:21am | 1 |
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Junior Boys | 9 | 10:45am | 1 |
Samuel Hamelin | Stettler, AB | Junior Boys | 15 | 11:39am | 1 |
Ethan Chambers | Sydney, AU | Junior Boys | 17 | 11:57am | 1 |
Carter Graf | Sylvan Lake, AB | Junior Boys | 17 | 11:57am | 1 |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Junior Boys | 10 | 10:54am | 1 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 5 | 10:09am | 1 |
Andrew Makarchuk | Taber, AB | Junior Boys | 13 | 11:21am | 1 |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | 15-19 Girls | 1 | 9:33am | 1 |
Maria Jose | Veracruz, MX | 15-19 Girls | 3 | 9:51am | 1 |
Brandon Chai | Vernon, BC | Junior Boys | 16 | 11:48am | 1 |
Braxton Kuntz | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 5 | 10:09am | 1 |
Eric Strick | Winnipeg, MB | Junior Boys | 9 | 10:45am | 1 |
Maria Fernanda | Xalapa, MX | 15-19 Girls | 3 | 9:51am | 1 |
Paula Valdivia | Xalapa, MX | 15-19 Girls | 2 | 9:42am | 1 |